Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:11 26.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема OMVнови  
АвторSila (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 13:29



Ужасно съм разочарован от OMV. Незнам как са като бензиностанция, но в в кафенето им обслужването е под всякаква критика. Една, че трябва да гониш сервитьорката за да и дадеш поръчката, а и на всичкото отгоре ми донесе салата, която трябваше да е 300 гр - сэдэржанието на чинийката можеше да се събере в шепичката ми - значи е било около 100 гр. Не мога да разбера как в раномирана фирма, като тази с постоянни реклами е възможно такова отношение изобщо. Да не говорим за управителя - абсолютен селяндур, който ми каза че следката салатата не ми стига да си поръчам нова.



Тема Re: OMVнови [re: Sila]  
Авторcharan (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 16:55



направо ужас,да не говорим за omv -дупница-мръсни 00,кафе в пласмасови чаши с червило по тях и режат салфетките на половина.а да не говорим,че бензина е наи -скъп при тях.



Тема Re: OMVнови [re: Sila]  
АвторC(т)ънчo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 21:38



Веднъж отивам след работа /21:40часа/ да заредя бензин в OMV на ул. Климент Охридски (където завива автобус 280), а техният служител едва не ми счупи капачката - слава бугу че само се развали, защото така ми я оправиха в сервиза за 3 лева, а ако исках да си купя нова трябваше да чакам 1 месец да я доставят от Италия, защото в Сервиза на Фиат нямат такива в наличност!! - и беше на път да ми счупи и единственият ключ, който имам за таблото и всичко останало и накрая (след около 30 минути висене до бензиновата колонка) за своята невежест ме обвини, че съм идвала много "късно?" да зареждам!!!
Защо все клиентите са виновни за всичко?




Тема Re: OMVнови [re: Sila]  
Автор hakimanalmanafoglu (непознат )
Публикувано10.07.03 01:33



mdaaa i kato si zimash nekfi neshta za iadene primerno hotdog mnogo uslujlivo paketirat sichko v nekfi plikcheta za da ustanovish che po kusno ot 3 hotdoga ima samo 2 ne che sum za nekuv si 1-2 leva ama takiva ploski izmekqrshitini prosto sa smeshni



Тема Re: OMVнови [re: hakimanalmanafoglu]  
Автор blueice (smilin')
Публикувано21.08.03 18:38



От известно време ми се налага да пазарувам в ОМV и е просто ужас. Продавачката - просто не си засужава да я коментирам,само ще кажа, че даже крещи почти по клиентите и говори троснато. Но най-тъпото е, че цените са им объркани. На половината закуски пише една цена, а ми ги таксува с още 5, 25 или еди си колко си ст. в повече. Да не говорим, че като има ресто под 5 ст. НИКОГА не го връщат. Даже не се и извиняват ("Нямам дребни" примерно).Не ми е за 50 ст., но това си е чиста измама от страна на някой, който се води за реномиран.
Веднъж исках да си взема кола и барманката прерови 10 чаши (уж измите), за да ми намери чаша, в която да ми сипе колата.

Open your eyes
Open your mind...


Тема Re: OMVнови [re: blueice]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано23.08.03 16:02



Даста неприятни отзиви
Та само О Ем Ви да беше



Тема Re: OMVнови [re: blueice]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано23.08.03 16:06



Ах, да факта, че повечето продавачки и сервитьорки се държат троснато и невъзпитано показва просто невъзможността им за нормален контакт в обществото.
Това е простата причина да избягвам контакта с тях



Тема Re: OMVнови [re: Sila]  
Авторosvedomen (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 22:55



neka v ikaja samo v slu4ai 4e ne znaete
vsi4ki benzinostancii OMV v stranata sa dadeni na koncesiq na otdelni lica i firmi, kato kontrolyt ot samite sobstwenici e minimalen:)
zatova e "normalno" da ima oplakvaniq ot razli4ni mesta



Тема Re: OMV [re: osvedomen]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано22.10.03 10:10



tva e absolutno vyarno, shtoto sam vijdal benzinostancii OMV koito prodavat gorivata na razlichni ceni - primerno tazi v Targovishte e po-skupa s po 3-4 stotinki VINAGI... Ako e seriozna verigata (a tya ne e), nyama da pozvoli takova neshto, nezavisimo dali vsichki obekti sa neini ili sa dadeni na koncesia ili kvoto e tam...

Just a genius



Тема Re: osvedomen & Blakeнови [re: Blake]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано22.10.03 13:02



ха-ха-ха :)))
преди да прочетете по-надолу, имайте предвид, че работя СЪС а не ВЪВ системата на ОМВ !
1. Абсолютно всички бензинджийници на ОМВ в България се стопанисват от дилърите им - хората, които са сключили договор с ОМВ. Изключение няма, всички са така !
2. Ами кьорави ли сте какво пише на ВСЯКО ОМВ : Като сте недоволни от нещо, звъннете на тел. 0800 12 800 - на цената на един градски разговор
3. Първо оплакване - отнася го служителя - "честитка" от рода на 10 или 20 кинта.
4. Второ и следващи оплаквания - вече го отнася дилъра - почват да му идват фактури за глоби минимум от 100 - 200кинта, ако вече не вдигната мизата нагоре. Тамаш Майер (шефа им), ако мине, настава АД ! Раздава за "здравей - здрасти" глоби от бая "солен" порядък за нередности.
Като почнете да ревете на телефона им и дилъра почне да си бърка в джоба за келешлъка на персонала си ... сешайте се кво става



The universal tool : чук & "майката ..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.