Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 02.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Рекет на циганите по кръстовищата  
Автор Мелла ()
Публикувано27.01.00 22:45



Тези, които уж мият стъклата на колите по кръстовищата е крайно време да ги разкара полицията.Това си е жив рекет.Жилаеш не желаеш да ти бъде измито стъклото те започват да ти го мият,по -точно зацапват..Тарифата е 1 лв .Ако им дадеш стотинки , не левче така ти замазват страничното шофьорско стъкло или задното ,че да не виждаш нищо в страничното и през огледалото за задно виждане.Създават предпоставки за пътно транспортни пройзшествия и изнервят шофьорите. Всеки ден ми се налага да минавам по 2 или 4 пъти през къстовището на Сточна гара .Сами сметнете на месец какво излиза като рекет ако си плащам -120 лв.За фонд цигани.Вчера не им дадох нищо и ми счупиха чистачките.Следващия път ще убия някой циганин дошло ми е до гуша от тях.

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Автор LV ()
Публикувано27.01.00 22:59



И аз съм съгласен, че това си е жив рекет. Незнам дали ще стигна до убийство, но ако някой от тях посмее да направи нещо на колата ми, ще види звезди посред бял ден.

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано27.01.00 23:32



Не някой, мила, а всичките :) Аз ще помагам :)

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Григорий Нанев]  
Автор Мелла ()
Публикувано28.01.00 00:44



Благодаря за подкрепата

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Григорий Нанев]  
Автор някои ()
Публикувано28.01.00 00:49



сичкото сиган на сапун,грешка на грес ,щото многго вонят

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Автор TCO ()
Публикувано28.01.00 02:37



Ако бях депутат бих направил закон за свободно убиване на цигани без да се носи наказателна отговорност, ще видите как тези долни паразитни отрепки ще изчезнат за нула време.

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: TCO]  
Автор Аспарух ()
Публикувано28.01.00 20:24



Ами ако спретнат партизанско движение? ;-)

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Аспарух]  
Автор cyphre ()
Публикувано31.01.00 00:57



Tia sa bili strashno nagli shtom i chistachkite sa ti schupili. Na stochna gara az winagi spiram na po-goliama distantzia ot prednata kola i kato iskat da miat prednoto stuklo se premestwam napred i te se mahat ili si puskam chistachkite na stukloto i na farowete. W powecheto sluchai i kato im kajesh che ne iskash se mahat.Towa e mnogo naglo da ti iskat po 1 lv osobeno kato minawash po niakolko puti, ti za 2-3 lv shte si zakarash kolata na awtomiwka. Dawai im max 50 stotinki i to samo wednuj, te po printzip pomniat i wtori put sushtia den ne triabwa da ti iskat. Men mnogo me drazni che se wuzpolzwat ot towa che znaiat che jenite niama da trugnat da izlizat ot kolata da gi biat i nahalstwat ujasno. Wchera na edna matzka s edin mercedes do men pak na krustowishteto na stochna gara, no ne na towa na danail nikolaev, a na towa kudeto idwash ot kozludui purwo edno tziganche i izmi prednoto stuklo i tia mu dade pari, posle kato se premesti malko napred drugo i izmi zadnoto stuklo i nakrai i farowete i tia wse dawashe pari wupreki che nedowolstwashe neprekusnato. Abe s edna duma politziata naistina triabwa seriozno da wzeme da gi razkara shtoto samo prechat, te wednuj dwa puti gi goniha i to samo za po niakolko chasa sled koeto tziganite pak se wrushtaha.

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: cyphre]  
Автор TCO ()
Публикувано01.02.00 00:53



Абе вече си мисля че дават на полицаите процент от печалбата и затова не ги махат.

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: TCO]  
Автор cyphre ()
Публикувано01.02.00 01:49



Wuzmojno e i towa. Pechalbata im hich ne e malka. Triabwa w niakoi vestnik da publikuwat statia za tozi problem ta da mu oburnat malko poweche wnimanie. Kofti e che kato gi razkarat wuobshte ot krustowishtata shte otidat da kradat niakude, koeto e po-losho. Sushto triabwa da zaduljawat tezi, koito prodawat westnitzi da nosiat svetlootrazitelni jiletki.

