Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:48 26.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Отг: S.P.U.K.Y e BEDEN STRAHLIVETZ...нови [re: С.п.у.к.и.]  
АвторBOBI (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 06:10



GOVNUO,

AIDE BE NESHTASTNIK, KVO DA NE SE PODRISKA OT STRAH, CHE AKO TE HVANA, MAI VERNO TAKA SHTE STANE hahahaha
Kazvai kude da se sreshtame, che mi pisna da ti pisha...aide be PUTKO MIRIZLIVA!!!
Nali mnogo znaeshe be TZIGANIN, sega kvo da ne se otmetvash...STRAHLIV RTEZAN TURSKI PEDERAS!!!




Тема Отг: S.P.U.K.Y e BEDEN STRAHLIVETZ...нови [re: BOBI]  
АвторС.п.у.к.и. (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 21:26



О-о-о, момченцето с малката пишка не се е вслушало в съвета ми. ОК, то толкова се е запенило, че сигурно е решило да се задави със собствената си лига, вместо кротичко да се обеси с чревцата на помиярите си... Дерзай бобчо, всеки ден идвай тук... аз съм тук... край теб пиленце, чувствам миризмата на страх, предвкусвам пилешките ти мръвки... чувствай се...хм, поканен на купона ...



Тема Отг: S.P.U.K.Y e BEDEN STRAHLIVETZ...нови [re: С.п.у.к.и.]  
АвторBOBI (Нерегистриран)
Публикувано11.10.00 03:00



Kopele to oshe jiv li si be,

A za kura mi, kolko puti da ti kazvam, pitai neshtastnata ti maika, hurbavata tziganka sus razdranata putka, deto ot tam te e rajdala......
Ei kopele, jal mi e za teb, zashtoto samo govorish, i se pravish na niakoi koito ne si i nikoga niama da budesh, bih ti pomognal finansovo, zashtoto chustvam che imash nujda ot malko parichki, da izleznesh ot mizeriata v koiato jivesh, beden i neshtasten selianino...
Aide...i umnata !!!



Тема промени се, имаш временови [re: BOBI]  
Автормайка ти, ако бях (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 10:04



Достатъчно си млад, дааа. Не съм очаквала, че имаш такъв огромен беден репертоар от цинизми. Защо си се ядосал? Защото се случва питбулите да те препишкват понякога ли? Природа, не се сърди. Може и да са болни, погрижи се за тях вместо да си губиш тук времето. Виж да не са се заразили при някоя разходка. И ти се пази, че ако ти лепнат една кучешка тения, както не се различава настинка ли е, грип ли е, тения ли е? После години ще се лекуваш, ако навреме откриеш, де. А, внимавай къде разхождаш другарчетата си, че в някои градинки вече глобяват. Щели сме да придобиваме европейски нрави. Трябва да си поръчаш от онези торбички "doggy-bag", може и по Internet. Нали знаеш как да ги използваш? Не, не си слагай сандвича вътре. При разходка на питбулчетата слагаш ръката си в тази торбичка, след като те си свършат онази работа, пребираш им го и го хвърляш в кофата. Хвърляш го Не в главата си, ей тези жаргонни думи, кой те научи. В кофата за смет. В контейнерите, онези, които понякога се налага да разглеждам. С тия ниски пенсии. Не, не искам нищо от теб, никаква помощ. ГОРДЕЯ СЕ, ЧЕ СЪМ БЪЛГАРСКИ ПЕНСИОНЕР. Това бил новия девиз за следващата петилетка, чух го по радиото, от министърката... Кога каза, че заминаваш и ще ми оставиш да наглеждам питбулчетата? Ах, на баба сладките, какво вкусно печено ще стане? Печено или варено? Може и задушено...Еееех, мечти



Тема Отг: промени се, имаш временови [re: майка ти, ако бях]  
Авторrumpo (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 13:07



AUUUUU! TOA BOBCHO I SPUKANIA BILI GOLEMI ZADRASTENIATSCI BE! AE NEMA DA SE KARATE SHTOTO SHE ZEME NEKOI VERNO DA VI OPLIASKA. HODETE NA RAZHODKI V PLANINATA. MOJE DA VI MINE. AKO VI BLUSKA HORMONA I NIKOIA(NIKOI) NE VI PREDLAGA LUBOV,TICHKAITE I DISHAITE S PULNI GARDICHKI. TREBE DA VI MINE. AIDE TEMPO SLADURI I DA SE NE KOSITE MN0OGO!



Тема Отг: za teb mizernitze...нови [re: майка ти, ако бях]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано13.10.00 04:30



Slushai me kurvo,

Purvo moite pitbulcheta(kakto ti gi nareche)pikaiat i serat kudeto si pojelaiat, moje i na glavata ti, ili ne chakai, shte e nai-dobre v ustata ti BEDNO TZIGANKO...
Jalka mizernitza si ti eii, subirai levchetata, i plashtai za parnoto, shtoto kato ti go spart, shte PUKNESH ot stud, i togava gadnoto ti, izmurshaveno, otbluskashto vseki go tialo ne bi nagranilo DORY i moite PITBULCHETA!!!

KUSMET, I SMURT ZA BEDNITE



Тема Отг: za teb mizernitze...нови [re: bobi]  
Автормайката на Боби (Нерегистриран)
Публикувано13.10.00 08:10



Не бях чувала по-мили думи, сине!



Тема Отг: za teb mizernitze...нови [re: майката на Боби]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано14.10.00 03:39



Ami kak shte si chuvala, kato te eba v ustata ma, KURVO.;....Jelaia ti samo debeli venesty kurove v gadnata ti gnoiasala putka, bedno nestastnitze, jalka kuchko, ili ne ....MAMO!!!



Тема Отг: ZA IZBIVASHITE STRAHLIVTZI NA KUCHETAнови [re: BOBI]  
Авторизбивач на питбули (Нерегистриран)
Публикувано05.11.00 12:09



Страхливжци като тебе се разхождат с питбули ,
за кураж.
Точно такива като теб са комплексари и лайняри.
И аз ще се радвам да те срещна и да ти навра главата в задника .



Тема Отг: ...............нови [re: Евита]  
Авторantimutra (Нерегистриран)
Публикувано20.11.00 12:03



Абе тъпчо, не разбра ли це ти си мутрата ...
От такива като теб живеем като в 17 век.
Разбира се че трябва да се реши проблемът с кучетата - просто това вече не се търпи. Аз не знам кой има комплекси, но е доказано, че гледането на куче е сексуална перверзия.
За отчаяна : оплачи се на тач мутра Софиянски. Най-ефективно това става на избори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.