Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 11.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема За публиката в заведенията...  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано11.05.02 01:17



Честно да ви кажа писна ми от самовлюбени комплексари. Плъзнали са навсякъде гадовете. Човек не може едно малко да изпие, без да дойде някой, който е решил, че трябва да чука след половин час и се държи така все едно никога не е чувал думата "Не!". Ако няколко жени са сами съвсем не означава, че искат да се събудят в чуждо легло на другата сутрин. Разберете го най-накрая.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
АвторBVllg (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 10:55



Orientals6tina...mila....oriental6tina...k'vo da pravish. Vzima vreme, tyrpenie i emocii da se opravi.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано11.05.02 22:32



Ако си хубава, мога да ти помогна качествено.

help me


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Keйтлин (a kitten)
Публикувано12.05.02 11:56



абсолютно си права- това е толкова досадно... но пък тези типове са ми и толкова смешни понякога, заслужава си да си поиграеш малко с тях

livin' in a dream


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Keйтлин]  
Автор Бoko ()
Публикувано14.05.02 13:13



Я по-добре не си играй, щото от подобни игрички тякои ги отвличат в чужбина като "бели робини", други се крият с месеци и не смеят да влязат в кафе. Най-добре им кажете че не искате да говорите с тях и не говорете с тях.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Бoko]  
Автор Keйтлин (a kitten)
Публикувано15.05.02 20:29



е, никога не съм си позволявала да прекрача границата на здравия разум. иска ми се да вярвам, че знам до къде да спра

livin' in a dream


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: BVllg]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано15.05.02 23:14



Ориенталщината е нещо, което ничии време, търпение и емоции не могат да заличат. И тя като селянията не е географско понятие.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Keйтлин]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано15.05.02 23:26



Изобщо не ми е до игри. Какво ще си помисли за мен някой познат, ако види, че обръщам внимание на някакви селяци с извадени ланци над блузите. Зарежи.

Ти къде излизаш?:)



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Бoko]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано15.05.02 23:53



Боко, ти знаеш ли, че има мъже, които не разбират значението на думата Не. Сервитьорът ти носи пиене и ти сочи кой те черпи. Не го приемаш. Оня обаче се амбицира и решава, че трябва да дойде и да ти седне на масата. Питаш го "Тебе канил ли те е някой?" - оня само се хили и си протяга ръката да се запознаете. С най-учтивият тон, който можеш да докараш в тази ситуация му казваш "А сега би ли ни оставил сами" - той все още не може (или не иска) да разбере идеята и ти отговаря "Да викна ли и моя приятел да си правим компания". Просветлението му идва, чак когато изсъскаш "Я се разкарай!" - и се разкарва псувайки тихичко. Това се случи в действителност преди 2 седмици, не съм се пошегувала. Но добре, че тия случаи са по-рядко. Повечето мъже изчезват веднага, когато ги игнорираш с "Не желая да се запознаваме". Малко са тези, които разбират само по погледа ти, а той погледът си казва "Не се пробвай изобщо".



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Keйтлин (a kitten)
Публикувано16.05.02 18:01



извадените ланци са ми любимите... с тениските по тялото и късото ръкавче, и яките ръчички... милите, колкова са ми смешни... направо не мога да се начудя как си вярват ти`я хора... ама явно има, дето им връзват. без някой да се обижда, сигурно те се прекрасни хора, като ги опознае по- добре човек

livin' in a dream


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано17.05.02 10:01



и аз често сънувам:))))))



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: LuboPenev]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано17.05.02 10:02



той не те лъже! познавам го.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: freestyler]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано17.05.02 13:32



Какво точно искаш да кажеш с това? Че в дискотеките и клубовете не е пълно със селяци, които си въобразяват, че ако те черпят едно малко трябва да изпаднеш във възторг?



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Авторнaблюдaтeлният (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 13:39



Драга ми римлянке,

Не се дразни от такива естествени неща.

Всичко произлиза от инстинкта за продължение на вида, лошото възпитание и прекомерната употреба на алкохол.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Keйтлин]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано17.05.02 13:46



Виж... аз не съм против хубавите и поддържани мъжки тела - против съм само спекулирането с това, което се превръща в палячовщина в един момент. Иначе на мен ми е смешно друго - когато хората започнат много да се надценяват. Всеки трябва да си знае не само гьола, но и точното място в него.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: нaблюдaтeлният]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано17.05.02 13:56



Скъпи ми наблюдателен,
прав си за всичко, само едно ти е убягнало - когато човек излиза вечер на дискотека последното нещо, за което мисли е продължаването на вида. Естествено има изключения, но по мои груби сметки са едноцифрено число в трицифрена среда.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Авторнaблюдaтeлният (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 14:05



Без да влизам в конфронтация искам да спомена, че при мъжете горе долу това е единствената цел в живота. Тъй че внимавай...



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: нaблюдaтeлният]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано17.05.02 14:39



При жените е същото. Но пак повтарям - не и когато часът е след полунощ, а алкохолът - малко в повече/

Иначе с теб може да се влезе само в коалиция, не и в конфронтация. Научил си се да спориш интелигентно:)



Тема анализ на тематанови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 18:53



