Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 12.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: potrebitel]  
АвторNadejda (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 12:37



Ami i az sam preporacvala tazi firma na poznati, ama posle sam sajaliavala.Te tam sa mai edna radninska rabota , ta trudno se raboti.Inace samocustvie ne im lipsva, no im lipsva profesionalizam,red i disciplina.Ta koito e tam tartora da si pomisli,ako moje estestveno.





Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Ира]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 17:10



Напълно те подкрепям! Щом може, по техните виждания, едно писмо от София за София да пътува 7дни и след безброй разговори проведени с тази "куриерска служба", да се държатс мен като че съм абсолютен досадник...нямям думи! просто повече нямя да се ползвам от техните "услуги"! Това е!



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Ира]  
Авторxxl (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 12:57



Имах "удоволствието" преди време да работя в тази фирма. Това са най-некоректните работадатели при които съм работил. А за голяма част от куриерите нямам думи - лъжат, крадат!!!!
Лично аз не ползвам куриерски услуги, но ако ви се наложи - просто си изберете друга фирма.



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: xxl]  
Авторxxs (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 16:15



Хора, недейте да се хващате на лъжите на Д и Д експрес. Наистина са некоректни, както спрямо клиентите си, така и спрямо служителителите си.
Аз имам опит с доста куриерски фирми и смело мога да кажа, че бих използвала всеки друг, но не и Д и Д експрес.



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: xxs]  
Авторckopпиo (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 18:31



Абсолютно съм съгласна с тебе. Това е една ужасно некоректна фирма, която гони само собствените си търговски интереси

Моето семейство е потърпевшо, защото съпругът ми имаше лошия късмет да работи 8 месеца в нея. Набутали го бяха в един офис като миша дупка и след като беше изцеден като лимон, скапаха му здравето и го натовариха с отговорност за кашите, дето бяха надробили в централата, го уволниха. Междувременно бяха изгубили лични документи на клиент и куп още издънки, за които той нямаше никаква вина, но се чувстваше ужасно. Изобщо съветвам ви да ползвате други фирми - аз лично използвам услугите на пощата и съм много доволна - и като цени, и като качество на услугите.



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Ира]  
АвторЛилия (Нерегистриран)
Публикувано29.12.07 23:43



Аз редовно ползвам услугите на въпросната фирма и до сега нямам оплаквания.Мойе би зависи от служителите в различните градове.
Аз им желая успех!



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: ckopпиo]  
Автор dndshoumen (непознат )
Публикувано02.09.08 13:19



Найстина това е една от всичките не коректни фирми както кам служителите си така и към клиентите си.Аз съм потърпевш от тази фирма,първо работих една година след това напуснах поради не добро заплащане след това се върнах с надеждата нещо да се е променило но останах сигурно най набутания,започнах отново работа на 27 януари 2008 и напуснах на 22 август и вчера ми се обаждат по телефона и ми викат че далжа една доста голяма четири цифрена сума,нищо че аз трябваше да ги извадя от всички мизерии които бяха станали до 27 януари и накрая дето напускам пюми обявяват че им далжа пари,незнам как да го нарека просто останах грумнат,парво че подписах договор за търговски представител(регионален представител) накрая работя като куриер с личния си автомобил не получих никакъв договор за наемането на автомобиласи и ме осигуряваха на най минималната заплата накрая с най голямото си нахалство ми казаха че им дължа пари.Просто искам да предупредя всички какво може да им се случи в "най коректната фирма която извършва куриерски услуги" доста си помислете преди да започнете и вище уловките които идват след като почнете работа ,пък за обслужването на пратките няма да говоря просто е немърливо!!!!!!!!!!!!!





Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Kиceл пoтpeбитeл]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано26.10.08 15:58



И на мен трябваше да пратят важни и спешни лекарства до Лондон, майка ми използва DHL, при което лекарствата не дойдоха, а от лондонския офис на фирмата след дълго мотаене ми заявиха, че били объркали адреса, така че да съм отидела лично да си взема лекарствата, защото не била платена повторна доставка (така явно се наричаше доставката до верния адрес). Въпросният офис се оказа в индустриалната зона извън града, където няма транспорт и, болна, трябваше да ходя като във филм на ужасите над 2 часа сред заводи и складове, докато ги открия. Там ме накараха да чакам права в някакъв коридор около час, след което ми бутнаха пратката без да се извинят и ме отпратиха. Цялата одисея трая от обяд до тъмно, когато пак трябваше пеша да мина през цялата гореописана прелест. Така че България не е единственото място, където стават простотии.



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Ира]  
Автор pitta dosha (непознат )
Публикувано12.11.08 13:59



Аз имам подобен проблем с тази измислена фирма.В понеделник 3.11.08 ми изпратиха колет с тях, едва в четвъртък ми се обади един мъжки глас и се уточнихме да го изчакам в 15,30-16,00 ч., както се досещате са дошли в 13,30ч,по една случайност сина ми си е бил в къщи.В 15, 15 ч установих че са ми доставили грешен пакет, обадих се в офиса, а те даже не бяха разбрали че има разменени колети???? Уточнявахме и дълго и напоително, номера на товарителница и накрая ми обещаха че до края на работния ден ще ми донесат моя колет и ше си вземат грешния.Но както се досещате никой не дойде нито в петък, нито в събота. В понеделник отново се обадих, в офиса ми казаха , че за първи път чуват за този проблем и понеже нямя заявка няма да могат да ми доставят колета, такъв бил реда в тяхната фирма!!!!!!!! След един по разгорещен разговор все пак ме включиха в графика си и след около 2 ч. дойде един младеж и взе грешния пакет, като ми обеща, че още същата вечер до 21,30 ч ще ми донесе моя. Да, ама не, както казваше един български журналист от близкото минало.Търпеливо изчаках да мине и вторник/11.11.08/, никой не ме потърси, нито дойде. Загубила търпение отново се обадих в сряда и потърсих Ина Симеонова/бях предвидливо взела името й в разговора в понеделник/ не била на работа .Отново дълго уточняване по телефона и обещания до 2 часа да ми доставят пратката.
И така да посмятаме - колета ми беше пратен в понеделник на 3.11.2008 год. а днес сме 12.11.08- седя в къщи, и чакам "великата" фирма D&D expres да ми достави след чакане от почти 10 дни едно малко колетче. БЪрзо, експресно даже и много забавно.Ако искате и вие да се позабавлявате - моля ползвайте ги





Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Ayame]  
Автор bob_bs (непознат)
Публикувано08.12.08 13:37



На 06.12.2008 трябваше да получа пратка от Бургас, малко празнично настроение по случай Св. Николай Чудотворец. След разговор с майка ми в 16.10 проверих в сайта на фирмата с номера на товарителницата какво е движението на пратката. Тя е пристигнала в София и предадена на куриер за оставка в 10.14. При повторната ми проверка в 18.00 какво да видя - "няма никой на адреса в 16.30". Което е абсолютно невярно!
Днес, в разговор с оператор, ми бе казано, че ще ми бъде доставена пратката във вторник. А на въпроса ми защо куриера не ми е звъннал ако е бил пред блока ми в 16.30 на 06.12 (ако външната врата е била затворена), ми бе отговорено, че вероятно не е имало кой да се обади.
Много пъти сме ползвали услугите на тази фирма и винаги са се обаждали на мобилния ми телефон, в случай, че куриерите не могат да влязат в сградата. Този път се опитаха да замажат нещата и да избягат от отговорност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.