Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 20.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: Pycинoв]  
Авторslavy (Нерегистриран)
Публикувано01.04.02 18:14



mnogo losha hrana!!!
ne si razvaliaite stomasite s tez boklutzi!!!
Vaji i za 3-te ugo!!!



Тема Все пак, бакшишът е доброволен!нови [re: L]  
АвторPeaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 16:15



Нали сервитьорите получават и заплати!
Давам бакшиш с удоволствие, но на келнери, които ме обслужват и се усмихват! Не съм длъжен да плащам на някой темерут с мрачна физиономия!
И по-добре да спрем да се правим на велики в заведенията и по такситата, смешно е! Всички си знаем на какъв хал сме...



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: Pycинoв]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 15:03



Е БАТИ МИЗЕРНИКА СИ !!!



Тема Re: Parvoto Ugoнови [re: Gorgona]  
АвторValeria (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 19:56



Zialata istoria s hlebarkite e iasna, ama ZASHTO TRIABVA DA KAZVASH, CHE E IMALO ITALIANZI? Tova pravi li te po-vajna v ochite na kogoto i da bilo ili e ot "leleeee, da ne se izlojim pred chujdenzite"?

Viarvam, che shtom SI BILA s italianzi, ponaznaivash ezika i moje bi si bila v Italia... Nishto protiv niamam, ama se chudia TI ZASHTO ne si si otvariala ochite? Tam e takava zigania, che dori ulizite v zentqra na London v noshtta na Nova Godina sa po-chisti!!!



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: slavy]  
АвторLenny (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 14:58



Tova prosto ne e vjarno.



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: aceh]  
АвторГлapyc (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 23:09



Хихи това 20 процента в америка се брои в много случаи като сервиз тъй като зплатите на келнерите са дооста ниски (до 5 долара примерно) басърите змеат малко повече но ..бакшишите им са по-малко и обикновено зависят от сервитьорския обчае никой не те задължава да даваш - черньовците никога не оставят, ако оставят 5$ туй значи че са 'зели джакпота от 200 млн от лотарията.
А и 20 процента мноо ми се струва 10-15% си е пак доста добър бакшиш...

Вий дет отивате аз Оттам се връщам!




Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: k]  
Авторhi (Нерегистриран)
Публикувано03.05.02 20:06



absoliutno si praw.
Klientat reshawa dali shte ostawi bakshish.
Serwitiorat e dlazhen da brakne i da warne.
Mnogo me drazni towa w BG, che dori ne si prawiat truda da se naprawiat che tarsiat stotinki, be naprawi se, pak kazhi che niamash.
W Germania naprimer ti wrashtat do stotinka, ti ako reshish dawash, no niama nomera ot sorta, ami niamam da wi warna...



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 18:06



о, хайде, моля те, не анализирай. писва ми от запознати!
А какво ще кажеш за живописното описание: "ходих да го търся по цялата улица, влизах дори и в кухнята"? Дето после се е усетил и срамежливичко казва "не бе, не съм го търсил в кухнята"
Хайде моля те, наистина, ако не може да си позволи да отиде там и да преживее 50 ст. повече по една или друга причина (ако не е навик на сервитьорите, което, за жалост, в уго е), той си е наистина за освиркване!
Звучи точно като цървул.



Тема Иди тогава баба ти да ти сготви мусаканови [re: slavy]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 18:08



скара би ти подхождала също
или мастика с...... не знам с какво я ползват, извинете



Тема apcelutno tria da vrushtat resto :)нови [re: hi]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 14:25



abe na mnogo mesta se nauchiha da ne vrashtat resto, ne stiga che lujat v smetkite i razrejdat alkohola ami ne ostaviat na klienta da reshi dali zaslujavat da im ostavi bakshish i kolko !!!!

a na zapad ima zavedenia kadeto ako upravitelia razbere che servitiora e vzel bakshish go uvolniava na mesto :)

ne che ne triabva da se pooshtriava obslujvashtia personal s niakoi %....no neka klienta da preceni dali i kolko a ne nekvi neshtasni servitiorcheta da se izjiviavat se edno sum im otishla na gosti i maika im mi e sgotvila bezplaten obiad. FUBAR






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.