Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 18.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Swingin Hallнови [re: observer]  
Автор Charles (непознат )
Публикувано28.08.01 10:18



Bratle,

Imam pretentsiite da ne sam snob i triabva da ti kaja, che si prav doniakade. Swingin` Hall e edno super zavedenie, no prosto si popadnal na greshnoto miasto. Ne, chestno, naistina si prav. I muzikata sigurno ne ti e haresala-samo jazz i rock be, NEMA EDNA CHALGA DA DRUSNESH EDIN GIUBEK KATO `ORATA. :) I za klientelata si prav, brato. Samo nekakvi skapani intelektualtsi, e moje li taka?! A pieneto da ne govorim-Peshterska-niama, Tsar Kiro-i tova niama, Savoy Club-i tova nema. Samo nekakvi prefartsuneni whisky-ta i gin-ove. E biva li taka?

A sega malko po-seriozno. Znachi otnosno izlaskanite matski-losho niama. Ti koi ochakvash da vidish Zlatka Ruseva ili moje bi Ekaterina Mihailova? Ili moje bi problema e, che sa ti bili duzpata tezi izlaskani matski? I tova stava, brato, kvo da pra`ish?! Neshto neotrazimia ti char ne e srabotil i si ostanal na suho? Mi probvai vav Faitona ili Chakaraka, a oshte po-dobre v niakoia provintsialna diskoteka. Za izlaskanite matski osven muskuli triabva da imash vazpitanie, intelekt i ne na posledno miasto niakoi lev v djoba. Inache ostavash na suho...Ili otivash v Amadeus da kihnesh edna lambada ili da vratnesh edin giubek. (V sashtnost ne znam dali Amadeus oshte raboti, ama koiato i da e druga diskoteka da slojish e vse taia).

A otnosno nedoraslite tarikati...V Swing-s se sabirat maje ot 30 godini nagore nai-veche. Ne moje da kazvash za hora na vazrastta na bashta ti, che sa nedorasli. I ne si iskarvai na Swing-a sobstvenite si neudachi. Ako si razparchetosal nekoi bavarets i si se vidial s malko pari, po-dobre ne otivai v Swing-a, tam djambazi ne varviat. Ne e dostatachno da si mutra, za da varvish v Swing-a, triabva da si inteligentna mutra, sas still. Taka che, derzai. Postigni tova, koeto sa postignali "nedoraslite tarikati" i togava shte smenish plochata.



Тема Re: Swingin Hallнови [re: Charles]  
АвторCъвceм cлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 11:06



Леле що време си изгубил да му обясняваш на глупака - той няма да те разбере.



Тема Re: Swingin Hallнови [re: Charles]  
Авторnikita (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 16:44



Kogato hodia v komandirovki ot vreme na vreme pochti vinagi otskacham do Swingin Hall. Ne zashtoto sym snob,a prosto zashoto mi haresva.Harseva mi muzikata ,haresvat mi i horata koito hodiat tam bez znachenie che e malko pozanemareno. Ti si prav, v provincialnite diskoteki ne mogesh da chuesh takava muzika.Vse pak Sofia si e Sofia!No ne si misli che v "typata " provincia se slusha samo chalga,predstavi si tam syshto ima hora koito obichat da slushat Jazz i ne samo!



Тема Re: Swingin Hallнови [re: nikita]  
АвторCharles (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 18:18



Извини ме ако съм те засегнал. Наистина е пресилено да обобщавам по този начин. Простотията си е простотия без значение дали в София или в провинцията. Има я и на двете места. за съжаление.



Тема Re: Swingin Hall [re: observer]  
Авторsash (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 14:52



Dobre be da eba... zashto purvite dve mnenia sa tolkova ogranicheni... Onzi swing-extremist e daje po-draznesht... SWING-a WOW. mi golem praz. obicam vsiakakva muzika (pochti) i smeia da tvurdia ce sum poobikolil sofia (a i razni drugi (nonBG) gradove) i sum vidial.. i tova ce swing-a ne e vurha na sladoleda e ot iasno po iasno.. ne e i losho razbira se. i muzikata e dobra... Ama za cenite e prav... zashto se pravish na interesen Charles... bg bira ima i e 3 lv. 330 ml. NESTO NE skupo kogato ne mojesh da go platish a kogato go ima po-evtino. Poviarvai, daval sum sebestionostta na 30-40 BGN za sushtoto (bira i to 1 broi) i na v-ko otgore s iasnoto suznanie ce e mnogo tunko.. ama zavisi ot situaciata vse pak.. a swing-a ne e miasto koeto go zaslujava.



Тема Re: Swingin Hallнови [re: sash]  
Авторnikita (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 15:34



A koe e tova miasto koeto go zaslujava?? kaji mi sash???? kydeto i muzikata da e dostatychno dobra,obstanovkata da e priatna i cenite da sa prilichni?



Тема fenko... :)нови [re: Charles]  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано30.08.01 19:30



>Bratle,

Ne sum ti bratle - edva li imash tolkova prost gaden gnusen selqnin chalgar za brat ,kato te gledam kakyv si izluskan i stilen i Enteleginten

>Imam pretentsiite da ne sam snob i triabva da ti kaja, che si prav doniakade.

