Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 30.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: SOFIA kato cialoнови [re: LuboPenev]  
АвторClo (Нерегистриран)
Публикувано29.07.01 21:36



Abe,mili moj,sladurche...ti si edin shizofrenik.
Ama ti naistina vyobshte ne si pytuval...
Za syjalenie ima i takiva hora,koito si mislqt,che bylgarite sa bokluci.No interesnoto e koj ni gi e nabil tiq kompleksi..mnogo mi e chudno vyobshte zashto imame takova nisko samochuvstvie kato sme hilqdi pyti po-inteligentni ot tqh(zapadnoevropejcite).No ti qvno ne spadash kym inteligentnite bylgari.E,vse pak,da ne se otchajvame - vsqko stado si ima myrsha...
Vurvi da si jiveesh nqkyde na drugo mqsto kato e tolkova golqma selqniq tuka.Ama qvno ne si otishyl na edin simfonichen koncert,za da vidish,che ima i dosta talantlivi sred nas.A pyk za teatyr da ne govorim..qvno se dvijish sred tiq proslojki na obshtestvoto,kydeto cari NEVEROQTNATA prostotiq....


...i sym momiche




Cool...........perfect



Тема Re: SOFIA kato cialoнови [re: Clo]  
Автор unex (непознат )
Публикувано29.07.01 21:50



ama mila kakvo samo mu podhranvash na toia selianiata.Veche go zatapihme vednyj i toi ze da se povtaria
a tova naistina e skuchnooooo
Penev ti si otegchitelen v tvoita mizeria,ne mi se zanimava s tebe.



Coooooooool.........perfect!



Тема Re: SOFIA kato cialoнови [re: LuboPenev]  
АвторClo (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 22:27



Dobre,milo,moje da si prav...no izpolzva se pishe sys Z!!!

Nishto lichno!





Cool.....perfect



Тема Re: SOFIA kato cialoнови [re: LuboPenev]  
АвторClo (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 22:32



Naistina si dosta daleche ot realnostta...Gospodi,ti si mnogo stranen chovek.Haresva ti da govorish pylni gluposti.Qvno ti dostavq udovolstvie da draznish tezi okolo sebe si.
Samo edno shte ti kaja..ne sym typa i sym go dokazala pred mnogo hora.Ne sym i nekadyrna - syshto sum go dokazala.
A che sym grozna - dosega nikoj ne mi go e kazval.


Adios,baby,see you in the next life!




Cool....perfect



Тема Re: SOFIA kato cialoнови [re: Clo]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано31.07.01 09:48



Ti si krasiva, mojeshta i umna?

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема Re: SOFIA kato cialoнови [re: LuboPenev]  
АвторGarrincha (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 13:11



Абе дрисняр, ти поне две думи на унгарски можеш ли да кажеш? Унгарките по нищо не превъзхождат българките, това мога да ти го кажа от личен опит. Нито пък Унгария може със своите $300 средна заплата да претендира, че е много по-близо до европа от България. Ами ти не си ли виждал как гледат унгарците на чужденците? гледат ги като богове.. те са много по-продажни от нас. Това че центъра на Будапешта е лъскав, не означава че хората не се навеждат да вземат фасовете от улицата или пък че няма просяци. И цялта Унгария е един голям жабуняк.

Това че комунизма беше супер голяма тъпотия, която ни е.... майката, за това спор не може да става. Ти ако си червена свиня, и ти се ще да намерш вината за мизерията ни някъде другъде това е друг въпрос.

Мисля че българите по принцип не са комплексари и имат доста добро самочувствие за дереджето на което се намират. Аз лично съм си комплексар обаче, признавам си, и мразя всички нахакани копелета като теб и използвам всяка възможност да им натрия сополивите носове.

И още нещо - съгласен съм че в момента както е разкопана София мяза на Белград през 99, но и в това си има чар.



Тема Re: SOFIA kato cialoнови [re: LuboPenev]  
Автор CилнoДeceн (Просто такъв)
Публикувано31.07.01 16:06



Впрочем, що се отнася до българките, сравнението с унгарките не издържа. И аз бил тук-там, а до Унгария ходих миналия месец и впечатленията ми са по-други. Може да се дължи на просташкия ми вкус, но в Унгария за една седмица обикаляне из два града /единия студентски/ и из цяла Будапеща видях общо пет готини унгарки. А че има верни неща в това, което казваш -има. Но това не те прави по-малко помияр. И ти го казвам не защото истината ме била боляла или к`вото там си мислиш ти, а защото, когато не харесваш себе си и се срамиш от рода си, именно такова определение май че най ти пасва. Макар че може да ми възразят, че обиждам помиярите. Веднага ще се съглася.



Тема Re: SOFIA kato cialoнови [re: LuboPenev]  
Авторsilver baby (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 17:11



Сладурче, много ме впечатли това което си написал. Чудя се ти, който обикаляш летиштата на целия свят с какви очи гледаш на другите хора ... но си мисля, че това малко ме интересува. Повече ме интересува защо вдигаш адреналина на толкова народ с явно неприсъщия ти просташки речник?



Тема Re: SOFIA kato cialoнови [re: LuboPenev]  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 17:18



G-n Penev, ti tvardish che: "Sofia e nai-mizernijat grad v nai-mizernata durjava s nai-mizernite hora v evropa". I tui kato po vsichko lichi che ti si nai-golemiat mizernik ot nas, sledovatelno ti si nai-golemiat mizernik v evropa. A zashto ne i na sveta?



Тема garrinchaнови [re: Garrincha]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано31.07.01 17:33



Az nikade ne sum kazal neshto za znanija po ungarski, no shte go priema kato emocionalno otklonenie.

E, ti kaza, che haresvash da natrivash nosove na nahakani kopeleta, no zashto togava ne natri moia? Moje bi zashtoto govoria istinata:)

Mezhdu drugoto, az ne sum ot nikoia partija, niamam daje i liubima ideologija. Nikoga ne sum glasuval, ne smiatam i da go pravia osven ako ne iskam da stavam premier. Togava prosto shte sum zaduljen zashtoto shte me chakat jurnalisti da me snimat:) Drazniat me i komunistite, drazniat me i demokratite, drazniat me i vsichki drugi, zashtoto ne e vajno kakva politicheska sistema predlagash, vajno e kakvo shte se poluchi s naroda i durjavata.

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.