Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 11.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано17.05.02 10:01



и аз често сънувам:))))))



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: LuboPenev]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано17.05.02 10:02



той не те лъже! познавам го.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: freestyler]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано17.05.02 13:32



Какво точно искаш да кажеш с това? Че в дискотеките и клубовете не е пълно със селяци, които си въобразяват, че ако те черпят едно малко трябва да изпаднеш във възторг?



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Авторнaблюдaтeлният (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 13:39



Драга ми римлянке,

Не се дразни от такива естествени неща.

Всичко произлиза от инстинкта за продължение на вида, лошото възпитание и прекомерната употреба на алкохол.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Keйтлин]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано17.05.02 13:46



Виж... аз не съм против хубавите и поддържани мъжки тела - против съм само спекулирането с това, което се превръща в палячовщина в един момент. Иначе на мен ми е смешно друго - когато хората започнат много да се надценяват. Всеки трябва да си знае не само гьола, но и точното място в него.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: нaблюдaтeлният]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано17.05.02 13:56



Скъпи ми наблюдателен,
прав си за всичко, само едно ти е убягнало - когато човек излиза вечер на дискотека последното нещо, за което мисли е продължаването на вида. Естествено има изключения, но по мои груби сметки са едноцифрено число в трицифрена среда.



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Авторнaблюдaтeлният (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 14:05



Без да влизам в конфронтация искам да спомена, че при мъжете горе долу това е единствената цел в живота. Тъй че внимавай...



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: нaблюдaтeлният]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано17.05.02 14:39



При жените е същото. Но пак повтарям - не и когато часът е след полунощ, а алкохолът - малко в повече/

Иначе с теб може да се влезе само в коалиция, не и в конфронтация. Научил си се да спориш интелигентно:)



Тема анализ на тематанови [re: Divide et lmpera]  
Авторrpyбo в мoзъka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 18:53



общо - по принцип си права, че е пълно с комплексари, селяни и простаци, които не знаят как да се държат, такина които смятат че наличието на няколко лева в джоба и златен ланец са единствените изисквания да прекарат време във заведение и да контактуват с другите хора.
но това е всеизвестно. някакси се чуства че това не бива да се приеме като основа на твоята тема.
изразът "писна ми" иска да покаже, че именно на теб и постоянно се случва това. многократно. от десетки мъже.
да, това наистина ни навежда подсъзнателно на мисълта, че ти си изключително готина - щом толкова мъже те свалят и то толкова настойчиво че си губят ума и не можеш да ги отблъснеш.
плюс това деликатно ни внушаваш колко си префинена дама със стил - защото ситото през което минават тези мъже е много ситно и почти всички отпадат, защото малцина са тези които отговарят на високите ти критерии.
в един по-следващ постинг казваш, че според теб в дискотеките 99% от хората не отивали за да се свалят. не знам по каква причина смяташ че ходят, но аз се съмнявам, че отиват защото нямат по домовете си алкохол и безалкохолни та им се налага да отидат в заведенията.
да, точно така - основната функция на заведенията е социален контакт, независимо дали с познати и приятели или нови запознанства.
ти затова ли си направи прическата, лакира ноктите, оглежда един час какво да облечеш? защото отиваш просто да си задоволиш жаждата?
и последния въпрос. ти ти какво търсиш тогава на места където мъжете търсят нещо за ебане? а това е така - те са там единствено затова. не търсиш ли и ти тях?
и за последно. в мен се породи един въпрос към теб. не ти ли се е случвала странната ситуация - да ти поръчат едно питие и да избягат от теб, точно обратното на написаното от теб?



Тема :)нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано17.05.02 22:15



Виждам, че си отделил около половин час в писане и мислене по темата. Извинявай, но аз нямам толкова време. Искам само да кажа две думи: мнението ти щеше да бъде много стилно, ако не се беше изкушил да ми правиш анализи. Виждам по-надолу - осъзнал си, че някои хора ходят на кръчма само и единствено с идеята да се видят с приятелите си, да пият по едно, да потанцуват и да се разтоварят малко от напрежението през седмицата, но после защо залиташ пак и поставяш всичко на сексуална основа така и не разбрах. Какво правя аз по заведенията - оставям отговора на този въпрос на твоята природна интелигентност. А защо си слагам червило, лакирам си ноктите и желая да изглеждам добре - това вече оставям на въображението ти. Дано следващия път си по-добър в анализите. Но като цяло - харесва ми мнението ти - не толкова заради написаното, колкото заради емоциите, които си вложил. Подразнила съм те и ти си се настървил. Това ми харесва:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.