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Автор mig29 ()
Публикувано01.02.00 10:22



Kill'em all!

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: mig29]  
Автор Misho ()
Публикувано03.02.00 00:55



абе чак да ги избивате.... кофтито е ако си мацка, тогава май няма шанс да се отървеш, иначе като пуснеш чистачките и направиш една бясна физиономия и се махат... ама не е проблема в това, че трябва да се разправяш с тях. всички предполагам сте виждали, как някои с едната ръка държат четката, а в другата плика с лепило (или квото и да е там). ако вземеш да го бутнеш ? кво си виновен ти ?

Тема Гризкайте дървотонови [re: Мелла]  
Автор Манго от Факултето ()
Публикувано03.02.00 11:10



Гризкате го! Българите сте будали. Най-лесно и приятно е да метнаш българин. Като малък и аз миех стъкла, изкарвах повече пари от доцент във вашия университет. Сега съм по-добре от повечето българи, по-добре съм на ваш гръб. И компютър си имам и сателит и всичко...Айде стига съм ви отврял очите.

Тема Гушкайте букетчетонови [re: Манго от Факултето]  
Автор Манго Втори ()
Публикувано03.02.00 18:59



Тъпите българи си мислят, че като сме цигани, сме втора категория хора. Защо някой не се запита какви са причините за тая мизерия. Като че ли няма наркомани, крадци и убийци българи, но винаги се говори за етническата принадлежност, когато става въпрос за цигани. Положението може да се оправи само ако циганите си имат собствена държава, която да обхваща части от Румъния, България, Македония и Сърбия.

Тема Гушкайте букетчетонови [re: Манго Втори]  
Автор TCO ()
Публикувано03.02.00 22:55



Какво, искате да си направите държава, тя сигурно ще се казва мангалия, абе къде сте тръгнали най добре да ви се направи една "холокоста" и да ви заличиме от света, долни мръсни цигани.

Тема provocationнови [re: TCO]  
Автор cyphre ()
Публикувано03.02.00 23:03



mango purwi i mango wtori spored men izobshto ne sa tzigani, a provocatori :)

Тема Гризкайте дървотонови [re: Манго от Факултето]  
Автор besnio ()
Публикувано04.02.00 01:16



кво се правиш на циганин и ти бе

Тема provocationнови [re: cyphre]  
Автор besnio ()
Публикувано04.02.00 01:20



те, циганите си имат държава

Тема Moeto mnenieнови [re: Мелла]  
Автор stefan ()
Публикувано08.02.00 17:47



Ne im davajte pari i njama da stojat tam. Elementarno, no trudno prilojimo.

Тема Гризкайте дървотонови [re: besnio]  
Автор Манго Втори ()
Публикувано08.02.00 19:10



Каква провокация, бе говедо тъпо. Аз съм си циганин и се гордея с това. На следващото преброяване ще се пишем с цялото домочадие за цигани и тогава да видите. Ние сме около 1 милион и гледайте да не фанем сопите.

Тема Гризкайте дървотонови [re: Манго Втори]  
Автор полковникЪТ ()
Публикувано13.02.00 15:51



И какво като "фанете" сопите? Или си мислите, че като Сърбите ги нагъзиха за косово, някой ще ни нагъзи нас ако речем да ви направим от един милион на десет хиляди, а? Има и по цивилизовани методи, бром във водата, разни такива... стерилизиращи... обезмъдяващи. Много мразя някой да ме ебава на "ние такивата - вие Българите". Те така стават лошите работи...

