Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 11.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Обяванови [re: Divide et lmpera]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано01.06.02 04:14



Продавам огледала. Първа или втора употреба - без значение. От значение е обаче някои мъже да се огледат. Ама много внимателно. Тогава може би ще им се изясни понятието "ънатейнъбъл рейт". Или хайде да не бъда толкова безпощадна - "ниво на възможности".

Винаги съм се чудила на какво залагат мъже, които знаят, че предварително са обречени...

Къде е онзи напорист Фройд пак да ме изтълкува погрешно.



Тема Re: Обяванови [re: Divide et lmpera]  
Автор Faust!!! (iskam da letja)
Публикувано01.06.02 20:16



A ti ogledala li si se? Ili po skoro vgledala li si se?



Тема Re: Обяванови [re: Faust!!!]  
Автор Divide et lmpera (римлянка)
Публикувано03.06.02 03:26



Оглеждам се. В очите на мъжете. И съм абсолютно наясно къде е границата на неограничените ми възможности:))


А ти, Фаусте?
Харесваш ли този, който ти се усмихва от огледалото всяка сутрин?
При отговор "не" - имаш спешна нужда от промяна на имиджа. Като за начало, марш в първия фитнес.
При отговор "може би" - купуваш си книгите "Изкуството да бъдеш Бог", "Манипулирайте правилно" и "Как да печелим приятели". Нека заглавията не те подвеждат, всъщност книжките са много ценни и най-малкото ще те мотивират да мислиш по-позитивно и да забравиш отговори като "може би", които издават единствено и само неувереност, независимо на какъв въпрос репликираш така.
При отговор "да, страшно много харесвам онзи леко брадясал тип, който ми се усмихва от огледалото" - пращай снимка. Няма да намериш по-обективно огледало от моя поглед:))



Тема Обаждане по Обяванови [re: Divide et lmpera]  
Автор Schweppes (Тоник)
Публикувано03.06.02 11:32



Цъ, тази седмица не съм настроен психоаналитично!:)

Виж, може би самокритично. Затова ще се възползвам от обявата ти.

Мога ли да се огледам в очите ти?:)

Сладък, но и горчив!


Тема Re: Обяванови [re: Divide et lmpera]  
Автор Faust!!! (iskam da letja)
Публикувано03.06.02 20:32



Spored nastroenieto i trite se sreshtat, inache njama da e interesno.



Тема Re: Обяванови [re: Divide et lmpera]  
Авторbrani (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 03:09



kakva e sledvashtata stupka sled kato se ogledam v ogledaloto ti?



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: BVllg]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 13:48



Seljanija, prostotija i kakvo li oste ne... I na men mi pisna da mi podvikvat po ulicite vsjakakvi prostaci i da me spirat gnusni mutri s GSM i zapadni troshki i da si misljat, che kato imat debel portfeil si gotova da vlezesh v kolata i da vdignesh krakata. Pisna mi ot idioti!!!



Тема Re: За публиката в заведенията...нови [re: Divide et lmpera]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 13:50



Za syghaleni byka ot takiva typanari i ponjakoga zaradi takiva moghe da si razvalish hubavoto nastroenie...



Тема Re: За жените в заведенията...нови [re: rpyбo в мoзъka]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 13:55



Nikoga ne pija, kogato me cherpjat nepoznati, nito pyk im dosaghdam. ґDori i pri tova pologhenie mi se lepjat vsjkakvi navleci.
Ako njakoi mygh iska da se zapoznae s teb, moghe da doide direktno i kato vidi rezultata, sam da preceni, dali da te pocherpi.



Тема Re: Човек не може да си надскочи сянката-нови [re: Divide et lmpera]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано06.07.02 14:49



абсолютно съм сигурен, че едно момиче отива на дискотека за да танцува в 999 от 1000 случая. Мъжът (или поне българина) не танцува. Или поне не много. Смята танцуването за работа на хомосексуалисти. Е, като говоря за сянката-аз също разсъждавам по този начин. Май това нещо го засукваме още с майчиното мляко.

Мъжът отива на клуб за:
1. Да пийне.
2. Да послуша силна музика докато му гръмнат ушите.
3. Да се наслаждава на девойките около него (което не означава, че ще тръгне да ги рути по ред на номерата).
4. Абе просто малко да се разведри.
5. Да прави компания на приятел / ка.

Докато има и един човек в окови, никой от нас не е свободен...
Ray Charles



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.