Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 16.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: {AEGlS}]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано05.07.01 02:04



Да... ти сигурно ще го търсиш в мазето за да му го дадеш твоя скапан 1 лев




Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: Pycинoв]  
АвторERl (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 11:40



RUSINOV, CHOVECHE!!! AKO IZLEZA NA SRESHTA S TAKUV KATO TEBE...AKO TAKUV KATO TEBE MI PLASHTA PICATA...AKO TAKOVA NESHTO MI SE SLUCHI..SHTE UMRA OT SRAM, CHOVECHE! PLJUJA NA DREBNAVI TIPOVE!



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: Pycинoв]  
АвторKyXa kPaTyHa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 15:12



Абе цървул.
Що не си идеш на село бе!
Аз ако не оставя бакшиш се чувствам неудобно.
А сервитьора не заслужава не ходя да го търся.
Просто си седиш на масата и чакаш кротко.
Така, че марш на село цървул!



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: ERl]  
Автор Pliampalo ()
Публикувано24.08.01 12:16



Всеки си предценява с кога да излиза
И за да не умираш от срам просто не излизаш с него:)
Пък парите са си твой и ако искаш да оставиш бакшиш оставяш ако не искаш не го правиш
Ама това си зависи от обслужването , като в някое заведение ми метнат пепелника да се пързаля по масата , бакшиш няма да оставя да не говорим че си дигам парцалите и си тръгвам
Ако независимо как те обслужват оставяш бакшиш , следващият път може и направо да оставиш парите и да си ходиш , що да ти сервира???????????/

Izvinenieto e kato zadnika ,vseki si go ima


Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: ERl]  
АвторNlKOLE (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 14:22



TAIA PA.NIKOI NE TE E KANIL.I TUKA STAVA VAPROS ZA DRUGO.
ZA SELENDURI-SERVITIORI.OT KADE NA KADE SHTE OSTAVIA BAKSHISH V TAZI PIKLIVA ZAKUSVALNIA.



Тема Re: IZLAGASH SE.нови [re: Pycинoв]  
Авторsash (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 14:55



da be brato... vse pak resto pod lev da chakash.. na men lichno bi mi bilo neudobno! otisul si na veceria vse pak.. bah ti normalno e da ostavish nesto.. v-ki go praviat i zatova ne se e vurnal servitiora.. izbii si ot glavata misulta che se e skril s vushlivite ti 70 stotinki v toaletnata i e chakal da si trugnesh



Тема Re: IZLAGASH SE.нови [re: sash]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано01.09.01 02:53



Ти за голям тарикат се мислиш. Чаках си рестото щото видях че се прави на луд, не щото ми пука за тях, а и не беше вечеря, романтик....



Тема Re: Ugo na vitoshka !! :))нови [re: Pycинoв]  
Авторsalut (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 16:56



na ugo na vitoshka restoto mu e poslednia problem. nagachkano e uzhasno, obsluzhvat te bavno i rakiata ne stava



Тема Ми прав си е Русиновнови [re: salut]  
Автор Bagera (новак)
Публикувано17.10.01 19:38



Егати, кво скочихте на човека, задето си е търсил собствените пари. Тука някакви му викат, че бил простак и т.н. Абе като отидеш в магазина да си купиш един хляб да не би и там да оставяш бакшиш, а? Ще оставяш бакшиш ако искаш. Да не би аз като си плащам наема, оня дето ми го взема, да ми дава по 5-10 лв.? Парите са си негови, ще си ги взема.
Тука някакъв се хвали, че това му било навик от USA. Да, ама там даваш бакшиш като ти върнат ресто до последния цент. А не да бягат със сметката и рестото ти барабар. Някаква тъпанарка ми се парви на тежко (леле какъв срам). Въпроса не е в парите, а начина (във Англия заради НАЧИНА се е трупало недоволство и е почнала Гражданската война/Английската революция).
Прав си е Русинов, не е за парите работата, а за НАЧИНА по койот ти вземат бакшиша. Честно ще ви кажа, аз никога не оставям бакшиш. За какво да го правя? Пък и си има и поговорка "Не съм толкова беден, че да давам бакшиш", дето някои няма да могат да я асимилират (Русинов ще успее). Веднъж на един таксиджия и по-малко му платих, защото нещо взе да ми се обяснява "че нямам дребни" абе проблема си е негов, аз ли да си нося специално за него дребни стотинки. Та се размина с 50 ст. по-малко. Ама не го правете насред града, щото ще вика другите по радиостанцията.



Тема Re: Ми прав си е Русиновнови [re: Bagera]  
Авторsalut (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 22:49



az lichno ne smiatam che e prostak! ako ti haresa - ostavash bakshish, ako ne da go duhat! redno e pone da se opitat da ti varnat restoto! ako shte da e 10 stotinki.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.