Тема Гризкайте дървотонови [re: Манго Втори]  
Автор cyphre ()
Публикувано03.03.00 20:07



Ti za kakuw si se pisal na predishnoto prebroiawane ? Za bulgarin li ? Shte powiarwam che si tziganin chak kato si slojish snimka na teb i "domochadieto" ti na mango2ri.com, kakto sam se narichash :-p

Тема za vsichki mangali....нови [re: stefan]  
Автор arkan ()
Публикувано04.03.00 11:33



za vsichki mangali deto iskat da se otdeliat ili avtonomia. sreshta na vsichki mangali revoliotzioneri pred zavod "kambana" v burgas na 1 april .da ne pitate zashto tochno tam shte vi ulesnia zavoda pravi sapun,vie sami si pravete pretzenka za kakav protzes ste. ZA PREVARKA

Тема mrazq vi cherni maimuniнови [re: arkan]  
Автор nqkoi si ()
Публикувано04.03.00 20:16



Tupi chernilki. Daje i sapun ne stava ot vas. Mrazq vi do dunoto na dyshata si I ako mojeh, samo ako mojeh....... Samo v chernoto petno na istoriqta shteshe da vi ima Za nishto ne stavate I samo tva che ste jilavi kato kucheta vi spasqva. Ne sum rasist, ama i vie ne ste hora!!!!!!!

Тема GLEDAM GI MIRIZLIVCITE...нови [re: някои]  
Автор EI ANALI CIGANSKI ()
Публикувано10.05.00 18:45



EI CHE VI PRAVIM NA GRES BA CIGANIORI MIRIZLIVI TUPI GADNI MANGALI VMIRISANI PROSTI DEBILI. TUKA SMURDI NA MANGAL(MRUSNO I NEKUPANO OT GODINI) - MANGAL KATO SE IZKUPE I MU KAZVAT CESTITA BANIA!!!. TOVA E SUBITIE PRI TIAH. GLEDAM GI MIRIZLIVCITE S EDNI KARUCI SE DVIJAT I PRECAT NA DVIJENIETO. A TOIA MANGAL(GRESTA) - TOI I ZA TOVA NE STAVA DETO SE PRAVI S NEGOVATA SOPA AZ SHT MU KAJA NESHTO. DA LIGAVISH SOPATA NA NEGOI TVOI AVER, SIRENIASALATA SOPA(LANGATA). VUN. VUN, MARSH, OUT NA TIA MANGALI. CAKAM OTGOVOR!

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Автор питаща ()
Публикувано15.05.00 16:34



да знаеш, че не си единствената. не веднъж ми идвало да убия някое от тях. Те не са нахални - те са просто гадни, нагли и безочливи. Не възприемат от НЕ. Независимо, че колата ти може току що да е излязла от автомивка, а и да не е . Това е лично мое право да определям кога да си мия прозорците и на кого до дам - заслуженото . Наистина - ако им дадеш стотинки - ти плюят по стъклата, наговарят какви ли не цветущи изрази и въобще те принуждават да се държиш просташки като тях. Интересното обаче е, че когато мъж е шофьор - ситуацията не е чак толкова трагична. Просто от мъжете ги е страх, а с нас се държат безцеремонно. Повярвай ми - направо не знам какво бихме могли да направим- ако решиш , съм навита. Те са причината по всякакъв начин да избягвам кръстовището на Синьото кафе/Графа и Драган Цанков. Аз също многократно съм изкарвана извън кожата си от тях и бих искала да направя нещо по въпроса. Това е наистина рекет!!!!

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: TCO]  
Автор MANIAK ()
Публикувано25.06.00 20:19



Tea mangasari naistina gledat nqkoi po bezzashtiten za da si prilagat nomerata na samo kato gimpogledna bqgat no sam zabelqzal che vinagi se lepqt po kolite na jeni ili vuzrastni hora za tva trqbva kato vidim che dosajdat na nqkoi da slizame ot kolite i qko booooooooooi

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Автор VIC ! ()
Публикувано26.06.00 00:41



Znaete li kak ciganin byaga ot konclager - HOP v peshta i dim da go nyama !

Тема Гризкайте дървотонови [re: Манго Втори]  
Автор Македонец ()
Публикувано21.07.00 15:30



Ще ти резна главата бе мангал ..... Ходи си в Мангалия там да си продаваш циганските фасони !!!

Тема Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: питаща]  
Автор Македонец ()
Публикувано21.07.00 15:34



Носи си газов пистолет .... бум при неизбежна самоотбрана... Просто са ти нападнали колата и са искали да те ограбят !!!