общо - по принцип си права, че е пълно с комплексари, селяни и простаци, които не знаят как да се държат, такина които смятат че наличието на няколко лева в джоба и златен ланец са единствените изисквания да прекарат време във заведение и да контактуват с другите хора.
но това е всеизвестно. някакси се чуства че това не бива да се приеме като основа на твоята тема.
изразът "писна ми" иска да покаже, че именно на теб и постоянно се случва това. многократно. от десетки мъже.
да, това наистина ни навежда подсъзнателно на мисълта, че ти си изключително готина - щом толкова мъже те свалят и то толкова настойчиво че си губят ума и не можеш да ги отблъснеш.
плюс това деликатно ни внушаваш колко си префинена дама със стил - защото ситото през което минават тези мъже е много ситно и почти всички отпадат, защото малцина са тези които отговарят на високите ти критерии.
в един по-следващ постинг казваш, че според теб в дискотеките 99% от хората не отивали за да се свалят. не знам по каква причина смяташ че ходят, но аз се съмнявам, че отиват защото нямат по домовете си алкохол и безалкохолни та им се налага да отидат в заведенията.
да, точно така - основната функция на заведенията е социален контакт, независимо дали с познати и приятели или нови запознанства.
ти затова ли си направи прическата, лакира ноктите, оглежда един час какво да облечеш? защото отиваш просто да си задоволиш жаждата?
и последния въпрос. ти ти какво търсиш тогава на места където мъжете търсят нещо за ебане? а това е така - те са там единствено затова. не търсиш ли и ти тях?
и за последно. в мен се породи един въпрос към теб. не ти ли се е случвала странната ситуация - да ти поръчат едно питие и да избягат от теб, точно обратното на написаното от теб?



Тема :)нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано17.05.02 22:15



Виждам, че си отделил около половин час в писане и мислене по темата. Извинявай, но аз нямам толкова време. Искам само да кажа две думи: мнението ти щеше да бъде много стилно, ако не се беше изкушил да ми правиш анализи. Виждам по-надолу - осъзнал си, че някои хора ходят на кръчма само и единствено с идеята да се видят с приятелите си, да пият по едно, да потанцуват и да се разтоварят малко от напрежението през седмицата, но после защо залиташ пак и поставяш всичко на сексуална основа така и не разбрах. Какво правя аз по заведенията - оставям отговора на този въпрос на твоята природна интелигентност. А защо си слагам червило, лакирам си ноктите и желая да изглеждам добре - това вече оставям на въображението ти. Дано следващия път си по-добър в анализите. Но като цяло - харесва ми мнението ти - не толкова заради написаното, колкото заради емоциите, които си вложил. Подразнила съм те и ти си се настървил. Това ми харесва:)



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Keйтлин (a kitten)
Публикувано18.05.02 12:02



и аз също не съм против тях, обаче в един момент се превръщат в четирикрилен гардероб с празен поглед в очите и това вече е прекалено

livin' in a dream


Тема сладурана :)нови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 12:15



започваш отговора си с типичен женски прийом - не мога да ти отделя толкова време колкото ти на мен защото съм по-важна:)
аз пък бас държа, че си отделила повече време от мен за да обмислиш отговора си!
вторият ти прийом също предизвиква усмивка. грешно твърдение. напълно грешна. анализирах темата ти, а не теб - не измествай нещата.
това, че хората отиват на кръчма да се повеселят и видят с приятели - нито съм го "осъзнал" както ти казваш сега, нито въобще подлежи на обсъждане в темата.
въпроса е следния - ти елементаризираш нещата. поведението ни - в случая посещение на дискотека, както и всички наши действия се обосновава от много причини.
да да речем споменатите две са основните. но има и други.
една от тях е че хората - и мъжете и жените се свалят и флиртуват.
не е нужно въображение да се досетя защо обръщаш толкова внимание на вънншния си вид. облеклото. позите в заведението. когато си излизала, бас държа,че си се огледала в огледалото дали ти изглежда секси дупето.
това е истината. и ти търсиш флирта.
имам един въпрос към теб - а не мислиш ли, че поведението на тези "натрапници" се стимулира от теб?
да знам. понякога поведението им е наистина непредизвикано. но останах с впечатлението, че ти се случва постоянно?
не мислиш ли, че в случая външният ти вид и начин на поведение подтиква простаците да смятат, че ще успеят?
това е сериозно - замисли се!
завършваш отговора си с много сладък опит за провокация:)



Тема Провокатор:)нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано18.05.02 14:10



Май този път ми се налага и аз да отделя около половин час. Не приемай това за някакъв женски номер - целта е единствено да си поиграя малко с егото ти. Но всъщност, има ли смисъл? Като гледам ти си залетял в една посока и като че ли умишлено не желаеш да признаеш, че има и други пътища, и други възможни отговори, и други причини. Този път съвсем си попрекалил с психоанализата. Даже забелязвам нещо, което ме усмихва - опитвайки се да противоречиш на мен си противоречил на първото си мнение в темата. Провокациите ти са малко грубовати в своята изтънченост, но пък добре си парирал моите. Доволна съм:)



Тема мерси:)нови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 18:13



мога да приема твоя отговор единствено като комплимент:)
и това си е така, защото въпреки привидно спорещия тон не оспорено нито едно мое изказване, а вниманието е съсредоточено изцяло върху личността ми
благодаря, но все пак щеше да ми бъде приятно да си поспорим.
това го написах за 10 секунди. но не означава че не съм ти обърнал внимание:)



Тема Re: мерси:)нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано18.05.02 19:21



Не си падам по безцелните спорове, топлото вино и червените вратовръзки. За да докажа моята теза трябва да те поканя с мен някоя вечер. Но пък да доказвам каквото и да е на анонимни провокатори с интересни никове не е целта на моето съществуване. Мерси за забавния диалог. Беше ми наистина приятно:)



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: freestyler]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано19.05.02 16:58



Благодаря за подкрепата, колега:))

Бог


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Keйтлин]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано19.05.02 17:01



Тези с ланците и ръчичките и на мен са ми любими:))

Бог


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано19.05.02 17:03



Това с черпенето вече е отминал трик. Сега сигурно има нови:))

Ти по кои места ходиш?

