Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 26.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема къде?????  
Автор Отчаяна ()
Публикувано28.06.00 16:19



Кажете ми къде и на кого да се оплача от многомесечния тормоз на 4 улични псета пред дома ми и на 6 расови зад дома ми

Тема къде?????нови [re: Отчаяна]  
Автор GOGO ()
Публикувано29.06.00 13:10



Ne se oplakvai na nikoi. Da se strelya na meso.

Тема къде?????нови [re: Отчаяна]  
Автор Отчаяна ()
Публикувано29.06.00 15:23



Това разбрах :((( Но с какво да стрелям? Нямам даже и прашка (е, досещаш се каква прашка имам предвид :))

Тема къде?????нови [re: Отчаяна]  
Автор rumpo hlapaka ()
Публикувано30.06.00 18:00



ako tova vi e problema i reshenieto,to vie ste tipichni predstaviteli na roiaka muhli i muhliovtzi,koito smiatat che triabva da si iztapaniat prostotiite i po mrejata.a tova s prashkata i mesoto ako go pravite dano da vi se vrashta skapaniatzi

Тема къде?????нови [re: Отчаяна]  
Автор Borislav ()
Публикувано30.06.00 19:40



Hvurli im malko meso sas strihnin i shte prestanat da te bezpokoiat. Ako ne mozesh da namerish strihnin, schukai mnogo sitno stuklo i go razmesi s kaima. Kuchetata poluchavat vutreshen kruvoizliv i umirat mnogo efikasno.

Тема глупав типнови [re: rumpo hlapaka]  
Автор Кучемразец ()
Публикувано02.07.00 21:30



Разбира се ,че на месо!!!! Помиярите и тези дето ги освобождават от кучкарниците! Да се убиват помияри е добре! С въздушна пушка също става , ако го препукаш точно в челото!

Тема къде?????нови [re: Отчаяна]  
Автор Pandurko ()
Публикувано10.07.00 16:04



Вземи нещата в свои ръце. Например с вкусни хапки от филе с плънка сода каустик. Има и по безболезнени начини.

Тема къде?????нови [re: Pandurko]  
Автор tra-la-la ()
Публикувано10.07.00 19:58



mama vi deba gadniari,ako gepim niakoia svinia kato vas she mu tikna dushitcata v gazo

Тема къде?????нови [re: tra-la-la]  
Автор nema ()
Публикувано08.08.00 12:50



spodeliam, ili ako sme po tochni shte vi podloja na syshtoto... mnogo lesno pochnahte da ubivate be...

Тема ...............нови [re: Отчаяна]  
Автор Евита ()
Публикувано21.08.00 03:17



Стъкло с кайма, кренвирш със сода каустик.....стрихнин ..... Отчаяна....виждаш колко съвети получи.....какво смяташ да предприемеш...... Злоба, простотия, комплекси.....Що не пробвате да отровите така ротвайлера на мутрата отсреща, а? Ооо, пардон мутрите не са на мода..вече.....Или по-скоро вече не се наричат мутри.....вреди на бизнеса.... Щото сте комплексари, щото ви мачкат........нали? Ей такива с ротвайлери, коли, пари , мадами.......щото го имат, а вие кво.....хе-хе на война с кварталните помияри.....за толкова ви стига акъла....Кво ще кажете утре тая мутра вас да ви залее със сода каустик...тръпка, а.......Колко му е....ще гледам да го уредя, за всеки ЕДИН ОТ ВАС-по отделно!!!!!!!

Тема ...............нови [re: Евита]  
Автор gordon ()
Публикувано31.08.00 17:26



Evita, zashto se zagubi ot net.-a?

Тема ...............нови [re: Евита]  
Автор jam ()
Публикувано04.09.00 14:33



kakvo obshto imat mutrite s problema za pomiarite??? za da zhiveem nekompleksirano trjabva da poludjavame bavno ot celonoshten voi na glutnici? i dr. stranichni efekti na pomiarite? taka izliza mai ot replikata ti?