Тема a deнови [re: Мелла]  
Автор em ()
Публикувано02.08.00 09:36



njamah vreme da 4eta vsi4ki mnenia no javno nikoj se ne kefi na uslugite im. Az nikogo ne sam im daval pari (a i sa me "mili" edva njakolko pati do sinjoto) Mnogo pati sam si mislel da im teglja njakoj boj no te kato sam nervan javno go nadaushvat i vaobste ne se priblizavat i i me e strah ako sa pove4e da ne mi stroshat njakoj jam a po vtoria vapros to vjarno ciganite trebva da gi nema no koftito e 4e ve4e trudno se pravi razlika mezdu ciganin i balgarin-druzbenec naprimer...(ima i gotini hora ot druzbite - prosto primer) a za tova 4e oste gi ima - tova ne mislite li 4e e rabota na darzavata da gi goni a ne na shoferite da gi bijat

Тема a deнови [re: Мелла]  
Автор ... ()
Публикувано21.08.00 15:45



ei em, ti ne mozhesh da sravniavash bylgarin s mangal, iasno li ti e

Тема Отг: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: TCO]  
АвторKraliMark_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.12.00 13:05



a bre trqbwa da gi wklyuchat za otstrel prez lowniq sezon kato wreden diwech
dobre si beshe predi 5-6 godini kogato beshe na moda da si skinar i cigani iz centyra pochti ne se mqrkaha.....



Тема briketi - umrete w lajnaнови [re: Манго Втори]  
АвторKraliMark_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.12.00 13:20



zasto li was ne wi nabutaha w gazowite kameri , za da se otyrwe sweta ot was



Тема Отг: Гушкайте букетчетонови [re: Манго Втори]  
Авторkalikanzar._anon (Нерегистриран)
Публикувано24.12.00 18:58



Абе виж сия к'во
тая дето си я мислиш просто няма да я бъде
ама никога..........
ако тръгне натам работата нали се сещаш че изпулненията на сърбите в Косово и на руснаците в Чечня ще са нещо като детска игра в пясъчника
като си ни знам какъв гадничък народ сме ....нали се сещаш нещастнико че главата ти ще бъде набита на кол и разнасяна по улиците
...и ако трябва да съм честен най вероятно бих се включил
е от мен толко............
Кали



Тема Отг: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Авторjpb_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.01.01 18:24



Prechat; opasni za sebe si i ostanalite



Тема Отг: Неам нерви!!! Софиянски да се НАМЕСИ!нови [re: Мелла]  
АвторКазака_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано19.01.01 14:49



Софиянски трябва да се намеси, докато не е станало късно.
Ще започнат саморазправи и после - олеле, ама защо шофьор бие на нас сиганите?!




Тема Отг: Гушкайте букетчетонови [re: Манго Втори]  
Авторsphere_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 12:18



predi da gushna buketcheto, shte ti kaja neshto! vie ne ste vtora kategoriq hora, zahstoto vie prosto ste si cigani! nqmam nishto protiv vas! problema pri vas e, che dori i da ste bogati, vie pak shte hodite oblecheni v dripi i shte jiveete v katuni i shte si gotvite v tenekii za sirene! tova vi e v kryvta. kakto i da kradete! prosto pri vas nqma nikakyv progres! mnogo qsno che ima i bylgari ubiici i kradci, vsqko stado ima myrsha! vsqka jaba da si znae giola! i taka shte ima mir!



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Авторstalin (Нерегистриран)
Публикувано24.02.01 23:23



има цигани има проблем, нямя цигани нямя проблем



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Автор The_long (познат)
Публикувано11.03.01 18:39



Майка им циганска бягат само като дръпнеш ръчната и тръгнеш да отваряш вратата. Бих гръмнал с най голиамо удоволствие някой такъв нахалник. А цхрнгетата вместо да си чоплят носовете да ги понатрепат маалко тез мръсни цигани.



Тема nanajsiнови [re: Манго Втори]  
АвторHilmar Kabas (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 13:38



A edna svirka da mi napravish iskash li?



Тема Re: Гризкайте дървотонови [re: Манго от Факултето]  
Автор Santyago ()
Публикувано30.03.01 15:45



Curvul kirliv ako shte i rols da si kupish pak curvul shte si ostanesh!!! :-))
Tova shte go shvanesh li be gres! :-))
Da ne se oburkash che stava duma za rasizum.