Бог


Тема очаквано:)нови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 10:06



не задавай безцелни въпроси щом не си падаш по безцелни спорове.
освен забавно се надявам да е било и поучително за теб. да не задаваш въпроси, отговорите на които не ти е приятно да чуеш.
впрочем, ти беше ли задала въпрос изобщо? - не.
благодаря ти. с отказа си да дискутираш ти потвърди изказаното от мен мнение, че твоята тема е само едно самоизтъкващо изявление.
малко комично, приличаш ми на селски кандидат-кмет който сам си лепи среднощ плакатите с надпис "той е най добрият!":)
това е същността на темата ти- афиширане.
поведението в нета все пак е отражение на поведението в живота.
не е ли афиширането и основна черта на твоето поведение в живота?
темата ти ме наведе на размисъл за поведението на жените в споменатата от теб ситуация - ще го изразя в друг постинг.
беше ми забавно!:)



Тема За жените в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 10:21



какво е поведението на жена, почерпена от непознат мъж в заведение.
какво трябва да бъде?
забелязвам, че повечето жени са обременени с комплекси на тази тема.
почерпката за тях означава винаги и единствено само покана за секс.
една много малка час от тях - най- пропадналите дори го правят.
по-интересна са друга част от жените - за съжаление най-голямата част от жените в българия. почерпката от непознат мъж предизвиква в главите им само една мисъл - "тоя иска да ме чука"!
това е голяма простотия. толкова смешен комплекс.
навремето си спомням че си правих така майтап с курветата. като ми стане весела поръчам нещо на някое направено пиче на бара. след това въобще не я поглеждам нито и обръщам внимание. те се шашкат. не са свикнали да ги черпят ей така. след това идва най-колуминационния момент. някои от тях съвсем се шашкат и идват да те питат и да ти се обясняват. тогава ми беше супер як купон да и заявя "чакай де, това че съм те почерпил едно малко не означава, че трябва да ми досаждаш!". честно, струва си да дадете някой кинт да си направите този купон. незабравимо смешно е тъпото изражение, объркването и тоталния срив в самочуствието на издокараното курве.
много, много малко жени нямат комплекси при почерпка и знаят как да се държат. българия.българия.село.



Тема Re: очаквано:)нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано20.05.02 15:13



Познавам момичето, което пише тези неща и е редно да отбележа, че тя просто обича да се прави на интересна - тя определено ходи по заведения за да се показва и да дразни хората. Които я харесват, естествено:)))

Бог


Тема Re: За жените в заведенията...нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано20.05.02 15:19



Какви според теб са очакванията на едно свестно и добре гримирано момиче за перфектната свалка с харесван мъж? Какво искат да им се случи и какви компромиси правят когато им се разминат очакванията с действителността:))

Бог


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Бoko ()
Публикувано20.05.02 17:21



Ами малко останахме истинските мъже, дето четат очите на жената като отворена книга. Кофти е, знам. Усетих го, когато тръгна да ме сваля един педал. Ей, че отврат е да те сваля някой, дето не можеш да понасяш. Пък и обидно- тякъв мачо като мен, а то педал да ме сваля. Пфу!



Тема Re: очаквано:)нови [re: Xpиcтo Cтoичkoв - Бo]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано20.05.02 17:52



Аз пък познавам мозъчно грубия и държа да отбележа, че той много добре знае за какво говоря, но очевидно му е било скучно и се е чудил с кой да си пише, затова е избрал тази тема.

А ти кой си? Между боговете в обръжението ми Христо Стоичков няма.



Тема Re: очаквано:)нови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 17:56



о боже. аман от познавачи. изтъкването на невежеството не бива да се бърка с блъфирането, защото последното е лъжа когато всичко ти е ясно, а първото си е чиста проба излагане и наивност.



Тема Re: очаквано:)нови [re: Xpиcтo Cтoичkoв - Бo]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 17:58



темптреската ли? някой го пусна това, но не съм напълно сигурен. признавам само че е от старите кадри тук.
и ти правилно си забелязал че тя обича да се показва, но забелязал ли си нещо друго?
не е толкова сигурна че я харесват и сега си го внушава сама на себе си!



Тема Re: За жените в заведенията...нови [re: Xpиcтo Cтoичkoв - Бo]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 18:01



твърде сложна тема. би отнела много време. най-различни категории с най-различни виждания нагласи и представи.
общото между тях е друго. едно е желанието в съзнанието им. на друго биха се радвали много повече. а накрая приемат това за което и не са си помисляли.



Тема Нежно в мозъка:)нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано20.05.02 19:21



Юнг би ти се смял тихо. Аз с него също. Не ме разочаровай, моля те.



Тема :)))нови [re: Бoko]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано20.05.02 19:32



Дай дефиниция на мачо:)



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
АвторЯмakaши (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 19:36



Не можеш да обвиняваш хората, че са такива, каквито са.
Тук някой каза, че може би това се дължи на визията ти. Защото предимно и основно с очите възприемаме света около нас, а те очите са маса алчни. Е т'ва му харесвам на нета, че човек може да остане в голяма степен анонимен. Тук контактуваме чрез мисли, отразени от способността ни да се изразяваме (някои повече, аз - по-малко))) и възприемаме чуждите думи пречупени през собствените ни сетива, оцветени от моментните ни чувства и емоционално състояние, и допълнително развити и разкрасени от въображение и желания. Въпреки че, така заблуждението в което нерядко влизаме ни дава възможност да се самоопознаем, остава склонността да се пристрастим към този начин на комуникация и намалим способността за нормално общуване в реалния живот, както и изкривяване приемането на реалната действителност, мисленото отнасяне (на моменти) от истинският живот към тази среда тук.
Уф, аз нещо се отплеснах настрани към моите проблеми

Черпейки опит от досегашните ти досадни случки, следващият път например, за да не ви досаждат, можете да вземете с вас съответния на приятелките брой глухи (да ги наречем кавалери), седнете си на масата пийте си и си приказвайте на спокойствие



Тема Re: Нежно в мозъка:)нови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 19:39



това усмивка ли е? по скоро озъбване.