Тема ZA IZBIVASHITE STRAHLIVTZI NA KUCHETAнови [re: jam]  
АвторBOBI (Нерегистриран)
Публикувано06.10.00 01:12



Zdravate tupi kopeleta,

Bih se radval da se sreshna s niakoi ot vas, davashti tezi tak "umni i practichni" suvety za izbivaneto na bezpomoshtnite pomiary, ili nai-dobre bi stanalo ako se opiotate da gi practicuvate vurhu moite dva pitbulla, koito s udovostvie shte vi razkusat gadnite, i grozni murshevi teltza, takache good luck...mazni strahlivi kopeleta





Тема Отг: bravo evita...............нови [re: Евита]  
Авторrumpo (Нерегистриран)
Публикувано06.10.00 12:21



BRAVO EVITA.SAMO DAI DANNI ZA NIAKOIA OT GADINKITE



Тема ZA RUMPOнови [re: rumpo]  
АвторBOBI (Нерегистриран)
Публикувано06.10.00 21:42



KAK E TUPO KOPELE,

AIDE DA SE VIDIM A ?
EDNA SRESHTA KUDETO KAJESH, AZ IMAM DVE GADINKI, MOJE DA SE PROBVASH, A AZ SKED TOVA SHTE TI SCUPIA ZUBKITE I NOSA....

CHAKAM OTGOVOR.....



Тема Отг: ZA RUMPOнови [re: BOBI]  
АвторС.п.у.к.и. (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 02:07



О-о-о, Бобчо, страшен си, ще знаеш... Значи не един а ДВА питбула, а... Супер!!! А пък колко си смел, нямам думи. И кво ще ги правим тъпите копелета, а? Тия, дето хем са с мършави телца, хем са тлъсти, а...? Абе пикльо, кой ти е крив, че ти е малка пишката... и какво съм взел да се занимавам с комплексар като теб.



Тема Отг: S.P.U.K.Yнови [re: BOBI]  
АвторС.п.у.к.и. (Нерегистриран)
Публикувано08.10.00 17:00



Abe pederastche smotano, nay-dobre idi i se obesi s chervata na mastiite si predi da sym te nabaral njakyde, zashtoto nabaram li te, a towa izobshhto ne e trudno , shte syjalyavash che izobshto si se prykval na zemjata... Ne si misli, che Net-a te prawi newidim, ne-e-e .... widim si, no poweche, kato te sreshtna Bobcho.



Тема Отг: S.P.U.K.Y bedniat pederasнови [re: С.п.у.к.и.]  
АвторBOBI (Нерегистриран)
Публикувано09.10.00 00:01



Sega ti me slushai,

Da me namerish izobshto ne e trudno, zashtoto az shte te nameria pruv, i togava s udovostvie shte te prebia i smachkam taka kakto napravih sus sestra ti, tupata kuchka deto beshe destvena...hahahaha NO VECHE NE E !!!!!
BEDNIAK....kvo she tursish be tup bokluk.....dai da se vidim be murshav pomiar, selski neshtasnik!!!!!
Dano jiveesh v Sofia, che da ne triabva da se razkarvam chak do skapanata provintzia, i da vi gledam seleniata mrusni mirizlivi tzigani, selski bedniatzi!!!



Тема Отг: ZA IZBIVASHITE STRAHLIVTZI NA KUCHETAнови [re: BOBI]  
Автортьп (Нерегистриран)
Публикувано09.10.00 12:39



te edni takiva kato tvoite veche izjadoha edno momiche v sevlievo predi dve godini. i se okazva, che ne mogat da te osqdjat za takova neshto.
taka che derzai!



Тема Отг: S.P.U.K.Y bedniat pederasнови [re: BOBI]  
АвторС.п.у.к.и. (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 01:29



Още ли не си се обесил, а Бобченцето ми?Хайде побързай, докато не е станало късно...



Тема Отг: S.P.U.K.Y e BEDEN STRAHLIVETZ...нови [re: С.п.у.к.и.]  
АвторBOBI (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 06:10



GOVNUO,

AIDE BE NESHTASTNIK, KVO DA NE SE PODRISKA OT STRAH, CHE AKO TE HVANA, MAI VERNO TAKA SHTE STANE hahahaha
Kazvai kude da se sreshtame, che mi pisna da ti pisha...aide be PUTKO MIRIZLIVA!!!
Nali mnogo znaeshe be TZIGANIN, sega kvo da ne se otmetvash...STRAHLIV RTEZAN TURSKI PEDERAS!!!




