Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 21.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ми прав си е Русиновнови [re: Bagera]  
АвторC (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 20:20



Saglasen sam napalno sas teb i Rusinov.



Тема Re: Ми прав си е Русиновнови [re: C]  
АвторИнkorнитo (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 22:33



Мда, ама май сме малцинство.
Проблемът е, че такива като ОСТАНАЛИТЕ възпитават лошо персонала. Затова ще ни обсулжат лошо - щото повечето хора са тъпи клиенти.
Точно те са селяните и простаците - дето нямат гражданско поведение и си мислят, че бакшишът служи за това да показват колко са ларж, състоятелни и урбан-типове. Аман от криворазбрана цивилизация!



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: Pycинoв]  
Автор stel4eto (zmei)
Публикувано12.11.01 15:39



Skinoro, ne znaesh, che i sevirash na klientite...ama moje li naistina za 50 stotinki da obikalqsh cqla "vitoshka "...sramota



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: Gybata]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 19:01



men mnogo me kefi



Тема Re: IZLAGASH SE.нови [re: sash]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано14.11.01 16:20



Toi e dluzhen da doide i da ti donese restoto dori ako e 1 stotinka osven ako ne si mu kazal mercy kato si mu podaval parite, koeto znachi che ne chakash resto. [samo primer]

A sled kato mi donese restoto az prosto niama da go vzema .. vinagi ostaviam neshto .. ama ako onia se napravi na lud i ne mi donese restoto stavat skandali obiknoveno.

WWell BE COOL

HITMAN

Редактирано от HlTMAN на 14.11.01 16:22.



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: Pycинoв]  
АвторKaliopa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 23:08



ABe ne znam za restoto, ama naprao nikak ne me kefi veche tova Ugo! V nachaloto beshe vurha, ama sega sa samo na stari lavri i tova si e...



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: Pycинoв]  
АвторKaliopa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 23:10



Suglasna sum, zashtoto vuprosut e principen... Mnogo iasno che ne e za 50tte stotinki, na koi mu puka, vajnoto e useshtaneto koeto ostava...Bassi, nakude vurvi taia Bulgaria nikoi ne znae...



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: Pycинoв]  
Авторбизи (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 13:13



Пицарията е божествена.



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: Pycинoв]  
Авторжyжa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.01 12:39



Типа ресто,тедобрече, ти дават нещо а нете карат да плащаш без да си консомирал.



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: Pycинoв]  
Авторeбaти (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 10:03



Уго предлагаха приятни салати и нормални пици. Напоследък не съм впечатлен от пицарията, особено тази дето е на Витошка. Много хора и бавно обслужване. Ама все пак държи някакво ниво... Такива пицарии "дървета" има наоколо, че свят може да ти се завие. Тук поне като поръчаш пица получаваш такава.

Русинов, предполагам че си попаднал на някакъв мърляв сервитьор.

Веднъж и аз за подобна сума си намерих повод да вдигна скандал на един сервитьор в една престижна кръчма в София. Нестига, че обслужването му беше под всякаква критика, нестига че имаше 10% сервиз ами и на лудичък ми се прави накрая. Укрива се разбираш ли и после ми държи тон, че нямал дребни. Накарах го да ходи по съседните магазини да си разваля левчетата.
То добре, че беше престижна кръчмата, та скадала хвана декиш. Иначе най-много да ме напердашат някъде...

Наложи ми се да отседна в някакво хотелче в една гора близо до Виена. Пих вино на бара и като си платих сметката, оня бармана, на който му казах да загръгли нещата в негова полза ми върна до стотинка полагащото ми се ресто. Е, как бе майна тоя успя да ги намери тия стинки в планината. А?
Оставих му бакшиш с КЕФ.

А тоя насред Витошка не може едно ресто да върне!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.