Тема Още по-нежно в мозъка:)нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано20.05.02 20:01



Беше усмивка. Лъчезарна. Жалко, че не можа да я видиш:)



Тема Re: За жените в заведенията...нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано20.05.02 20:08



Харесват ми разсъжденията ти тука. Наблягай повече на такива коментари, а не задълбавай в психоанализа на личността ми, защото второто очевидно не ти се отдава с голям успех. Тука искам да си призная веднага: аз наистина съм обременена на тема черпене от непознат мъж, защото само в България това значи "Искам да правя секс с теб". Колко българи биха почерпили една жена ей така само, защото я харесват, без да искат после поне телефона й?! На мен не ми се е случвало. Ако на някоя се е случвало, да се обади.

И за да се върнем към темата ми, нека сега чуем твоите мисли по следния въпрос: Винаги ли, когато видиш няколко сами момичета в дискотека смяташ, че те са излязли с единствената цел да не се приберат сами?



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Ямakaши]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано20.05.02 20:20



Виртуалната комуникация си има своите предимства, но си има и недостатъците. Ето след една досадна вечер навън реших да вляза тук и да се накрещя на воля колко са дразнещи селяците и веднага се появи един Фройд да ми обяснява аз защо си слагам червило и какво търся по заведенията.

Мерси за съвета, но не мога да си позволя да взема мъже с нас, когато излизам с приятелките си. Такива са обстоятелствата просто.



Тема Re: очаквано:)нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано20.05.02 21:36



Толкова за обкръжението ти:))

Бог


Тема Re: очаквано:)нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано20.05.02 21:37



Близко си до анаболният шок, но имената куцат.

Бог


Тема Re: За жените в заведенията...нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано20.05.02 21:40



На прав път сте:))

Бог


Тема Re: За жените в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано20.05.02 21:42



Аз черпя без да искам номера после, аз съм възпитан младеж със стегнат задник:))

Бог


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано20.05.02 21:48



Права си, не бива да ти досаждат така. Ти просто пожела да споделиш нещо, което те тревожи.

Мисля да те светна нещо за червилото. Ами как да ти кажа, без Фройд да ме занимава особено, червилото се слага от жените за да симулират възбудена вагина с устата си. Харесвам жени с червило:))

Бог


Тема Re:нови [re: Divide et lmpera]  
Автор B_e_tt_i_s (фльорца:))
Публикувано21.05.02 13:32



Мнението ти е твърде крайно и субективно.
Питаш "Колко българи биха почерпили една жена ей така само, защото я харесват, без да искат после поне телефона й?!" - Случвало ми се е не веднъж.

"...само в България това значи "Искам да правя секс с теб" - не е така. Всичко зависи от това на какъв човек попаднеш, независимо дали е в Бг или навън - говоря на база личен опит. Нещо повече - извън Бг дори се спекулира с този, да го наречем "навик", като често момичетата са елемент от интериора на заведението. Тяхната задача е да привлекат платежоспособен клиент, който черпрйки ги да навърти солидна сметка. На тези момичета се сервира разредено питие за да държат на по-голяма почерпка. Така пичът не само че се ръси здраво, ами обикновено и до секс не стига:)

Но - друга ми беше мисълта. Причините за черпене могат да бъдат различни: >може просто да си симпатична на мъжа и да иска да се запознае с теб (без това да е директна покана за секс!:),
>може да е самотен и да има нужда от комуникация, да споделя ако щеш - т.е. да намери добър слушател, а това разбира се е много по-добре да бъде привлекателна дама - от естетически съображения:)
>може да има нужда да пофлиртува - ей така за самата тръпка от флирта
>може просто да ти пробва реакцията - като пича по-горе
>може да има много други причини
>може да е покана за секс - и най-често е точно това:) Това отношение създава съответна нагласа при момичетата, още повече много от тях нямат пари да си платят почерпката и се чувстват един вид "задължени". Затова бъзика на "грубо в мозъка" върви с успех.
Няма за какво да протестираш и ривеш - момиче на ниво и със самочувствие не би трябвало да се впечатлява толкова от покани за почерпка, още повече от теб зависи как ще се развият нещата. Старай се да преценяваш хората и ситуацията правилно, дали да приемеш почерпката или не, и гледай на всичко от забавната страна:)

п.с. абе теб те зная май, но темата ми допадна и се поувлякох:)
___________

Why walk when you can fly

Редактирано от B_e_tt_i_s на 21.05.02 14:00.



Тема Re:нови [re: B_e_tt_i_s]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано21.05.02 15:30



Това беше много добро. Браво!:)



Тема Re: Още по-нежно в мозъка:)нови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 19:13



както и ти моята:)



Тема Въпрос за уточнение...нови [re: Divide et lmpera]  
Авторнaблюдaтeлният (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 19:35



Абе след като прочетох всичките постинги у мене остана един въпрос:

Ако някой ден се объркам до толкоз, че да вляза в някакво заведение от развлекателния бизнес (било то дискотека, клуб или кръчма) и реша, че виждам прилично изглеждаща девойка, направо ли да я помоля да разменим една-две мисли или да я почерпя първоначално с нещо с високо алкохолно съдържание...