Тема Отг: S.P.U.K.Y e BEDEN STRAHLIVETZ...нови [re: BOBI]  
АвторС.п.у.к.и. (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 21:26



О-о-о, момченцето с малката пишка не се е вслушало в съвета ми. ОК, то толкова се е запенило, че сигурно е решило да се задави със собствената си лига, вместо кротичко да се обеси с чревцата на помиярите си... Дерзай бобчо, всеки ден идвай тук... аз съм тук... край теб пиленце, чувствам миризмата на страх, предвкусвам пилешките ти мръвки... чувствай се...хм, поканен на купона ...



Тема Отг: S.P.U.K.Y e BEDEN STRAHLIVETZ...нови [re: С.п.у.к.и.]  
АвторBOBI (Нерегистриран)
Публикувано11.10.00 03:00



Kopele to oshe jiv li si be,

A za kura mi, kolko puti da ti kazvam, pitai neshtastnata ti maika, hurbavata tziganka sus razdranata putka, deto ot tam te e rajdala......
Ei kopele, jal mi e za teb, zashtoto samo govorish, i se pravish na niakoi koito ne si i nikoga niama da budesh, bih ti pomognal finansovo, zashtoto chustvam che imash nujda ot malko parichki, da izleznesh ot mizeriata v koiato jivesh, beden i neshtasten selianino...
Aide...i umnata !!!



Тема промени се, имаш временови [re: BOBI]  
Автормайка ти, ако бях (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 10:04



Достатъчно си млад, дааа. Не съм очаквала, че имаш такъв огромен беден репертоар от цинизми. Защо си се ядосал? Защото се случва питбулите да те препишкват понякога ли? Природа, не се сърди. Може и да са болни, погрижи се за тях вместо да си губиш тук времето. Виж да не са се заразили при някоя разходка. И ти се пази, че ако ти лепнат една кучешка тения, както не се различава настинка ли е, грип ли е, тения ли е? После години ще се лекуваш, ако навреме откриеш, де. А, внимавай къде разхождаш другарчетата си, че в някои градинки вече глобяват. Щели сме да придобиваме европейски нрави. Трябва да си поръчаш от онези торбички "doggy-bag", може и по Internet. Нали знаеш как да ги използваш? Не, не си слагай сандвича вътре. При разходка на питбулчетата слагаш ръката си в тази торбичка, след като те си свършат онази работа, пребираш им го и го хвърляш в кофата. Хвърляш го Не в главата си, ей тези жаргонни думи, кой те научи. В кофата за смет. В контейнерите, онези, които понякога се налага да разглеждам. С тия ниски пенсии. Не, не искам нищо от теб, никаква помощ. ГОРДЕЯ СЕ, ЧЕ СЪМ БЪЛГАРСКИ ПЕНСИОНЕР. Това бил новия девиз за следващата петилетка, чух го по радиото, от министърката... Кога каза, че заминаваш и ще ми оставиш да наглеждам питбулчетата? Ах, на баба сладките, какво вкусно печено ще стане? Печено или варено? Може и задушено...Еееех, мечти



Тема Отг: промени се, имаш временови [re: майка ти, ако бях]  
Авторrumpo (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 13:07



AUUUUU! TOA BOBCHO I SPUKANIA BILI GOLEMI ZADRASTENIATSCI BE! AE NEMA DA SE KARATE SHTOTO SHE ZEME NEKOI VERNO DA VI OPLIASKA. HODETE NA RAZHODKI V PLANINATA. MOJE DA VI MINE. AKO VI BLUSKA HORMONA I NIKOIA(NIKOI) NE VI PREDLAGA LUBOV,TICHKAITE I DISHAITE S PULNI GARDICHKI. TREBE DA VI MINE. AIDE TEMPO SLADURI I DA SE NE KOSITE MN0OGO!