-SNOB si sus glavno S i to ot nai gnusnite.Bah malko kraen za Swinga no kato gledam kakvi klienti ima... napravo nishto ne sum kazal

>Swingin` Hall e edno super zavedenie, no prosto si popadnal na greshnoto
>miasto. Ne, chestno, naistina si prav. I muzikata sigurno ne ti e haresala-samo

Prav si popadnah na greshnotot mqsto :))))))))))))

>jazz i rock be, NEMA EDNA CHALGA DA DRUSNESH EDIN GIUBEK KATO `ORATA. :) I

Slusham dosta Rock i po mlako jaz i nikak bih kazal Chalga .Puk i GUBEK ne moa da igraaaaaaa ama ko da praa nie selqnite sme i pritesnitelni otgore navsichko :))

>za klientelata si prav, brato. Samo nekakvi skapani intelektualtsi, e moje li taka?!

Mhm mi nevidqh mnogo intelektualci shtot nie se razpoznavame edni drugi .

>A pieneto da ne govorim-Peshterska-niama, Tsar Kiro-i tova niama, Savoy Club-i
>tova nema. Samo nekakvi prefartsuneni whisky-ta i gin-ove. E biva li taka?


Nqmam nishto protiv "prefartsuneni whisky-ta " :)))))) a gun - ne piq no osven ceh e MALKO po skup otkolkoto bi trqbvalo za taq dupka prodavat i mente
Shtot bvaq me bolq glavata na sledvashtiq den .Puk i edva se dobrah do vkushti ma kakto i da e tfa neshte da se e sluchilo ot pieneto v Swinga vse pak otkude selqnin kat men shte nameri TOLKOZ pari ceh da se napie v Swinga :)))))))


>A sega malko po-seriozno. Znachi otnosno izlaskanite matski-losho niama. Ti koi ?

za tvoite izluskani macki za gore sum upotrebil pravilniq epitet i toi e "KURVI"


>ochakvash da vidish Zlatka Ruseva ili moje bi Ekaterina Mihailova? Ili moje bi
>problema e, che sa ti bili duzpata tezi izlaskani matski? I tova stava, brato, kvo
>da pra`ish?! Neshto neotrazimia ti char ne e srabotil i si ostanal na suho? Mi



Vsushnost nikoi ne mi bi duspata dori naprotiv :))))))))))))))) no kakto i da e za chara si mi raboto bez problen ako me vidish shte oburnesh rezbata sigur :)))))))))) ma nema ti vyrje shtot si edna izllskana KURVA :)

>probvai vav Faitona ili Chakaraka, a oshte po-dobre v niakoia provintsialna

CHakarak sumq chuval no nikoga ne sum hodi l za onva drugoto ne go znam i kvo e

>diskoteka. Za izlaskanite matski osven muskuli triabva da imash vazpitanie,
>intelekt i ne na posledno miasto niakoi lev v djoba. Inache ostavash na suho...Ili

Tochno za teq koito govorish nai vajnoto e da imash nqkoi lev v djoba .Ako ti e vruzvala NQKOGA takuv kurvolqk bi trqbvalo da ti e qsno no mai ne tie kakto i da e .Ta orentirai se navreme v jivota edna jena na mqsto nikoga ne bi legnala s teb za dve vodki i bademi v Swinnga a povecehto tam ot tvoite lubimki i za pomlako lqgat ma kakto idae puk i s ne tolkoz Entelegintni i vAzpitani Ora kato TeBE :)))

>otivash v Amadeus da kihnesh edna lambada ili da vratnesh edin giubek. (V
>sashtnost ne znam dali Amadeus oshte raboti, ama koiato i da e druga diskoteka
>da slojish e vse taia).

>A otnosno nedoraslite tarikati...V Swing-s se sabirat maje ot 30 godini nagore nai-

da subirat se i takiva che o po stari nagrabili po nqkoe 20 years old girl go natiskat kato puberteti .No nqma losho shtom im vruzva :))) Suvetvam te da prochetesh po dobre purvoto mnenie za da si izqsnish kakvo sum kazal tochnokakto i de e

>veche. Ne moje da kazvash za hora na vazrastta na bashta ti, che sa nedorasli. I
>ne si iskarvai na Swing-a sobstvenite si neudachi. Ako si razparchetosal nekoi >bavarets i si se vidial s malko pari, po-dobre ne otivai v Swing-a, tam djambazi ne
>varviat. Ne e dostatachno da si mutra, za da varvish v Swing-a, triabva da si
>inteligentna mutra, sas still. Taka che, derzai. Postigni tova, koeto sa
>postignali "nedoraslite tarikati" i togava shte smenish plochata.


:))))))))))))))))))))))))))))) mi neshta da postigam kakvoto sa postignali nedorasl;ite tariakti shtoot trqbva da se vyrna 8 stupala v po stulbata na eviluciqta i togava tez hora nqma da sa nedorasli tarikati za men no zashto li si gubq vremeto da ti obqsnqvam vseki ima pravo n mnenie i moito beche prosto takova \

sorry na vsichki fenove na Swinnga bez Crarlie's Angel ma kruchmeto e gadno

Think about it...

Редактирано от observer на 30.08.01 19:35.



Тема Re: Swingin Hallнови [re: nikita]  
АвторFox_kid (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 12:21



ima edno takova zavedenie v Sf. Za Enigma govorq.... Sled kato Antre zatypq tova e novoto mqsto kydeto 4ovek moje da si pravi kupona.



Тема Re: Swingin Hallнови [re: Fox_kid]  
Авторnikita (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 12:50



mnigo ti blagodaria
sega ostava da mi kajesh i kyde se namira,za pryv pyt chuvam za nego?
Kaji neshto za muzikata tam?



Тема Re: Swingin Hallнови [re: nikita]  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано02.09.01 19:35



Pri birariq " Sveik" sreshtu sydebna palata - tam e prilichno

Think about it...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.