Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 21.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема taka iaнови [re: lnteresnooo]  
Авторumnik (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 04:44



Ei barman li si, kav se, ne te znam, ama si pros kato barman-servitior. Shto ne su krituvash i ne si zimash baksheto, kolkoto e. A, umnik li si ti, ili samo taka se praish, za pred chata, pa kato ti doida v zavedenieto i gledash lampite ili poda, samo da me ne poglednesh, kato mi davash NADUTA SMETKA.

Odi si tam, deto shte ti davat parichki bez da rabotish, znam edno takova miasto, ako iskash da ti go kaja?



Тема Re: Да отбележанови [re: gal]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано10.06.03 16:53



Ако наистина работиш на такова място, би трябвало да си горда с него и да го препоръчваш. Иначе простопускаш тъпи фитили, дето само пуберите им се връзват - "Знам супер заведение, ама да не му правя реклама"

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: taka iaнови [re: umnik]  
Авторe kak da e taka pyk! (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 20:10



Ne, ne sym barman. Oba4e 15% bak6i6 v pove4eto slu4ai gi ostavqm



Тема Re: taka iaнови [re: e kak da e taka pyk!]  
Авторbravo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 13:17



abe ne znam ko ostawq6,ama s udovolstvie an tebe bih ti ostavil edna kofa s 6utove.mnoooogoo si otvoren....4e i 15% ....aide be?
ami ko pu6i6?
victory?
raboata ..."moje da sme gladni ama da se urigvame na kiufteta " a?
ne stavai sme6en molq te
znaem 4e vav forumite vsi4ki ste gazari ama i nie ne vadim kartofite s dinamit be batkooooooooooo



Тема Re: ne se surdete na barmani i serwitjori, che lujatнови [re: ChristianVieri]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 22:44



Mnogo hora v BG rabotiat za po 300 leva bez da lajat bezkrupolno.
Za da stanesh servitior ili prodavach znachi si neobrazovana propadnala otrepka nekadarna za neshto drugo.



Тема Re: taka iaнови [re: bravo]  
АвторHehe, veselqk (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 22:59



"Kofa 6utove" - sme6eeeeeen, to vyv forumite i mnogo qki kopeleta ima, samo deto edva potnika si nosqt. A dali pu6a - ami, ne, ne pu6a, 6toto e prosta6ko. A za urigvaneto, ako iska i Hugo Boss klizma 6te si pravq, taq rabota tebe ne te kasae ni nai-malko. Za katrofite, nz, ama mai domatite s kolcite gi pase6, a, ov4a tikvo
Dumata mi e 4e servityorite ni moje da ne sa svestni, ama i nie ne sme cvete-klienti. A oplakvaniqta obiknoveno idvat ot razni pi6man-stoli4ani (ot kvartalite-sela) deto im e fiks-ideq da otidat lqtoto "na more", ta da mogat da se oplakvat posle "auuuu, mnogo skypo". Abe, qqqqqq.....



Тема Re: стига с тия простотии бе тате......нови [re: ChristianVieri]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано18.06.03 19:03



ти или си много тъп...........или не си се прочел да видиш кви глупости си писал...........или аз съм много тъп и не съм те разбрал..........но последното ми изглежда най малко вероятно...........по същата твоя логика спокойно можеш да кажеш....... не се сърдете на анжел че ви е завлякъл спестяванията за жилище...... вий кво искате знаете ли колко евтини са жилищата в българия...........не се сърдете на педофила вий знаете ли колко трудно се ляга с нормална жена ако сте грозни кат него........ не се сърдете на комшията че е наебал жена ви.........вий знаете ли колко сексапилна и изкушаващо сексуална е...............и въобще не се сърде бе мамка му....... и да изпецкат някъде имал нужда е човека..........човещинка...........

незабележим


Тема Re: стига с тия простотии бе тате......нови [re: silent]  
АвторOбзъpвъp (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 22:01



Абсолютно си прав.
Обаче знаеш ли и сервитъорите се сърдят.
Последния път набих един и той вместо да не се сърди защото едвам ми останаха пари за такси взе че викна охраната и се наложи и нея да бия.
И на кредитните милионери не трябва да се сърдим.
Ами трябвали им милиони на хората и обрали банките какво да правиш знаеш ли колко труден им е бил живота преди кредита-е не можеш да си изтеглиш спестяванията от фалиралата банка ама знаеш ли колко добре се чувства сега човека с кредита.

ВЪОБЩЕ ТОВА СЕРВИТЪОРИТЕ БАРМАНИТЕ И ГОТВАЧИТЕ В БЪЛГАРИЯ СА НАЙ-ДОЛНАТА УТАЙКА НА ОБЩЕСТВОТО ПЪЛНИ БОКЛУЦИ И ТЪПАНАРИ



Тема Re: taka iaнови [re: Hehe, veselqk]  
АвторБapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 22:13



АЛО СЕРВИТЬОРЧЕТО Я БАГАЙ ЗА ОЩЕ ЛЕД БЕ,И НЕ СИ БЛЪСКАЙ ГЛАВАТА С СЛОЖНИ РАБОТИ ЧЕ ШЕ ВЗЕМЕ ДА ТЕ БОЛИ ЦЯЛА СЕДМИЦА,
ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО ЛОШО Е ДА ТИ ПОРАСНЕ МОЗЪК ПО ЛОШО Е ОТ МЪДРЕЦ ДОРИ
А ДАЖЕ И ОТ ПИНА КОЛАДА С ВОДКА.



Тема Re: Алооо...нови [re: slavy]  
Авторsnuffy (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 00:55



Abe vie nornalni li ste
Kade v sveta ne lujat
Prosto v BG e nai-sladko




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.