Тема Re: За жените в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 19:37



не си права за черпенето. бетис много добре е изложила някои възможни причини. няма да я повтарям. по-скоро бих искал да очертая това в което грешиш.
най-общо почерпката е опит за контакт. / изключвам малкото но все пак възможни случаи, когато може да бъде примерно и за уважение - дамата е направила нещо с което е направила добро впечатление - най-случайния пример който се сетих - примерно ви казва че сте си изпуснали нещо ценно на земятя/
в по-тесен смисъл - почерпката е опит за флирт.
но и в общия и тесния смисъл, нито контакта нито флирта следва да се отъждествяват със секса. право на дамата е естествено да откаже контакта, независимо колко културно е поискан. затова си права - има големи досадници.
има и случаи - наистина почерпака е покана за секс - това си личи от начина и от поведението, дори и външността на определен тип хора. вярно е - има го. няма какво да го коментираме.
контакт или флирт нямат нищо общо с покана за секс, възможно е при желание от твоя страна в по-късен етап на познанството да се стигне, но това вече зависи от развитието на отношенията.

относно твоя въпрос - провокираш с толкова елементарни въпроси. затова няма да отговарям точно на въпроса а щ есе върна на една своя теза която развих в предишен постинг.

има и случаи когато момичетата отиват отчно затова. има и проститутки. има и въшли които се чукат за една почерка. има и които са сексуално търсещи и дори биха почерпили за секс. хора всякакви.
сега вече за нормалния случай - както споменах веднъж, отиват по множество причини. главната е да си прекарат весело вечерта. освен това да пийнат. да поиграят. да се видят с други приятели. да послушат музика която ги кефи. да огледат клюкарски тълпата. може дори защото са обещали на приятелка че ще излязат. може дори защото в къщи им е неприятно и т.н.
тоест - причините поради които човек излиза са много, някои от тях са предопределящи. всичко е строго индивидуално кои точно причини или комбинация от тях карат човека да излезе.
същото се отнася и за тези имагинерни момичета споменати от теб. това че основната причина поради която са в заведението е друга не им пречи да се запознаят, флиртуват, а ако си загубят ума и да влезнат в леглото на мъж който ги впечатли.
възможно е само да си кимнат усмихнат и запомнят или поговорят или потанцуват или и му дадат телефона - или - или - всичко зависи от случайността. всичко зависи кой кого ще срещне.
това е отговорът



Тема Re: Въпрос за уточнение...нови [re: нaблюдaтeлният]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано22.05.02 12:53



Хвани я за задника и и обясни колко си се назобил:))

Бог


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Giovanni (don)
Публикувано24.05.02 00:19



Я каква интересна тема се е заформила тук... философски размишления върху елементите на флирта. Много интересни и поучителни мнения. B_e_tt_i_s обаче направо я излових в крачка.

Нещо повече - извън Бг дори се спекулира с този, да го наречем "навик", като често момичетата са елемент от интериора на заведението. Тяхната задача е да привлекат платежоспособен клиент, който черпрйки ги да навърти солидна сметка. На тези момичета се сервира разредено питие за да държат на по-голяма почерпка.

Точно така е, бейби, но ти откъде го знаеш? Защото тук изобщо не става дума за обикновени заведения, а за точно определени. Аз дори бих уточнил, че този, да го наречем обичай, съществува в точно само две европейски страни и то в точно определени заведения. Но не е прилично за един джентълмен да навлиза в подобни детайли.

Колкото до психиката на флирта, аз мисля, че повечето от нещата, които се казаха тук, са напълно логични разсъждения. Да, ако един мъж види сама (или сами) жена във нощно заведение, той определено си мисли, че тя е склонна да флиртува. Жената от своя страна разсъждава напълно логично, че предложеното питие е един вид покана за секс. В 90% от случаите това е точно така, макар и понякога поканата да е по-скоро в дългосрочен план, като целта се планира да се постигне след известен период на евентуално запознанство и сближаване, което в повечето случаи не става за половин час. В крайна сметка това е ултимативната цел на всеки мъж. От друга страна няма да е честно, ако жените не си признават, че не биха имали нищо против да бъдат ухажвани, просто въпросът е дали приемат отделен ухажор или не. Но уви, ние мъжете просто не сме способни да приемем "не" за отговор, и затова сме твърде настоятелни, винаги убедени в неустоимия си външен вид и остроумие, често забравяйки, че за жената често пъти водещият фактор се измерва във финикийски знаци.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Giovanni]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано24.05.02 13:10



Всичко хубаво, но защо трябваше да зацапваш обективното огледало на хепънинга по заведенията с финала за финикийските знаци? Не че липсва логиката, напротив - историята познава много такива случаи, но това си е типичната обремененост на българския мъж...



Тема Re: Въпрос за уточнение...нови [re: нaблюдaтeлният]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано24.05.02 13:54



Ти сигурно се бъзикаш, но аз ще ти отговоря сериозно:
Ако жената има тип мислене като моето, най-сигурният начин да я накараш да те пожелае е да го играеш леко недостъпен. Но преди това трябва да й влезеш в полезрението естествено. Ако те е фокусирала виж какво ти казват очите й. Много мъже биха избегнали позора на отказа, ако можеха да видят знака Stop!, който се излъчва от всеки един поглед и движение на жената. Няма сега да обяснявам по какво си личи, че една тя те е харесала, това се усеща. Номерът е да установите зрителен контакт. Не вдигай чашата си да й казваш Наздраве, много е банално. Дори и да виждаш, че погледът й става все по-настоятелен и тя вече ти праща разни мисловни внушения от типа "Ела!", не отивай! Въпросът е да не те получи лесно, да й вкараш чувство на неувереност, да започне да се пита "Какво става? Той не ме харесва достатъчно??" И точно в тоя момент й пращаш бележка - не питие, не цветя, не визитка, не себе си. Просто бележка - някаква закачлива, трябва да покажеш малко чувство за хумор и класа и много важно! - в никакъв случай в бележката не трябва да даваш телефона си, защото тя би очаквала точно това, когато сервитьорът й занесе листчето и те посочи. Мен по този начин ме омагьоса един пич преди време - седяхме на 3 метра един от друг и спокойно можехме да си говорим, но ние си пишехме бележки. Макар че ако трябва да бъда честна аз бях омагьосана от момента, в който го погледнах. Естествено тоя номер с бележките е само пример - идеята ми беше, че трябва да си непредсказуем и в никакъв случай тривиален. Хайде стига ви толкова безплатни съвети за днес:))



