Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 12.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Ира]  
Автор myconos (the best)
Публикувано11.01.06 23:16



Edin sywet - saobrazyavajte vse pak che se namirame v BG i vsichko e vazmojno! Za takiva vajni nesta, obvarzani sas srokove prosto NIKOGA, ama NIKOGA ne se doveryavajte na BG firmi. Prosto bulgarite sme si takiva - bezotgovorni i mizeren narod. Mizeren po dusha. Estestveno ima izklyucheniya, no povecheto sme si takiva!
V BG ima dostatychno dobri mejdunarodni kurierski firmi, koito nikoga nyama da Vi izdanyat ili ako go napravyat ste Vi kompensirat 100% za prichinenite steti. Primeri - DHL, UPS, FEDEX....
Prosto s bulgari ne se zanimavajte ako moje da gi izbegnete! Tova e gorchivata istina!



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: myconos]  
Авторpotrebitel (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 15:34



да бе, чуждите фирми да не са безгрешни. Сектора куриерски услуги си е рисков. Мой познат прати важни документи (паспорт) до Гърция по DHL и му ги загубиха. Тъй че гаранции няма с никой.



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: myconos]  
АвторKиceл пoтpeбитeл (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 17:52



Абе и чуждите не са цвете, не са само българските. Примерно DHL ни направиха грандиозна мизерия, когато ни се наложи да пратим много скъпа техника до Южна Америка. Платихме си всички екстри за чуплива пратка и пак пристигна на сол там стока за хиляди евро. И извинението им беше " ми то щото по летищата работим със студенти, те само нощни смени карат и са много невнимателни". На баба им...
Ама тва май трябва в отделна тема за DHL да отиде



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Kиceл пoтpeбитeл]  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 22:18



Да! Никога не ползвайте Д и Д Експрес. Преди време ми се наложи да получа пратка от тях. В един момент се оказа ,че те са я забравили в офиса им!!!! И ще могат да ми я доставят чак на следващия ден.
Наложи ми се да отида до офиса им,като за целта прекосих цяла София.
За склада им нямам думи. Някакво хале непочиствано поне от 3 месеца. Имаше пратки , които стояха по земята!!! Някаква ядосана лелка с огромни очила ми се скара ,че я питам за пратката си и ме прати в "офиса" . Малка стаичка с 2 компютара и жена 1 ден преди мензис. Тя гневно ме изпрати на другия край на склада, в другия офис. Там най-накрая едно момиченце извади изпод бюрото пратката ми и ми я даде.
С две думи това е пародия на куриерска фирма. Не я използвайте!!!!!



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Ира]  
АвторSpeedy (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 11:35



Vijte az rabotq v Speedy i moga da vi kaja che ako podatelq e dal vsichko nujno che da se nameri poluchatelq nqma problemi... nai-vajnoto e prosto telefon za vryzka i v koi raion e,zashtoto kato neznaem kade e klienta zvynim zadyljitelno i taka gi namirame

Lichno az raznasqm pratki osven v raiona mi v grada daje i v 3-4 sela koito sa na po 10-15km ot grada i tam prosto ako nqma telefon e ujas da namerish nqkoi,no kato sam pital horata pak sam gi namiral... I po praznicite ako s 1-2 dena vi se zabavqt pratkite nqma da e nishto chudno,zashtoto e istinsko mazalo sega,kogato vsichki prashtat podaryci i kakvo li ne i na kurierite im e nai-gadnoto vreme sega...
A za FedEx ne mi govorete che kato gi gledam kat si zimat pratki ot nashiq ofis i kat gi fyrlqt ot 2-3 metra v pikapa im otzad i sa chudim koi ni izmislq na nas pravilata... che da zeme im kaje i na onez da gi imat teq...



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Ира]  
АвторBoko (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 09:37



Във фирмата в която работя ползваме услугите на въпросната куриерска фирма от 3 години и нямаме никакви оплаквания.



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: myconos]  
Авторmunik (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 20:14



Д&Д не стават на мене ми изгубиха една пратка за Париж.
Платих около 200 лв за услугата. Клиента ми във франция звъня на техните представители там. Изобщои вдигнахме и от двете страни голяма шумотевица.
казаха че намерили пратката в централата им в Лондон и обещаха "вече няма пробле ще я доставим". Всичко отне около два месеца.
Резултата е че не я доставиха!!! Изобщо!!! МОжел съм да пратя отново пратка без да я таксуват, да ама не, аз няма пак да си прахосвам стоката която струва доста над тяхната услуга.
Изпратих си отново пратката, този път с Интерлогистика. Пристигна в уречения ден и час без никакви грижи.
С Интерлогистика съм пращал няколко задгранични пратки и много вътрешни и нямат грешка.
А Д&Д са най-меко казани ненадежни, даже безнадежни.



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Ира]  
АвторDust (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 23:18



Не ми се налага да ползвам куриерски услуги, но когато ми е необходимо със сигурност няма да са те! След това, което прочетох, нямам никакво желание.



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Dust]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 21:15



От 20-30 години получаваме различни американски списания. Случвало се е някое да се загуби, естествено е, издателите пращат ново и готово. Но от тази година Д&Д са посредниците между американските издатели и Български пощи. От началото на 2007 г. вече трети месец не е идвало нито един брой от три различни списания, общо 8-9. По телефона ми казаха, че имали около 500 още неразпределени списания в склада!!!!



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: bobo]  
Авторhy (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 21:26



Аз съм лекар и получавам 10-15 списания на месец с тях и дори от няколко месеца ми ги носят горе до вратата. А преди ми се губеха непрекъснато и ми ги крадяха от пощенската кутия. Затова, че помисли дали не ти ги крадят и на теб. Много зависи къде живееш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.