Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 16.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Паспорти - какво ще стане ако...нови  
Автор ВИ ()
Публикувано12.02.00 22:35



Аз съм в момента в чужбина. Скоро ще си идвам към България и разбрах, че трябвало да си сменям паспорта. Както разбирам (и благодаря на всички за информацията), трябва да се чака поне месец, за да си смени човек паспорта и книжката. Аз нямам възможност да си дойда за повече от 1 седмица, а следващото ми идване ще е сигурно чак за Нова Година. Една седмица явно няма да ми стигне да уредя каквото и да е. Какво ще стане ако не си сменя паспорта сега, а догодина??? Знае ли някой какво се прави в такъв случай??? Благодаря предварително.

Тема Паспорти - какво ще стане ако... [re: ВИ]  
Автор ivancho ()
Публикувано13.02.00 04:46



gluposti- edin mesec - moita stana tochno za 5 dni predi nova godina, pri tova mi se izviniha, che ne sa go napravili za tri, kolkoto e srokat za burzata usluga. tia struva 88lv i dukumentite se podavat v taionnotoi MVR. moge da si izkarsh pasporta i za 24 chasa, ako si posnesh molba za svetkavichna na Maria Luiza. shofiorskite knijki stavat z okolo 8 dena ( pri srok 10) i struvat 40lv. poneje shte se vrushtash tam kutedo si sega, za vremetoza koeto si v BG, shte triava da si izkarash i viza, niakoi konsulski otdeli na posolstva v BG sa vuzprieli e-mai sistema

Тема Паспорти - какво ще стане ако...нови [re: ivancho]  
Автор ivancho ()
Публикувано13.02.00 04:51



... za narejdane na opashkata... soory lost the connction, ivancho

Тема Паспорти - какво ще стане ако...нови [re: ivancho]  
Автор ВИ ()
Публикувано13.02.00 16:10



Благодаря Иванчо :-) Каква виза имаш предвид? Няма да ми трябва виза за да се върна където съм, понеже имам виза за неограничен престой. Обаче като ми сменят паспорта, ще трябва да се прехвърли визата, а това става само на границата на съответната държава. Миналата година ходих до Германия за три дена и понеже току-що си бях сменила паспорта, визата ми за Германия беше в стария паспорт, който пък беше подпечатан, че е невалиден. И един шваба взе да спори с мен, че дори визата ми да е валидна, щом е в невалиден паспорт, не трябвало да ме пуснат. Явно обаче, този проблем не може да се избегне. Ама каква ще е сега системата? - ще имаме лични карти и задгранични паспорти ли? Зелените паспорти отпадат ли?

Тема Паспорти - какво ще стане ако...нови [re: ВИ]  
Автор TequilaSunrise1 ()
Публикувано14.02.00 01:31



Zdrasti VI, Prez oktomvri si biah v bg i mi se naloji da si izkaram nov pasport (v Plovdiv). Struvashe mi mai 60 lv. i stana za 3 dni. Za 1 rab. den struvashe 150 lv. Poneje imah i validni vizi i v staria si pasport poiskah da mi go vurnat obratno. Dadoha mi go kato mi produp4iha vsi4ki stranizi, na koito niamashe validna visa. Iskat oba4e snimka spezialen format za pasport, koeto sushto shte ti otneme 1 den. Pri men se polu4i i razminavane v izpisvaneto na malkoto mi ime - taka 4e vnimavai.

Тема Паспорти - какво ще стане ако...нови [re: ВИ]  
Автор ivancho ()
Публикувано14.02.00 02:49



Molia VI: radvam se da usluja. ne znaeh che vizata se podnoviava na suotvetnata granica, shtom i nemeca ne e znael, koeto vsushnost mu e rabotata, kakvo ostava za mene...da , sistemata veche e lichni karti za BG i pasorti za navun. zelenite pasorti otpadat. pozdravi ivancho

Тема Искам да попитам?нови [re: ivancho]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано14.02.00 19:38



Ще ми се да си запазя зеления паспорт - дали е възможно?

Тема Искам да попитам?нови [re: BRAVEHEART]  
Автор ivancho ()
Публикувано15.02.00 07:34



da, ako si go poiskash explicitno, nikoi niama a ti otkaje ;-)) ivancho

Тема Паспорти - какво ще стане ако...нови [re: ВИ]  
Автор Gen ()
Публикувано17.02.00 01:10



Ne znam kak e v drugite gradove, no za Plovdiv vaji tova koeto sam napisal, chakane i to mnogo. Ne sam kazal obache che ne moje da stane za 3 dni, chakaneto da vleznete vatre pri gichetata e edno i sasto, nezavisimo dali ste go iskate pasporta za 3 dni, za edin den ili za 1 mesec. Ako imate vizi koito ne sa iztekli ste vi varnat pasporta, no ste go produpchat. Zelenia pasport moje da go zadarjite samo v edin sluchai, ako go obiavite za zaguben, togava ste triabva da si platite globata, a tia do kolkoto razbrah e dosta goliama. Snimkite za pasport ne sa nesto unikalno, prosto sa po nov standart, v palen anfas, i stavat za 1 chas ako iskate i si platite,v koeto i da e foto.

Тема Паспорти - какво ще стане ако...нови [re: Gen]  
Автор AZ ()
Публикувано18.02.00 21:39



Snimkite stavat za 2 minuti na niakoi mesta - e malko po skypo e, no si struva...


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.