Тема Re: Въпрос за уточнение...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Count Dooku (Mighty SITH)
Публикувано24.05.02 17:10



Opredeleno igrata na "Leko nedostupen sum az" e po zaintriguvashta i dobavja notka na serioznost. No ima Zeni s dosta goljam arsenal ot trikove s koito da te nakara da zahapesh(litchen opit). Sled takuv tchovek sledovatelno se polutchavat dosta izrkivjavania i se obrazuva dosta goljama nedovertchivost.
Abe v obshti linii vseki si risuva kartinkata spored svoite predstavi, bazirani na dulug red ot faktori.
Vinagi obatche ima i prijatni iznenadi v zivota i hora koito si zasluzavat.

PS: Da potcherpja edna zena? Trudno,mnogo trudno.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
АвторGiovanni (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 18:30



Хм, е аз казах "често пъти", т.е. не винаги или не при всички жени това стои на първо място. Но това изобщо не е някаква обремененост, още по-малко на българския мъж, просто такава е реалността. Жените разбира се никога не си го признават, но те подхождат много по-различно към избора на партньор. Мъжът определено в повечето случаи обръща най-голямо внимание на външния вид, а после на всичко останало. Я си представи абсурдната ситуация някой мъж да каже, "абе тая е страхотно гадже, но не мога да движа с нея, защото няма кинти". Смешно, нали? При жените обаче го приемаме за нещо съвсем нормално. Абсурдното в конкретния контекст в който разглеждаме нещата е, че в нощно заведение под въздействието на малко алкохол и други фактори жените са твърде склонни да флиртуват с някой мъж заради едното физическо привличане, докато мъжете глупаво се опитват демонстрират точно в този момент материално състояние като великодушно почерпват набелязаната от тях жертва.

Кустурица приписва именно на българите фразата "което не може да се купи с пари, може да се купи с много пари", и аз мисля, че е много прав. Защото и златния ланец за който се спомена по-горе, и много други недостатъци бързо се забравят, ако индивида разполага с материално състояние.



Тема Re: Въпрос за уточнение...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано25.05.02 10:30



А не е ли по-добре просто да си го потърка в нея малко докато тя не му каже да отидат някъде насаме??:))

Бог


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Giovanni]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано25.05.02 10:37



Жените като цяло наистина не мислят, че парите са най-важният избор на кого ще предоставят да ги чука. Просто повечето от тях се лъжат сами себе си. Опитват се, доста сполучливо при това, да си вярват, че просто много харесварт мъжа и че той просто пък се оказва и доста заможен ей така, между другото:))

В което няма нищо лошо - тук сме северна турция все пак:))

Най-голямите тарикати сред мъжете полазват именно богати жени:)) Историята показва, че сред тези хора се нареждат корифеи като великия Аристотел Онасис, който направо си стана най-богатия човек само и единствено чрез таланта си да лъже жените колко са хубави.

Бог


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Giovanni]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано25.05.02 14:29



Ти ме кефиш.



Тема Re: Въпрос за уточнение...нови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано25.05.02 14:33



Защо не го пробваш това днес и не ми кажеш после какъв е бил ефектът:))



Тема Re: Въпрос за уточнение...нови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор тeпaтe тpoтл (шайз кеърл)
Публикувано25.05.02 18:18



Този подход е много научен!

гемма


Тема Re: Въпрос за уточнение...нови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор тeпaтe тpoтл (шайз кеърл)
Публикувано25.05.02 18:21



грух, грух, страхотен звук!

гемма


Тема не е пълно...нови [re: Giovanni]  
Автор тeпaтe тpoтл (шайз кеърл)
Публикувано25.05.02 18:24



100% е вярно че мъжете оценят първо външния вид,
но забравяш, че и поведението е много важно!!!
И най-готината дама е способна с поведението си да накара всеки мъж да му с езаповръща от нея за броени секунди!

гемма


Тема въпрос...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор тeпaтe тpoтл (шайз кеърл)
Публикувано25.05.02 18:29



А мен ако ме почерпи някоя дама,
как да схвана жеста?

гемма


Тема Re: Въпрос за уточнение...нови [re: тeпaтe тpoтл]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано27.05.02 02:28



Подходът си е направо средновековен:))

Бог


Тема Re: Въпрос за уточнение...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано27.05.02 02:29



Защото не движа с охрана:))

Бог


Тема Re: въпрос...нови [re: тeпaтe тpoтл]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано27.05.02 02:36



1. Иска да я чукаш грозно и дълго.
2. Просто и е празна устата и го иска спешно.
3. Черпи те и това е.
4. Опитва се да издразни гаджето си, защото той гледа някоя с по-хубави цици.
5. Има пари в излишък.
6. Приличаш много на Стоичков.

Бог


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Giovanni]  
Автор B_e_tt_i_s (фльорца:))
Публикувано27.05.02 13:49



Хехе - пич, ти вече каза повече отколкото подобава на един джентълмен, за да се притесняваш тепърва за детайлите;)
Да, точно за този тип заведения в тези страни е и моята информация, но донякъде ситуацията е сходна и на други места, защото т.нар."бар дами" има почти навсякъде. Това обаче не променя принципно изложението ми - а именно, че въпросната нагласа на мъжете за черпенето се използва с цел печалба:)

___________

Why walk when you can fly


Тема Re: въпрос...нови [re: тeпaтe тpoтл]  
Автор B_e_tt_i_s (фльорца:))
Публикувано27.05.02 13:55



Иска да те праи метрес! ;))))

___________

Why walk when you can fly


Тема Re: въпрос...нови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор Bad Boy ()
Публикувано27.05.02 16:09



Цял ден се чудя коя точно точка да си избера като всички ми се струват много съблазнителни.
Ех, накрая се спряхна № 6

What are you gonna do when I come for you?


