Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 02.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Keйтлин (a kitten)
Публикувано18.05.02 12:02



и аз също не съм против тях, обаче в един момент се превръщат в четирикрилен гардероб с празен поглед в очите и това вече е прекалено

livin' in a dream


Тема сладурана :)нови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 12:15



започваш отговора си с типичен женски прийом - не мога да ти отделя толкова време колкото ти на мен защото съм по-важна:)
аз пък бас държа, че си отделила повече време от мен за да обмислиш отговора си!
вторият ти прийом също предизвиква усмивка. грешно твърдение. напълно грешна. анализирах темата ти, а не теб - не измествай нещата.
това, че хората отиват на кръчма да се повеселят и видят с приятели - нито съм го "осъзнал" както ти казваш сега, нито въобще подлежи на обсъждане в темата.
въпроса е следния - ти елементаризираш нещата. поведението ни - в случая посещение на дискотека, както и всички наши действия се обосновава от много причини.
да да речем споменатите две са основните. но има и други.
една от тях е че хората - и мъжете и жените се свалят и флиртуват.
не е нужно въображение да се досетя защо обръщаш толкова внимание на вънншния си вид. облеклото. позите в заведението. когато си излизала, бас държа,че си се огледала в огледалото дали ти изглежда секси дупето.
това е истината. и ти търсиш флирта.
имам един въпрос към теб - а не мислиш ли, че поведението на тези "натрапници" се стимулира от теб?
да знам. понякога поведението им е наистина непредизвикано. но останах с впечатлението, че ти се случва постоянно?
не мислиш ли, че в случая външният ти вид и начин на поведение подтиква простаците да смятат, че ще успеят?
това е сериозно - замисли се!
завършваш отговора си с много сладък опит за провокация:)



Тема Провокатор:)нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано18.05.02 14:10



Май този път ми се налага и аз да отделя около половин час. Не приемай това за някакъв женски номер - целта е единствено да си поиграя малко с егото ти. Но всъщност, има ли смисъл? Като гледам ти си залетял в една посока и като че ли умишлено не желаеш да признаеш, че има и други пътища, и други възможни отговори, и други причини. Този път съвсем си попрекалил с психоанализата. Даже забелязвам нещо, което ме усмихва - опитвайки се да противоречиш на мен си противоречил на първото си мнение в темата. Провокациите ти са малко грубовати в своята изтънченост, но пък добре си парирал моите. Доволна съм:)



Тема мерси:)нови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 18:13



мога да приема твоя отговор единствено като комплимент:)
и това си е така, защото въпреки привидно спорещия тон не оспорено нито едно мое изказване, а вниманието е съсредоточено изцяло върху личността ми
благодаря, но все пак щеше да ми бъде приятно да си поспорим.
това го написах за 10 секунди. но не означава че не съм ти обърнал внимание:)



Тема Re: мерси:)нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано18.05.02 19:21



Не си падам по безцелните спорове, топлото вино и червените вратовръзки. За да докажа моята теза трябва да те поканя с мен някоя вечер. Но пък да доказвам каквото и да е на анонимни провокатори с интересни никове не е целта на моето съществуване. Мерси за забавния диалог. Беше ми наистина приятно:)



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: freestyler]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано19.05.02 16:58



Благодаря за подкрепата, колега:))

Бог


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Keйтлин]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано19.05.02 17:01



Тези с ланците и ръчичките и на мен са ми любими:))

Бог


Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Xpиcтo Cтoичkoв - Бor (Deadly)
Публикувано19.05.02 17:03



Това с черпенето вече е отминал трик. Сега сигурно има нови:))

Ти по кои места ходиш?

Бог


Тема очаквано:)нови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 10:06



не задавай безцелни въпроси щом не си падаш по безцелни спорове.
освен забавно се надявам да е било и поучително за теб. да не задаваш въпроси, отговорите на които не ти е приятно да чуеш.
впрочем, ти беше ли задала въпрос изобщо? - не.
благодаря ти. с отказа си да дискутираш ти потвърди изказаното от мен мнение, че твоята тема е само едно самоизтъкващо изявление.
малко комично, приличаш ми на селски кандидат-кмет който сам си лепи среднощ плакатите с надпис "той е най добрият!":)
това е същността на темата ти- афиширане.
поведението в нета все пак е отражение на поведението в живота.
не е ли афиширането и основна черта на твоето поведение в живота?
темата ти ме наведе на размисъл за поведението на жените в споменатата от теб ситуация - ще го изразя в друг постинг.
беше ми забавно!:)



Тема За жените в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 10:21



какво е поведението на жена, почерпена от непознат мъж в заведение.
какво трябва да бъде?
забелязвам, че повечето жени са обременени с комплекси на тази тема.
почерпката за тях означава винаги и единствено само покана за секс.
една много малка час от тях - най- пропадналите дори го правят.
по-интересна са друга част от жените - за съжаление най-голямата част от жените в българия. почерпката от непознат мъж предизвиква в главите им само една мисъл - "тоя иска да ме чука"!
това е голяма простотия. толкова смешен комплекс.
навремето си спомням че си правих така майтап с курветата. като ми стане весела поръчам нещо на някое направено пиче на бара. след това въобще не я поглеждам нито и обръщам внимание. те се шашкат. не са свикнали да ги черпят ей така. след това идва най-колуминационния момент. някои от тях съвсем се шашкат и идват да те питат и да ти се обясняват. тогава ми беше супер як купон да и заявя "чакай де, това че съм те почерпил едно малко не означава, че трябва да ми досаждаш!". честно, струва си да дадете някой кинт да си направите този купон. незабравимо смешно е тъпото изражение, объркването и тоталния срив в самочуствието на издокараното курве.
много, много малко жени нямат комплекси при почерпка и знаят как да се държат. българия.българия.село.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.