Тема Отг: za teb mizernitze...нови [re: майка ти, ако бях]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано13.10.00 04:30



Slushai me kurvo,

Purvo moite pitbulcheta(kakto ti gi nareche)pikaiat i serat kudeto si pojelaiat, moje i na glavata ti, ili ne chakai, shte e nai-dobre v ustata ti BEDNO TZIGANKO...
Jalka mizernitza si ti eii, subirai levchetata, i plashtai za parnoto, shtoto kato ti go spart, shte PUKNESH ot stud, i togava gadnoto ti, izmurshaveno, otbluskashto vseki go tialo ne bi nagranilo DORY i moite PITBULCHETA!!!

KUSMET, I SMURT ZA BEDNITE



Тема Отг: za teb mizernitze...нови [re: bobi]  
Автормайката на Боби (Нерегистриран)
Публикувано13.10.00 08:10



Не бях чувала по-мили думи, сине!



Тема Отг: za teb mizernitze...нови [re: майката на Боби]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано14.10.00 03:39



Ami kak shte si chuvala, kato te eba v ustata ma, KURVO.;....Jelaia ti samo debeli venesty kurove v gadnata ti gnoiasala putka, bedno nestastnitze, jalka kuchko, ili ne ....MAMO!!!



Тема Отг: ZA IZBIVASHITE STRAHLIVTZI NA KUCHETAнови [re: BOBI]  
Авторизбивач на питбули (Нерегистриран)
Публикувано05.11.00 12:09



Страхливжци като тебе се разхождат с питбули ,
за кураж.
Точно такива като теб са комплексари и лайняри.
И аз ще се радвам да те срещна и да ти навра главата в задника .



Тема Отг: ...............нови [re: Евита]  
Авторantimutra (Нерегистриран)
Публикувано20.11.00 12:03



Абе тъпчо, не разбра ли це ти си мутрата ...
От такива като теб живеем като в 17 век.
Разбира се че трябва да се реши проблемът с кучетата - просто това вече не се търпи. Аз не знам кой има комплекси, но е доказано, че гледането на куче е сексуална перверзия.
За отчаяна : оплачи се на тач мутра Софиянски. Най-ефективно това става на избори.



Тема За Боби...безименния...нови [re: bobi]  
АвторНикол (Нерегистриран)
Публикувано21.11.00 22:49



Хей...Боби...знаеш ли колко си жалък,нисък...безименен,пожълтял от първична злоба като забравения вестник в някое мазе,като мръсната чаша в някой крайпътен фургон,като фекалиите на грозноватите ти злобни кучета продукт на личната ти елементарна и посредствена представа за живота.Хей...Боби ...такива пънове съсипват лъчезарните личности,сипят обиди защото ...САМО ТОВА МОГАТ...защото е лесно да си такъв МИЗЕРНИК КАТО ТЕБ...трудно е да си човек...не мразя кучетата ти...мразя кучето в теб,един човечец с кучешко сърце,НЕ МИ ПУКА ДАЛИ ИМАШ ИЛИ НЯМАШ пари,ти нямаш най-важното-ВКУС КЪМ ЖИВОТА...вкусът ти е на ...ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО....боби...безименния....



Тема Отг: къде?????нови [re: Отчаяна]  
АвторПес (Нерегистриран)
Публикувано25.11.00 19:48



Остави си адреса и ще дойда сам да се разправя с тебе. Собственоръчно ще те премахна от лицето на земята. Предпочитам кучета пред такива лигочи като тебе. Гадина мръсна. Само да ми паднеш



Тема Отг: къде?????нови [re: Отчаяна]  
АвторПес (Нерегистриран)
Публикувано25.11.00 19:51



Ще ти завръ пушката в задника и после ще стрелям с нея. Ех да ми паднеш в ръчичките, ще ти покаже как куче сере в отчаяна уста.



Тема ami kagi kade sa нови [re: Отчаяна]  
Авторkali (Нерегистриран)
Публикувано26.11.00 13:31



i she gi zastreliame be
seriozno govoria
obicham givotnite .........ama pisna mi



Тема Отг: къде?????нови [re: Пес]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано26.11.00 19:26



ПЕДЕРАСТ СМОТАН...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.