Тема Re: въпрос...нови [re: B_e_tt_i_s]  
Автор Bad Boy ()
Публикувано27.05.02 16:11



Нито го знам какво е това "метрес" нито съм учил за такава длъжност:)))

What are you gonna do when I come for you?


Тема Re: въпрос...нови [re: Bad Boy]  
Автор B_e_tt_i_s (фльорца:))
Публикувано27.05.02 16:48



За позицията не се изисква специално обучение;))

___________

Why walk when you can fly


Тема Re: въпрос...нови [re: B_e_tt_i_s]  
Автор Bad Boy ()
Публикувано27.05.02 16:54



А някакви надарености, таланти - изискват ли се?

И какво ще е заплащането, не за последно?:)

What are you gonna do when I come for you?


Тема Re: въпрос...нови [re: Bad Boy]  
Автор B_e_tt_i_s (фльорца:))
Публикувано27.05.02 17:21



Зависи..... ще се поинтересувам за конкретни оферти ;)

___________

Why walk when you can fly


Тема Re: въпрос...нови [re: Bad Boy]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано28.05.02 12:05



Защо избрахте точно тази точка, господине, и колко сте сигурен в отговора си?

Бог


Тема Re: въпрос...нови [re: B_e_tt_i_s]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано28.05.02 12:06



Иска се иска сееееее:))

Бог


Тема Re: въпрос...нови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор Bad Boy ()
Публикувано28.05.02 14:38



Защото това е единствената точка, която обуславя случката не като прецедент!:))))))

What are you gonna do when I come for you?


Тема Re: въпрос...нови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор B_e_tt_i_s (фльорца:))
Публикувано28.05.02 15:26



Не разбирам....... малка съм.

___________

Why walk when you can fly


Тема Re: въпрос...нови [re: B_e_tt_i_s]  
Автор Faust!!! (iskam da letja)
Публикувано28.05.02 19:47



Malka si ama znaesh da govorish za Metresi i tem podbni a



Тема Re: въпрос...нови [re: Bad Boy]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано28.05.02 22:41



Качествен отговор, млади господине.

Бог


Тема Re: въпрос...нови [re: B_e_tt_i_s]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано28.05.02 22:43



Уххх, фльорцичке клиторанкина, уххххх.....

Бог


Тема Re: въпрос...нови [re: Faust!!!]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано28.05.02 22:43



А така, разкрихме я!

Бог


Тема Re: въпрос...нови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор B_e_tt_i_s (фльорца:))
Публикувано29.05.02 11:10



Разкрили сте ме - дрън, дрън!

___________

Why walk when you can fly


Тема Re: въпрос...нови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор B_e_tt_i_s (фльорца:))
Публикувано29.05.02 11:17



Тоя па..... а аз бях с впечатление, че му става само на мачове на цска.

___________

Why walk when you can fly


Тема Re: Въпрос за уточнение...нови [re: Divide et lmpera]  
Авторнaблюдaтeлният (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 13:43



съвсем си беше сериозен въпроса

и благодаря за съветите

Що се отняся за безплатността уверявам те почти съм навит и на платени такива.



Тема Re: въпрос...нови [re: B_e_tt_i_s]  
Автор Faust!!! (iskam da letja)
Публикувано29.05.02 16:13



Znaesh li na kakvo se vuzbuzda, to choveshkoto vuobrazenie e neobjatno.

Sigurno se kefi mnogo na rozovoto ti imence i ............



Тема Обяванови [re: Divide et lmpera]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано01.06.02 04:14



Продавам огледала. Първа или втора употреба - без значение. От значение е обаче някои мъже да се огледат. Ама много внимателно. Тогава може би ще им се изясни понятието "ънатейнъбъл рейт". Или хайде да не бъда толкова безпощадна - "ниво на възможности".

Винаги съм се чудила на какво залагат мъже, които знаят, че предварително са обречени...

Къде е онзи напорист Фройд пак да ме изтълкува погрешно.



Тема Re: Обяванови [re: Divide et lmpera]  
Автор Faust!!! (iskam da letja)
Публикувано01.06.02 20:16



A ti ogledala li si se? Ili po skoro vgledala li si se?



Тема Re: Обяванови [re: Faust!!!]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано03.06.02 03:26



Оглеждам се. В очите на мъжете. И съм абсолютно наясно къде е границата на неограничените ми възможности:))


А ти, Фаусте?
Харесваш ли този, който ти се усмихва от огледалото всяка сутрин?
При отговор "не" - имаш спешна нужда от промяна на имиджа. Като за начало, марш в първия фитнес.
При отговор "може би" - купуваш си книгите "Изкуството да бъдеш Бог", "Манипулирайте правилно" и "Как да печелим приятели". Нека заглавията не те подвеждат, всъщност книжките са много ценни и най-малкото ще те мотивират да мислиш по-позитивно и да забравиш отговори като "може би", които издават единствено и само неувереност, независимо на какъв въпрос репликираш така.
При отговор "да, страшно много харесвам онзи леко брадясал тип, който ми се усмихва от огледалото" - пращай снимка. Няма да намериш по-обективно огледало от моя поглед:))



Тема Обаждане по Обяванови [re: Divide et lmpera]  
Автор Schweppes (Тоник)
Публикувано03.06.02 11:32



Цъ, тази седмица не съм настроен психоаналитично!:)

Виж, може би самокритично. Затова ще се възползвам от обявата ти.

Мога ли да се огледам в очите ти?:)

Сладък, но и горчив!


