Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 11.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Нежно в мозъка:)нови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 19:39



това усмивка ли е? по скоро озъбване.



Тема Още по-нежно в мозъка:)нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано20.05.02 20:01



Беше усмивка. Лъчезарна. Жалко, че не можа да я видиш:)



Тема Re: За жените в заведенията...нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано20.05.02 20:08



Харесват ми разсъжденията ти тука. Наблягай повече на такива коментари, а не задълбавай в психоанализа на личността ми, защото второто очевидно не ти се отдава с голям успех. Тука искам да си призная веднага: аз наистина съм обременена на тема черпене от непознат мъж, защото само в България това значи "Искам да правя секс с теб". Колко българи биха почерпили една жена ей така само, защото я харесват, без да искат после поне телефона й?! На мен не ми се е случвало. Ако на някоя се е случвало, да се обади.

И за да се върнем към темата ми, нека сега чуем твоите мисли по следния въпрос: Винаги ли, когато видиш няколко сами момичета в дискотека смяташ, че те са излязли с единствената цел да не се приберат сами?



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Ямakaши]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано20.05.02 20:20



Виртуалната комуникация си има своите предимства, но си има и недостатъците. Ето след една досадна вечер навън реших да вляза тук и да се накрещя на воля колко са дразнещи селяците и веднага се появи един Фройд да ми обяснява аз защо си слагам червило и какво търся по заведенията.

Мерси за съвета, но не мога да си позволя да взема мъже с нас, когато излизам с приятелките си. Такива са обстоятелствата просто.



Тема Re: очаквано:)нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано20.05.02 21:36



Толкова за обкръжението ти:))

Бог


Тема Re: очаквано:)нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано20.05.02 21:37



Близко си до анаболният шок, но имената куцат.

Бог


Тема Re: За жените в заведенията...нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано20.05.02 21:40



На прав път сте:))

Бог


Тема Re: За жените в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано20.05.02 21:42



Аз черпя без да искам номера после, аз съм възпитан младеж със стегнат задник:))

Бог


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано20.05.02 21:48



Права си, не бива да ти досаждат така. Ти просто пожела да споделиш нещо, което те тревожи.

Мисля да те светна нещо за червилото. Ами как да ти кажа, без Фройд да ме занимава особено, червилото се слага от жените за да симулират възбудена вагина с устата си. Харесвам жени с червило:))

Бог


Тема Re:нови [re: Divide et lmpera]  
Автор B_e_tt_i_s (фльорца:))
Публикувано21.05.02 13:32



Мнението ти е твърде крайно и субективно.
Питаш "Колко българи биха почерпили една жена ей така само, защото я харесват, без да искат после поне телефона й?!" - Случвало ми се е не веднъж.

"...само в България това значи "Искам да правя секс с теб" - не е така. Всичко зависи от това на какъв човек попаднеш, независимо дали е в Бг или навън - говоря на база личен опит. Нещо повече - извън Бг дори се спекулира с този, да го наречем "навик", като често момичетата са елемент от интериора на заведението. Тяхната задача е да привлекат платежоспособен клиент, който черпрйки ги да навърти солидна сметка. На тези момичета се сервира разредено питие за да държат на по-голяма почерпка. Така пичът не само че се ръси здраво, ами обикновено и до секс не стига:)

Но - друга ми беше мисълта. Причините за черпене могат да бъдат различни: >може просто да си симпатична на мъжа и да иска да се запознае с теб (без това да е директна покана за секс!:),
>може да е самотен и да има нужда от комуникация, да споделя ако щеш - т.е. да намери добър слушател, а това разбира се е много по-добре да бъде привлекателна дама - от естетически съображения:)
>може да има нужда да пофлиртува - ей така за самата тръпка от флирта
>може просто да ти пробва реакцията - като пича по-горе
>може да има много други причини
>може да е покана за секс - и най-често е точно това:) Това отношение създава съответна нагласа при момичетата, още повече много от тях нямат пари да си платят почерпката и се чувстват един вид "задължени". Затова бъзика на "грубо в мозъка" върви с успех.
Няма за какво да протестираш и ривеш - момиче на ниво и със самочувствие не би трябвало да се впечатлява толкова от покани за почерпка, още повече от теб зависи как ще се развият нещата. Старай се да преценяваш хората и ситуацията правилно, дали да приемеш почерпката или не, и гледай на всичко от забавната страна:)

п.с. абе теб те зная май, но темата ми допадна и се поувлякох:)
___________

Why walk when you can fly

Редактирано от B_e_tt_i_s на 21.05.02 14:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.