Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 30.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: SOFIA kato cialoнови [re: xxxxx]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано01.08.01 11:24



Napulno si prav, bratle. Daje triabva i da dobavish che sum glupak, zashtoto sum naistina takuv shtom produljavam da se vurtia iz BG. Prosto imam da se grija za vuzrastni roditeli i gi obicham, edin den niama da imam tazi grija i shte se mahna ot BG forever. Ne se vpisvam v opisanieto na jitelite. Vunshnijat mi vid niama nishto obshto s balkansko - turskijat ni gen, a i mantalitetut mi e drug.

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема Скрий сенови [re: LuboPenev]  
АвторGarrincha (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 13:14



Аз какво значи "кауза пердута" не знам и не ме интерсува. Бас цепя че ти тези вестници не можеш да ги следиш всичките. Не ми обяснявай че британците умирали от смях и от кеф за това че Блеър си вдигнал заплатата. (I do not begrudge the government a pay rise, but the timing has to be regarded as extremely cynical, coming so soon after the general election - Nigel de Gruchy) Блеър се чудеше как да се оправдае за това, обясняваше им че в действителност до сега лейбъристите не си вземали заплатите които им се полагат (какво значи това заплата да ти се полага и как няма да я вземеш щом ти се полага - не знам) и благодарение на това реализирали повече от един милион паунда икономии. Така че нещата въобще не бяха до шега, британците може да са го преглътнали криво ляво, но забележи че на тези избори гласуваха най-малко британци от втората световна война насам... Но това което всъщност исках да набия в тъпото ти канче, е че хората на запад много добре знаят този който ги управлява какви пари има и как ги е натрупал.

Кой се старае да се дистанцира от балканите? Унгарците да не би да са въвели визи нещо за нас... ти спомняш ли си как ни хвалеше унгарския външен министър преди изборите, че сме имали голям прогрес и сега за разлика от преди 4 години сме били сериозен партньор. Чехите ги отписвам. Когато през 97 нямахме пшеница за хляб и Пепо ходи да иска помощ, те даже не намериха време да говорят с него, но всички останали са с нас, вервай ми в това. Кой ще ми казва какво да правя.. западна европа? че те не могат на собствените си деца да кажат да не се тъпчат с наркотици и да не се бият по улиците, а на мен щели да ми казват какво да правя. Е някой на запад казваше ли ни да гласуваме за Симеон? Никой не ни го казваше. Ние гласувахме ли - гласувахме. Те преглътнаха ли го - преглътнаха го. И през 1885 като се обединихме никой в западна европа не го искаше и ние пак се обединихме. EU и USA са демократични организации и никой на никого нищо не нарежда. Ако искаш стой в съюза, ако не щеш прав ти път, но при всички случаи ти имаш своето право на глас. Точно заради това нямаше да ни махнат от черния списък, защото тъпите Белгийци, които в никой случай не са цяла европа, но не ни искаха и никой не можеше нищо да им каже, докато накрая тъпия им външен министър не дойде на границата и не хванаха пред очите му наркотиците и му затвориха дупката.

Темата за жените ти я повдигна още от първия си гнуслив постинг. Не си спомням да съм ти казвал някъде, че сме еднакви. И недей драматизира нещата. На мен никоя още не ми се е изгъзила по улиците, ти явно си голям късметлия. И можеш ли накрая да ми обясниш какво значи тази тъпотия за покушението дето я лепваш във всеки от постингите си или и тя е просто поредната ти побъркня



Тема Re: Скрий сенови [re: Garrincha]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано01.08.01 15:45



Ne moga da sledia britanskite vestnici. Greshish. Sledia gi. Ot 10ina godini veche.

Tova, che na tezi izbori glasuvaha nai-malko britanci ot 2nd WW niama NISHTO OBSHTO sus zaplatata na Tony Blair. Aide po-adekvatno malko det se vika...

Iskal si da nabiesh v "tupoto ti kanche" , che "хората на запад много добре знаят този който ги управлява какви пари има и как ги е натрупал". Mislia, che tova e iasno na vseki , no ne mislia, che tova ima neshto obshto s primera ti za zaplatata na Blair. Prosto mnogo si se oplel i zvuchish neshto ot roda na :" Abe vremeto naposleduk e strahotno, ama az otkrih sbornika na Dante". Prosto ti zapochna spor, koito zagubi poradi nekompetentnost i nakraia kaza , che si imal predvid neshto drugo:)))

Distanciraneto ot Balkanite ne moje veche da stava s kruti merki kato vizite naprimer. Slaganeto na vizi e seriozen politicheski hod, koito vse po-malko se praktikuva naposledak. Tova, che maika ti e murtva ne oznachava , che niama nikoga da se sujivi ako shvashtash misulta.

Tupite belgiici i tupijat im ministur edva li sa tolkova tupi sled kato sa edna ot nai-stabilnite evropeiski durjavi i sa na edin vek pred nas. Imai uvajenie pone.

