Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 27.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Kitaiski restoranti v Sofiaнови  
АвторSilvia (Нерегистриран)
Публикувано12.10.02 19:28



Preporachaite mi kitaiski restorant s dobra kuhnya, prilichna atmosfera i normalni tzeni.



Тема Re: Kitaiski restoranti v Sofiaнови [re: Silvia]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 02:03



Njama takuv. V luskavite restoranti kuhnjata e ujasna. Nie mnogo obichahme da hodim v "Azija". Gotvat super i portziite sa ogromni. Tzenite sa mnogo prilichni. Ne otivai vecher ako ste poveche ot dvama - njama mesta.
P.S. Namira se na 50 m ot jenskija pazar.



Тема Re: Kitaiski restoranti v Sofiaнови [re: Silvia]  
АвторMoredhel (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 04:49



Kitaiski restorant v Sofia s normalna kuhnja i normalni ceni njama da namerish!
Tursil sum mnogo i prosto njama! Njama kitaiski restorant s dobra kuhnja dori i na idiotski ceni! Prosto vsichki deistvat na mikrovulnovi pechki i zamrazeni hrani(polufabrikati).



Тема Re: Kitaiski restoranti v Sofiaнови [re: Silvia]  
Автор mikroni ()
Публикувано16.10.02 09:41



и аз така си мислех - че няма такъв китайски ресторант ..... тук е момента да кажа че съм обиколила почти всички в софия (голям фен съм).....

тааа..... и все пак има такъв - с нормална обстановка, прилични цени и на всичко отгоре готвят божествено. намира се на 100-тина метра от площад македония, като тръгнеш от площада по христо ботев към 5-те кьошета е в първата пряка в дясно, а като тръгнеш по пряката на 20 м в ляво.
ако някой от тук присъстващите е ходил ще ми е интересно да прочета мнение

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема Re: Za Aziaнови [re: mikroni]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 12:07



И аз имам добри впечатления, но в последно време не съм го посещавала. Някой скоро де е ходил там? Още ли готвят хубаво?



Тема Re: Kitaiski restoranti v Sofiaнови [re: Silvia]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано16.10.02 15:33



Ходя в един, май "Южен двор" му беше името...

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Kitaiski restoranti v Sofiaнови [re: Silvia]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 21:19



na Slavyanska sreshtu Blaze. Mai ne e tochno kitaiski (chuh sluhove che e koreiski) Kuhnjata e mnogo vkusna. Obstanovkata ne e koi znae kakvo, no kuhnjata e mnogo dobra



Тема Re: Za Aziaнови [re: ...]  
Автор Jasmine (hidden dragon)
Публикувано17.10.02 22:13



в азия готвеха наистина хубаво, когато ходех там, но трябва да се отиде с голяма весела компания, за да не се връзваш на опитите на обслужващия персонал ще ти скъса нервите по всевъзможни начини- един от най- убийствените им номера е подаване на менюто с премерен жест от растояние 1-2 метра, страховити гримаси и пр. специалитети. но иначе е ужасно весело и ако не те бърка обслужването, си заслужава да се отиде, особено на втория етаж, където обстановката е значитително по- приемлива отколкото в другите китайски ресторанти.

щом искаш да си щастлив, бъди!

Редактирано от Jasmine на 17.10.02 22:14.



Тема Re: Za Aziaнови [re: ...]  
Автор mikroni ()
Публикувано18.10.02 10:05



ами аз го посетих преди 2 седмици за последно - добре си е да ти кажа

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема hm..нови [re: mikroni]  
АвторSilvia (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 10:34



Blagodarya na vsi4ki.
Asia mi beshe ediniyat variant, a za tozi v pryakata na Hristo Botev sam 4uvala dobri ozivi.
O4evidno tova se o4ertavat dvata nai-dobri v Sofia.

by the way - ne sam dovolna ot filiala na Slavyanska beseda na Popa. Gotvachat ne e dobar, zashtoto posle vinagi me boli stomah.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.