Тема Re: Обяванови [re: Divide et lmpera]  
Автор Faust!!! (iskam da letja)
Публикувано03.06.02 20:32



Spored nastroenieto i trite se sreshtat, inache njama da e interesno.



Тема Re: Обяванови [re: Divide et lmpera]  
Авторbrani (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 03:09



kakva e sledvashtata stupka sled kato se ogledam v ogledaloto ti?



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: BVllg]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 13:48



Seljanija, prostotija i kakvo li oste ne... I na men mi pisna da mi podvikvat po ulicite vsjakakvi prostaci i da me spirat gnusni mutri s GSM i zapadni troshki i da si misljat, che kato imat debel portfeil si gotova da vlezesh v kolata i da vdignesh krakata. Pisna mi ot idioti!!!



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 13:50



Za syghaleni byka ot takiva typanari i ponjakoga zaradi takiva moghe da si razvalish hubavoto nastroenie...



Тема Re: За жените в заведенията...нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 13:55



Nikoga ne pija, kogato me cherpjat nepoznati, nito pyk im dosaghdam. ґDori i pri tova pologhenie mi se lepjat vsjkakvi navleci.
Ako njakoi mygh iska da se zapoznae s teb, moghe da doide direktno i kato vidi rezultata, sam da preceni, dali da te pocherpi.



Тема Re: Човек не може да си надскочи сянката-нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано06.07.02 14:49



абсолютно съм сигурен, че едно момиче отива на дискотека за да танцува в 999 от 1000 случая. Мъжът (или поне българина) не танцува. Или поне не много. Смята танцуването за работа на хомосексуалисти. Е, като говоря за сянката-аз също разсъждавам по този начин. Май това нещо го засукваме още с майчиното мляко.

Мъжът отива на клуб за:
1. Да пийне.
2. Да послуша силна музика докато му гръмнат ушите.
3. Да се наслаждава на девойките около него (което не означава, че ще тръгне да ги рути по ред на номерата).
4. Абе просто малко да се разведри.
5. Да прави компания на приятел / ка.

Докато има и един човек в окови, никой от нас не е свободен...
Ray Charles


Тема Re: Всичко зависи от това какво заведение синови [re: Divide et lmpera]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано06.07.02 15:00



избрала.

Не, че самовлюбените комплексари не са навсякъде, но просто в някои заведения са доста повече отколкото в други. Между другото-в заведенията, които вече не са модни комплексарите не вървят толкова много. За тях е изключително важно да кажат, че вчера са "бръмчали" еди къде си и това еди къде си да погали ухото на слушателя. Поразмотай се из по-старите клубове и ще видиш, че там положението не е толкова трагично.

Глупостите, които мъжете вършат (особено в пияно състояние) не са за оправдаване, но при добро желание идиотите могат да се избегнат. Ако посещаваш заведение с идиоти (говоря по принцип, а не за конкретния случай) е напълно логично да има идиоти около теб.

Накрая-това с продължението на родът, което го разправяше един колега от клуба няма нищо общо с подобни изпълнения. Трика е, че голяма част от хората, които са с пари днес до вчера са били господин Никой. И изведнъж отнякъде се виждат с много пари. Това доста размътва мозъка (знам го от личен опит, за съжаление). Решаваш, че вся и все, че морето ти е до колене и най-вече, че в същност ти си върха на сладоледа просто защото имаш пари. Става нещо като да пуснеш дете в магазин за играчки да си избере колкото си иска играчки, които ще получи като подарък. И на един такъв размътен мозък естествено ценностната му система пресмята веднъж всичко в пари, и втори път-си гради самочувствие чрез бройката жени, които са му минали през леглото. Проститутките не се броят. А къде може да видиш хубави момичета-по заведенията. И то в модните заведения най вече.


такива ми ти работи...

Докато има и един човек в окови, никой от нас не е свободен...
Ray Charles


Тема Re: Не, просто нямаш представа колконови [re: Keйтлин]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано06.07.02 17:16



девойчета са готови да легна с "ланеца" без дори да им пука как изглежда. Дори може да си имат сериозно гадже. Не им пречи. Нова слушалка за телефона, безплатен купон на морето или на планина... Евтино, нали? А като има мацета, които се връзват по този начин, винаги ще има иидоти, които вярват, че всички са мацета са такива.

Докато има и един човек в окови, никой от нас не е свободен...
Ray Charles


Тема Боже, жено! Може и да си го докараланови [re: Divide et lmpera]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано30.07.02 19:11



на телце и муцунка,
но вкусът ти към четивото е просто ... като на пробиваща в обществото провинциална фея.


~*~


Тема Re: Боже, жено! Може и да си го докараланови [re: dePhil]  
Автор Гaдняpът (кофти тип)
Публикувано30.07.02 19:30



Имаш правилен усет..не само към парите!:)



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор temptress (непозната)
Публикувано24.08.02 17:21



прочетох темата - мммммммм:)))



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: temptress]  
Автор kkrekk ()
Публикувано07.11.20 11:27



ммм - да, много вкусна тема...


Вместо подпис:
като ти гепят ника ти жънеш бури....


вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето нерегистриран ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ






Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: temptress]  
Автор kkrekk ()
Публикувано07.11.20 11:28



ммм - да, много вкусна тема...

да не би ти да си афтуркътъ? че нещо го нема потребителйят афтур
Вместо подпис:
като ти гепят ника ти жънеш бури....


вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето нерегистриран ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ






Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: freestyler]  
Автор kkrekk ()
Публикувано07.11.20 11:31



ето го и тмептер - но дали е темптър или темптрес е писала от домашниот комп аналогично на моя случей с нут или на случейот на стеф с нът... не е ясно...
той обикновено доколкото се сещам не е толкова лаконичен. тва е пас некъф, нали най-красивата?


Вместо подпис:
като ти гепят ника ти жънеш бури....


вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето нерегистриран ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.