Stava duma za parazitnite guzove po cqlata planeta a te cvqt nqmat a kato che li i svurshvane nqmatTova ot opit
Ima vuzmezdie obache

na mnogo hubavi neshta vse ne im idva vremeto

Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Автор du (неадекватен)
Публикувано09.04.01 02:48



Ако всеки нормален мъж слезе да срита циганетата, когато тормозят някоя сама жена в кола, няма да е така. Просто ги приближавайте небрежно с по една петолевка в ръка, /иначе бягат/ и ги ритайте СИЛНО !!! Много е ефикасно !





Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Авторlnsane Volunteer (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 13:30



Досега на Сточна Гара съм спуквал от бой над 10 мангали.. когато сме в кола и чакаме на кръстовище с някой приятел само щом се приближат и веднага излизаме да ги трепаме.. Веднъж докато млатехме една мангалка един българин слезе от лада-та си и почна да я защитава... докато всички не са на едно мнение нищо няма да стане.... или шофьорите ще се обединят или пак тия тъпаци ще закачат приятелките ни....
веднъж на връщане от Армията от мач мангалите още не си бяха тръгнали от Сточна и 20 армейци смляха от бой цялата сточна гара.. получи се супер смешно, защото аз и един приятел закачихме един мангал без крака да виси на един светофар.. тоя така крякаше че описка целия район.. през това време минаха някакви куки ама никой нищо не направи...
Истината е че трябва да се пусне референдум в България и народът да отговори дали иска да търпи местности като факултето и филиповци или е крайно време да изпъдим всички мангали далеч от нашата родина, преди ние да сме се махнали от тук!!!



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано21.04.01 19:06



Аз лично тръгвам да ги газя, а ако се наложи слизам да ги ритам тия бъцили.

Vorsprung durch Technik

Редактирано от Spidercho на 21.04.01 19:07.



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Spidercho]  
АвторHimler (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 14:06



Evala,Brato samo BOI shte opravi Mangalite .Jalko ne mojem veche da gi izpolzvame za Gres .Shte te chakam na krastovishteto prez July da te pocherpya. Nadyavam se da te poznaya ,ako li ne nyakoi nash brat shte se oblaji .Gospod da te pazi i ne zabravyai che si Bulgarin .



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Himler]  
АвторAvdjijata (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 23:41



Abe tova deto njakoj po-gore predloji da gi streljame s gazovi pistoleti (pone) nikak ne zvuchi losho. Oshte poveche, che veche mojesh da si kupish za 50-60 leva i da si osigurish spokojstvieto. Spirash na krastovishte....idva mangal......bum, bum.....Chista rabota - shte im mine meraka da ti "mijat" stakloto za nula vreme.



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
АвторLubo (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 01:01



Mislia, che tova naistina e seriozen problem. Ne prosto ciganite, koito sa po krustovishtata, a nejelanieto na tazi grypa hora da se civilizova.Dokoga shte plashtame zaradi nejelanieto na ciganskoto malcinstvo da bude chast ot suvremennia sviat, a ne ot chergarskite vremena sushtestvyvali predi 10 000 godini?!
Triabva da se pochne ot spirane na toka i vodata, za koito te PO PRINCIP, A NE OT BEDNOST ne si plashtat. Dobre biaha zapochnali ot energoto predi niakolko meseca, jalko che obshtinata se namesi. Vsushtnost klekna perd ciganite- idvat izbori...



Тема Ебаси хоратанови [re: Мелла]  
Автор lnsight (Shurrarist)
Публикувано04.05.01 07:19



абе вие добре ли сте - аз преди си тровех нервите с тия цигани и ги гонех - те понапръскат и аз ги изгоня. Сега културно му казвам да не ми пипа стъклото, той се прави на луд, измива го, аз нищо не му давам и до сега нищо лошо не са успяив да ми направят, освен че май спряха да ми досаждат. Говоря точно за удърната група на Сточна Гара, но и на другите места не съм имал проблеми.
Въпреки всичко си ме дразнят тия роми



I'm down here for your soul....

Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 01:51



От доста време търся решение (не лично за мене, а като цяло) на този проблем
Даже стигнах до там да разработвам устройство (подобно на пръскачката за вода), което да пръска някаквя ГАДОСТ по циганите - отрова горяло масло от двигателя и каво ли не още. Друга идея - да пусна виско напрежение - като това към свещите -10 000 волта,като се допре до колата "мръсния хигиенист" -хем да го пръскам с зловонни флуиди - хем ток да го удари.... Но не съм осъществил тези планове, защото така не се решава основния проблем.
Сега прочитайки написаното по темата предлагам на всички, на които им хареса идеята да направят следното :

Пишете всеки ден e-mail-и до президента, общината, полицията и където се сетите, протестни писма по въпроса. Не им знам email адресите, но като направя пощенския списък ще го публикувам тук.
Аз започвам от сега. Сама птичка пролет не прави!!!



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
АвторБиби (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 09:21



Наистина е гадно!

По-добре заобикаляй тези крастовища.



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: някои]  
АвторAnon (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 15:47



А бе Главо,
кой ще се мие с такъв сапун !!! Това не само гнусно, но и перверзно!



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Аспарух]  
АвторAnon (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 15:52



Ще спретнем спецкоманди. Поне желаещи ще се намерят повече от местата.
Но циганска държава, партия и прочие не може да има. При тях няма такава организираност и най-вече уважение към ОБЩОТО.



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано06.08.01 12:47



Imam si edna shtanga do sedalkata .. samo otvori vratata i izlez i biagat kato pileta :)

WWell BE COOL
HITMAN


Тема Re: Гризкайте дървото Mangali !!!нови [re: Манго Втори]  
АвторOON (Нерегистриран)
Публикувано07.08.01 15:23



I kvo se stane kat fanete sopite? To vie osven za onaq rabota za vdrugo maj ne mozete da se fanete, zatova se vadite kato hlebarki ... I kvo se vidim. Ciganin da se fane za lopata ili motika e stranno! V PAZARDZISKO CIGANITE ISKAHA ZEMQ - DA Q OBRABOTVAT I DA NE GLDUVAT ... E DA DADOHA IM, AMA TE RAZBRAHA 4E ZEMQTA SE KOPA? A NE SE GLEDA - SEGA ISKAT SAMO SOCIALNI ... MARZELIV MANGALSKI KRADLIV BOKLUK?
Mnogo ste bili stanali ... 4e bokluka e stanal mnogo? Tova se vizda i bez prebroqvane. badi gord - edin ciganin ne moze da se gordee s nisto drugo, osven tova 4e e ciganin ...



Тема E-e-e, BRAVO BEEнови [re: du]  
Автор Wrangler (off-road)
Публикувано15.08.01 01:55



Ti si ebati picha, brato! Ne se bqh setil za tova! E oshte utre she go probvam tova!

Pak shte se vidim


Тема Abe kakvo trqbva za gazov pistolet?нови [re: Avdjijata]  
Автор Wrangler (off-road)
Публикувано15.08.01 01:59



Nekvi razreshitelni trqbvat li ili samo trqbva da si pulnoleten?

Shototo az imam, ama ne znam dali moga da go razmqtam nasam-natam i da strelqm po ciganite naprimer


Тема SUUUpeeeer!нови [re: Az]  
Автор Wrangler (off-road)
Публикувано15.08.01 02:04



ha-ha-ha-ha-ah-ah-aha-ha-ha-ha-ah-ha! MNOOOGO DOBRE IS GO IZMISLIL BRATO!!! chukni 5! napravo ti se kefq ha--ah-ah-ah-aha-h-ah-aha-ha-ha-ha!

Pak shte se vidim


Тема Re: mrazq vi cherni maimuniнови [re: nqkoi si]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано04.02.21 02:58



Нула мнения в профила, пък в тероризъм клуба дори има едно?
Чудесата на клубовете продължават да ме изумяват.





Тема Първо,нови [re: siropino]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано04.02.21 11:49



Първо, профилът му е от 2000 г., т.е. - на над 20 годин!
Второ, ако цъкнеш на Покажи всички мнения на потребителя ще видиш, че има цеееееели 20 мнения в периода ок. 2000 г.
И трето - как дела, как е?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.