Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:44 14.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Бар на края на вселената" RULZнови  
АвторThe Jester (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 17:03



Знам че тук е местенце за помийка, но понеже все пак се говори за заведения, реших да споделя стомашния си оргазъм от едно място, намиращо се от задната страна на географията, то името не лъже

Та това кътче в царството на мизерията и романтиката - Студентски град, ми напълни душата и стомаха срещу не толкова голямо изпразване на джоба. Първо обстановката е COOL, а и феновете на Дъглас Адамс много ще четат менюто. Големи вкусотии има, а и сервитьорките са много мили. Но за да не стане сапунен сериал, има и минуси. Първо няма наливна бира, което не е добре, особено в средата на върла и озъбена конкуренция в интелигиентното градче. Второ е на...абе далече, но пък то това зависи от гледната точка би казал всеки, който се е смъквал по джапанки на кафенце в бара. Трето, въпреки че барът е предвиден и за dance-club за късните часове, доста честичко и в 8 вечерта не можеш да спестиш приятния полъх на салата Снежанка на съседа ти по стол, ако искаш да те чуе...сиреч малко дандания е понякога а и ако поседиш повече от 74 минути разбираш, че редовната смяна на музикалния фон не е приоритет за бара

Но, едно голямо браво на решените да направят хубаво заведение глътнало доста средства на толкова отдалечено от богати клиенти място!



Тема Re: "Бар на края на вселената" RULZ [re: The Jester]  
Автор Cив (кръгъл идиот)
Публикувано26.02.02 08:04



има ли пангалактически гаргаробластер

I chose not to choose life, I choose something else. And the reasons? There are no reasons


Тема Re: "Бар на края на вселената" RULZнови [re: The Jester]  
Автор Beeblebrox (Zeyphod)
Публикувано26.02.02 18:15



Къде, казваш, бил този бар?



Тема Re: "Бар на края на вселената" RULZнови [re: The Jester]  
Авторharalampi (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 23:11



a be ne e losho, ama da vzemat da gi mahnat tija tapi uniformi.



Тема "Бар на края на вселената" RULZнови [re: The Jester]  
АвторГyyyд (Нерегистриран)
Публикувано03.04.02 16:33



Бара е добър,дори доста повече от други такива.



Тема Това всичко 1 човек ли го пише?нови [re: The Jester]  
АвторMиpa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 01:47



Абе да ти кажа честно ходила съм там .Обстановката наистина не е лоша. Обаче СЕРВИТЪОРКИТЕЕЕЕЕЕЕ!!!! Лелееее-ад ! Ей т'ва ше го скапе цялото заведение.Нахални,нагли бих казала,мързеливи,грозни .Наистина заведението е добро и това кара тъпите сервитъорки студентки да си мислят ,че са някакви мис "Вселена ".Докато чаках да ми вземат поръчката минаха 20 мин.,поне тази която ме обслужваше беше адски намръщена .Накрая за капак на тъпото и изражение ми взе и 1.50 повече,отколкото трябваше -без дори да и кажа "мерси" .Та да знаете как изглежда-черна ,с къса коса ,малко е трътлеста .Като че ли имаше мустаци,ама не съм много сигурна дали не е било от намръщената и физиономия . Да ги махат такива овреме !!!! Други забележки нямам !!



Тема Re: Това всичко 1 човек ли го пише?нови [re: Mиpa]  
Автор Jasmine (hidden dragon)
Публикувано08.04.02 23:35



това е абсолютно вярно- сервитьорите им са под всякаква критика- едниствения момент, когато нашата се усмихна, когато аз- изключително любезен и кротък човек, и приятелят ми си тръгвахме. но тава важи за още доста места.



Тема ???нови [re: Jasmine]  
Автор UMTS (Please wait...)
Публикувано13.04.02 14:10



На вас какво ви пука?Заведението е добро,не обръщайте внимание на сервитьорките и както винаги съм казвал,НЕ СЕ ОСТАВЯ БАКШИШ,за да те уважават...Не е нормално заплатата на сервитьора да надхвърля тази на работещите умствен труд.



Тема Re: ???нови [re: UMTS]  
Автор Jasmine (hidden dragon)
Публикувано15.04.02 22:08



вярно е това, но все пак ще се съгласиш, че понякога сервитьорите яко могат да ти скапят настроението с отношението си!



Тема Re: ???нови [re: Jasmine]  
Авторkamen (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 01:57



absoljutno sam saglasen, che razni marli mogat da ti sgovnjat (izvinjavam se za izraza) nastroenieto. za tova kato gi vidja takiva njakade im razkazvam igrata - ja donesi edno kafe! oh-hoo, ama spadnal mu e kajmaka! ja donesi edna salata! ama neshto mnogo malko be tazi salata! neshto gotvacha li ikonomisva! shte iskam edna Cola i "srvitjorkata gola" ...GURCH MU E MAIKATA!!! TJAHNATA VERA SERVITJORSKA :)))
estestveno nadjavam se da ne pljujat v mandzhata, no tova sa si riskovete na profesijata :))
shto se otnasja do servitjorkite v tova zavedenie, i na men mi se sluhci edno momiche, koeto beshe dosta seriozno, no obshto vzeto ne beshe zle.
samo ako mozhe da go provetrjavat tova mjasto tam, zashtoto malko zapushenichko stava, kogato se saberat povechko narod.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.