Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 17.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: osvedomen & Blakeнови [re: Recycler]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано23.10.03 12:41



a kogato benzinostanciata (cyalata) prodava po-skup benzin - koi go otnasa?

btw. tva ne e edinichen sluchai, taa v Targovishte pone ot minalata godina prodavashe po-skap benzin (parvia pat si pomislih che sam se obarkal neshto, ama cseki pat e taka)...

Just a genius



Тема Re: различните ценинови [re: Blake]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано23.10.03 19:23



опа, чакай малко !
цените на горивата не са според кефа на дилъра, "спуснати" са му от "шапката" отгоре
това си го определя "шапката"
да речем не много отдавна в Берковица имаше "ценова война"
искаха да накарат един частник - конкуренция да "падне от клона", т.е. да му умре бизнеса, и познай за колко парички продаваха литър нафта : 1.05 лв. Тогава в командировка минах целия маршрут до Видин и обратно, имах и работа през Враца. НИКЪДЕ освен в Берковица нафтата не беше 1.05 лв. беше 1.24 или 1.25 ( смътни спомени имам вече, извинявам се за което), в главата ми е останала разликата от близо 20 стотинки на литър
как свърши "войната" - каквото и да ти кажа, ще те излъжа



The universal tool : чук & "майката ..."


Тема Re: различните ценинови [re: Recycler]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано24.10.03 01:56



abe za po-evtino moga da se saglasa, ama za po-skapo...
kak da ti kaja

Just a genius



Тема Re: различните ценинови [re: Blake]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано24.10.03 10:59



Ценова политика на фирмата ...



The universal tool : чук & "майката ..."


Тема Re: различните ценинови [re: Recycler]  
АвторJohnny (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 23:01



A на изхода от Бургас(посока Стара Загора) ми се случи 3 пъти да нямат тоалетна хартия!!!Обясниха ми,че от София им карали по 3(три)ролки на седмица!Стигали до вторник следобед!!!!!!!!!!
Правете си изводите сами...И всеки път,когато мина от там,спирам за да се развеселя малко от простотиите им.



Тема Re: различните ценинови [re: Johnny]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано28.10.03 11:52



хихихи, дилъра не иска да се бръкне в джоба за тоалетна хартия явно



The universal tool : чук & "майката ..."


Тема Re: OMVнови [re: Sila]  
Автор tanqs (магистър)
Публикувано28.10.03 13:30



какво мислите за OMV в Младост пред Била!



Тема Re: OMVнови [re: tanqs]  
Автор blueice (smilin')
Публикувано31.10.03 20:44



Ne znam...no tova v Bukston prelq!!!! Kupuvam hrana za ofisa za 5-6 4oveka - mleka, salati, sandvi4i...kakvo li ne! I po4ti cqla sedmitza te nqmaha plik4eta!!!! Predstavete si kakva gledka e da rygash Aktivia, Snickers i kakvo li ne v damskata si chanta! 200 m po-nadolu ima magazinn no 4 dena nikoi ne se se6ta da otsko4i da kupi plik4eta!
Edin den bqha pak mnogo ne6ta kupeni i trqbva6e da gi puhnat v ne6to i kakvo!!! Iznamerih nqkakvo plik4e ot tezi za kofite za bokluk, samo 4e svetlo sinio i imaha naglostta da mi puhnat hranata tam! Nqma6e dryjki....samo da si go naramish i da si hodi6! Da ne govorim, che edna ot stokite lipsva6e!

Open your eyes
Open your mind


Тема Re: OMVнови [re: Sila]  
Автор Cherniq (virtual cop)
Публикувано03.11.03 17:19



otvun vsichko izglejda ok, uj zapadna veriga, drug nachin na mislene, no otvutre smurdi na muhal.
omv e sobstvenik, opredelq standarta, no predostavq na firmi da upravlqvat stanciite. firmata upravlqvashta stanciqta(predstavlqvana ot dilura) kontrolira personala, otgovarq za red higiena, dostavki, poderdba na stoki i oshte kup neshta.
vuprosnata firma poluchava % ot prodajbite na gorivata + % ot prodajbite v magazina..... ot tezi pari se prispadat globite ot otminaliq mesec, plashta se telefon, % ot tok i voda,.....i nai-vajnoto - zaplati na slujitelite. vseki dilur ima interes slujitelite mu da vzimat maximalno malko pari. ottam idvat problemite - golqmo tekuchestvo, mnogo lipsi, lipsa na stimul za rabota, losho obslujvane....
za 15 smeni mesechno(x12chasa) nqma chovek, koito da vzima nad 150-160lv(tova e v dobrite sluchai). ottam idvat vsichki problemi. taka che ne se surdete na horata sus shapchici zad bara. mai rugatnite sa za 'dobrite chichkovci', koito idvaha ot chujbina s kufarite pari


Lukoil - Po-dobriqt izbor



Edin jivot ne stiga

Тема Re: OMVнови [re: blueice]  
Автор fasulche (zelenichko)
Публикувано03.11.03 18:02



Ти направо ми оправи настроението за вечерта - преставих си как крачиш с пликчето, с модифицирани дръжки -дупки, пробити в пликчето, все едно си ровила в кофите, а вътре - съвсем друго.
Може хората да са помислили, че това е болкук за изхвърляне.
Майтапа настрана, аз наистина не мога да го разбера това - на пет крачки да има пликчета - да купят, бе, поне да си запазят реномето, ако въобще има такова.
И на мен ми се е случвало да пъхам неща в дамската си чанта, поради същите причини.
Веднъж искаха да ми дадат сиренето да си го нося само в напоената с вода хартия, дето се раздроби още тогава ( това в един супер, де), ама им отказах

For my dreams I hold my life
For wishes I behold my night



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.