Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 19.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема За публиката в заведенията...нови  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано11.05.02 01:17



Честно да ви кажа писна ми от самовлюбени комплексари. Плъзнали са навсякъде гадовете. Човек не може едно малко да изпие, без да дойде някой, който е решил, че трябва да чука след половин час и се държи така все едно никога не е чувал думата "Не!". Ако няколко жени са сами съвсем не означава, че искат да се събудят в чуждо легло на другата сутрин. Разберете го най-накрая.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
АвторBVllg (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 10:55



Orientals6tina...mila....oriental6tina...k'vo da pravish. Vzima vreme, tyrpenie i emocii da se opravi.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано11.05.02 22:32



Ако си хубава, мога да ти помогна качествено.

help me


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Keйтлин (a kitten)
Публикувано12.05.02 11:56



абсолютно си права- това е толкова досадно... но пък тези типове са ми и толкова смешни понякога, заслужава си да си поиграеш малко с тях

livin' in a dream


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Keйтлин]  
Автор Бoko ()
Публикувано14.05.02 13:13



Я по-добре не си играй, щото от подобни игрички тякои ги отвличат в чужбина като "бели робини", други се крият с месеци и не смеят да влязат в кафе. Най-добре им кажете че не искате да говорите с тях и не говорете с тях.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Бoko]  
Автор Keйтлин (a kitten)
Публикувано15.05.02 20:29



е, никога не съм си позволявала да прекрача границата на здравия разум. иска ми се да вярвам, че знам до къде да спра

livin' in a dream


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: BVllg]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано15.05.02 23:14



Ориенталщината е нещо, което ничии време, търпение и емоции не могат да заличат. И тя като селянията не е географско понятие.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Keйтлин]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано15.05.02 23:26



Изобщо не ми е до игри. Какво ще си помисли за мен някой познат, ако види, че обръщам внимание на някакви селяци с извадени ланци над блузите. Зарежи.

Ти къде излизаш?:)



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Бoko]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано15.05.02 23:53



Боко, ти знаеш ли, че има мъже, които не разбират значението на думата Не. Сервитьорът ти носи пиене и ти сочи кой те черпи. Не го приемаш. Оня обаче се амбицира и решава, че трябва да дойде и да ти седне на масата. Питаш го "Тебе канил ли те е някой?" - оня само се хили и си протяга ръката да се запознаете. С най-учтивият тон, който можеш да докараш в тази ситуация му казваш "А сега би ли ни оставил сами" - той все още не може (или не иска) да разбере идеята и ти отговаря "Да викна ли и моя приятел да си правим компания". Просветлението му идва, чак когато изсъскаш "Я се разкарай!" - и се разкарва псувайки тихичко. Това се случи в действителност преди 2 седмици, не съм се пошегувала. Но добре, че тия случаи са по-рядко. Повечето мъже изчезват веднага, когато ги игнорираш с "Не желая да се запознаваме". Малко са тези, които разбират само по погледа ти, а той погледът си казва "Не се пробвай изобщо".



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Keйтлин (a kitten)
Публикувано16.05.02 18:01



извадените ланци са ми любимите... с тениските по тялото и късото ръкавче, и яките ръчички... милите, колкова са ми смешни... направо не мога да се начудя как си вярват ти`я хора... ама явно има, дето им връзват. без някой да се обижда, сигурно те се прекрасни хора, като ги опознае по- добре човек

livin' in a dream



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.