Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 05.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "Гласове"нови  
Автор Javor ()
Публикувано12.04.00 14:14



Напишете мнението си за предаването "Гласове" на БНТ и предложете теми и участници, които да ги дискутират. Явор и Жени

Тема "Гласове" [re: Javor]  
Автор billy ()
Публикувано15.04.00 10:34



Nai-dobre smenete imeto na predavaneto-zvuchi mnogo shizofrenichno

Тема "Гласове"нови [re: Javor]  
Автор BUGSY ()
Публикувано18.04.00 14:59



Не гледам подобни бози като БНТ...."загуби време" и ти пълнят главата с щуротии

Тема "Гласове"нови [re: Javor]  
Автор Kalin Petrov ()
Публикувано20.04.00 12:46



Гледал съм повечето предавания и никога не съм харесвал тенденциозния начин на водене и едностранчивото предлагане на информацията, въпреки че не всички предавания са били лоши, напротив имало е и добри. Например предаването, в което беше поканен Стефан Цанев беше един от най-големите гафове! Наситина забележката, че той който се смята за изразител на народното мнение не е избран от народа беше правилна. Как може някой когото не съм упълномощил да е изразител на моето мнение, въпреки че съм съгласен с много от възгледите му. Но вие г-н водещ постоянно му отнемахте думата, а често и не му я давахте, когато трябваше и вашето пристрастие на страната на другия Явор, който също участваше в спора си пролича много ясно. Разберете зрителите не се интересуват от вашето мнение по въпросите за живота, вие сте трябва да сте водещ(да заемате неутрална позиция), а не участник в спора или привърженик на една или друга страна. Нека личното ви мнение си остане лично. с уважение : Калин Петров

Тема "Гласове"нови [re: Javor]  
Автор МарФил ()
Публикувано10.05.00 09:56



Поканете художниците Доньо Донев и Борис Димовски на тема "Моралът на българина". Поканете поне веднъж български бизнесмени, които почтенно правят пари? Има и такива, открийте ги. Темата може да бъде "Положителния пример за поколенията". Други теми:"Идоли на днешното поколеление" (Има ли такива българи?), "Как да станем богати" (материално и духовно), "С какво може да се гордее българина днес?"

Тема "Гласове"нови [re: BUGSY]  
Автор STELY ()
Публикувано25.05.00 18:08



naravete go po-intersno slozete neshto za mladezi !!!

Тема Отг: "Гласове"нови [re: Kalin Petrov]  
АвторBoyko (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 14:09



"Наситина забележката, че той който се смята за изразител на
народното мнение не е избран от народа беше правилна. Как може някой когото не съм
упълномощил да е изразител на моето мнение, въпреки че съм съгласен с много от възгледите
му."

Абе Дачков и сие не са ли чували, че поетите са изразители на народното мнение и воля според дарбата, дадена им от Бога, а не са избрани като дупедатите с някакви
"демократични избори", в които хората гласуват за партии, а партиите пишат листите както им скимне.
Ако не са го чували, нека сега да го чуят и да не плещят повече такива глупости.
Всъщност нямам надежда, че доброволно ще престанат да го правят.
Защото, както е казал един друг поет, за това им плащат.



Тема Отг: "Гласове"нови [re: Javor]  
Авторnema (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 17:09



Мнение... да, мнение. Ами изкушава ме един софизъм- как може да се дава мнение за някой, който няма собствено мнение. Г-н Дачков, по правилно наречен от Паун Цонев "асенизатора на българската журналистика" по мое лично мнение, което за разлика от него нямам нито желанието нито моралното право да налагам, е просто поредната пощенска кутия на властта, която и да е тя. По своя фанатизъм (виж по- долу дефиниция на фанатизъм) удивително напомняте за откровенната вулгарност на г-на Райдовски. А фанатизъм, г-н Дачков, е когато утрояваш усилията, забравяйки каква цел гониш. Коментара на един близък мой приятел след първото Ваше предаване беше показателен- "Да, Дачков има гласове". Огласяването на името, следвайки древни традиции, никога не е било случайно действие и именувайки предаването си именно така вие наистина сте улучили своя modus vivendi. Поздравете г-жа Люба Кулезич от наше, зрителско, име, но болните амбиции, съчетани с нездравословни взаимоотношения, според мен, нямат място в национален ефир.



Тема Боже, колко много профани има на този свят, боже..нови [re: Javor]  
Авторdzver (Нерегистриран)
Публикувано09.10.00 17:31



Абсурдно е как е възможно всички онези, които не харесват "Гласове" да са толкова еднакви в изразите и мнението си. До някъде ми напомнят за старите Сиви глави (Чугун Heads), които ходят на явки, получават инструкции и викат на митинги, организирани от клуба на пенсионерите....

Моля Ви, всички, които не харесвате Гласове, позволете на България да има Интелигенция, различна от Хайтов, Светлин Русев, професори от УНСС like Любен Беров etc. В България има МНОГО умни хора и не сте вие :) нито известните ви (с интервюта в Работническо дело, Труд и 24 часа)социалистически ориентирани lamer-и...



Тема Отг: "Гласове"нови [re: Javor]  
Авторjoint mania (Нерегистриран)
Публикувано09.10.00 18:06



abe az vinagi glasuvam za sds ama hora kato tebe shte me otkajat.
tova ne e jurnalistika !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.