Ne sum kazval, che si kazval, che sme ednakvi. Dano ne sme maika mu stara:)

Tupotijata za pokushenieto idva ot neshto, s koeto ne si zapoznat. Tova e nachin da sreshtna chovek, koito e zapoznat zashtoto tozi chovek bi bil uduvitelen.

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема Re: SOFIA kato cialoнови [re: LuboPenev]  
Авторsilver baby (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 16:30



В същност ,като се замисля аз имам един приятел, който също като теб се върна в България заради болни родители...те починаха, а той продължава да е тук...и продължава...и продължава... ИСКАМ ДА ТИ КАЖА, ЧЕ ИНЕРЦИЯТА Е ГОЛЯМА РАБОТА, но не е нужно да мразиш начина, по който живееш. Просто си живей!!! Както сам разбираш си ми симпатичен...и повисявай по кафетата от време на време...пък може и да се видим



Тема Re: Скрий сенови [re: LuboPenev]  
АвторGarrincha (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 16:34



>"хората на запад много добре знаят този който ги управлява какви пари има и как ги е натрупал". Mislia, che tova e iasno na vseki...

в по-старите си постинги не мислеше точно така

>Tuk vednaga shtom niakoi drupne, vseki zapochva jivo da se interesuva ot godishnite mu dohodi.

Абе не ме чети умно, опитвай се да схванеш идеята, не се хващай за думата.

>Tupite belgiici i tupijat im ministur edva li sa tolkova tupi sled kato sa edna ot nai-stabilnite evropeiski durjavi i sa na edin vek pred nas...

...EU и USA са демократични организации и никой на никого нищо не нарежда. Ако искаш стой в съюза, ако не щеш прав ти път, но при всички случаи ти имаш своето право на глас...

ей това се опитвах да ти кажа тук, а белгийците ги сложих само за тежест... какво ми се хващаш за глупости. Дума дупка не прави.

Вярно - не си казвал, че съм казвал че сме еднакви, но каза "Shtom mislish, che e normalno da se guziat jenite po ulicite, znachi sme dosta razlichni" на което ти отговорих "Не съм казвал че сме еднакви". Мисля че го употребих точно на място.

Е, ако имаш още нещо да казваш за София и за България, давай, ако нямаш, всичко добро.. и гледай някоя буква да не те удари по главата като четеш вестника утре, че какво ще правим без твоите конструктивни забележки.

3+5=8 ама още много глупаци ходят по Земята



Тема Re: SOFIA kato cialoнови [re: LuboPenev]  
Авторeднa бълrapka (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 16:50



Много се радвам, че днес - вече си успокоен и гледаш по-ведро на живота и страната, в която живееш.
Съжалявам, че не ти харесва България, но разбирам, че това е защото се отличаваш много от местните жители, за които имаш толкова категорична и крайна характеристика.

Искам да споделя с теб, че не само ти пътуваш в чужбина. Много от българите също пътуват, но аз винаги бих избрала да живея в България, не само поради причината, че съм родена в тук, а защото ми харесва и намирам начин да се чувствам добре.

Пожелавам ти и ти да намериш своя комфорт и да живееш само сред приятни хора и чудните чужди страни.



Тема Re: SOFIA kato cialoнови [re: eднa бълrapka]  
АвторNiya (Нерегистриран)
Публикувано02.08.01 12:03



Mnogo se chudih dali da ti napisha nesto,a i dokolkoto razbiram vaobste ne sum ti na vuzrasta,no ste ti kaja edno:stom nikoga ne si glasuval nyamash pravo da se oplakvash,a stom patuvash iz zeliya svyat,ostani si nyakude drugade-Germania,Italia,USA,ako stes,Za roditelite si ne se pritesnyavai,te ste se radvat,che tyahniya sposoben sin nai-nakraya se mahna ot omraznata si durjava,samo ostavi drugite namira i prestani da si mislish,che govorish istinata,zastoto tya e edno mnogo otnositelno ponyatie.Dano nyakoga prozresh kakvo r napravila Bulgaria za teb.A ot tova.koeto si pisal razbiram,che oste ne si jenen-mojebi zastoto smyatash bulgarkite za grozni,a chujdenkite ne ti obrustat vnimanie.Vnimavai s omrazata si kum jenite da ne si ostanesh bez takava!





Тема Re: Скрий сенови [re: Garrincha]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано02.08.01 12:58



Po princip ne sum izvesten s telepatichnite si sposobnosti, taka, che dumite ni sa vajen instrument za komunikacija. Dulboko sujaliavam, che ne shvashtam kakvo si imal predvid (bez izraz v texta) - normalno e da iznasiash mislite si ia na glas ia na hartija, inache ne triabva da ochakvash drugite da shvashtat bez da pravish usilija:))

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема silverнови [re: silver baby]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано02.08.01 12:58



Ti si pokrovitelka na kafetata?:)

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема jedna bugarkaнови [re: eднa бълrapka]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано02.08.01 13:00



Strahotno mnenie. Iskreno mi pogali zrenieto. Sdurjano, luhashto dobrota i tolerantnost. Bravo!:)) Ne se sheguvam.

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.