Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 22.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема nanajsiнови [re: Манго Втори]  
АвторHilmar Kabas (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 13:38



A edna svirka da mi napravish iskash li?



Тема Re: Гризкайте дървотонови [re: Манго от Факултето]  
Автор Santyago ()
Публикувано30.03.01 15:45



Curvul kirliv ako shte i rols da si kupish pak curvul shte si ostanesh!!! :-))
Tova shte go shvanesh li be gres! :-))
Da ne se oburkash che stava duma za rasizum.


Stava duma za parazitnite guzove po cqlata planeta a te cvqt nqmat a kato che li i svurshvane nqmatTova ot opit
Ima vuzmezdie obache

na mnogo hubavi neshta vse ne im idva vremeto

Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Автор du (неадекватен)
Публикувано09.04.01 02:48



Ако всеки нормален мъж слезе да срита циганетата, когато тормозят някоя сама жена в кола, няма да е така. Просто ги приближавайте небрежно с по една петолевка в ръка, /иначе бягат/ и ги ритайте СИЛНО !!! Много е ефикасно !





Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Авторlnsane Volunteer (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 13:30



Досега на Сточна Гара съм спуквал от бой над 10 мангали.. когато сме в кола и чакаме на кръстовище с някой приятел само щом се приближат и веднага излизаме да ги трепаме.. Веднъж докато млатехме една мангалка един българин слезе от лада-та си и почна да я защитава... докато всички не са на едно мнение нищо няма да стане.... или шофьорите ще се обединят или пак тия тъпаци ще закачат приятелките ни....
веднъж на връщане от Армията от мач мангалите още не си бяха тръгнали от Сточна и 20 армейци смляха от бой цялата сточна гара.. получи се супер смешно, защото аз и един приятел закачихме един мангал без крака да виси на един светофар.. тоя така крякаше че описка целия район.. през това време минаха някакви куки ама никой нищо не направи...
Истината е че трябва да се пусне референдум в България и народът да отговори дали иска да търпи местности като факултето и филиповци или е крайно време да изпъдим всички мангали далеч от нашата родина, преди ние да сме се махнали от тук!!!



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано21.04.01 19:06



Аз лично тръгвам да ги газя, а ако се наложи слизам да ги ритам тия бъцили.

Vorsprung durch Technik

Редактирано от Spidercho на 21.04.01 19:07.



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Spidercho]  
АвторHimler (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 14:06



Evala,Brato samo BOI shte opravi Mangalite .Jalko ne mojem veche da gi izpolzvame za Gres .Shte te chakam na krastovishteto prez July da te pocherpya. Nadyavam se da te poznaya ,ako li ne nyakoi nash brat shte se oblaji .Gospod da te pazi i ne zabravyai che si Bulgarin .



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Himler]  
АвторAvdjijata (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 23:41



Abe tova deto njakoj po-gore predloji da gi streljame s gazovi pistoleti (pone) nikak ne zvuchi losho. Oshte poveche, che veche mojesh da si kupish za 50-60 leva i da si osigurish spokojstvieto. Spirash na krastovishte....idva mangal......bum, bum.....Chista rabota - shte im mine meraka da ti "mijat" stakloto za nula vreme.



Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
АвторLubo (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 01:01



Mislia, che tova naistina e seriozen problem. Ne prosto ciganite, koito sa po krustovishtata, a nejelanieto na tazi grypa hora da se civilizova.Dokoga shte plashtame zaradi nejelanieto na ciganskoto malcinstvo da bude chast ot suvremennia sviat, a ne ot chergarskite vremena sushtestvyvali predi 10 000 godini?!
Triabva da se pochne ot spirane na toka i vodata, za koito te PO PRINCIP, A NE OT BEDNOST ne si plashtat. Dobre biaha zapochnali ot energoto predi niakolko meseca, jalko che obshtinata se namesi. Vsushtnost klekna perd ciganite- idvat izbori...



Тема Ебаси хоратанови [re: Мелла]  
Автор lnsight (Shurrarist)
Публикувано04.05.01 07:19



абе вие добре ли сте - аз преди си тровех нервите с тия цигани и ги гонех - те понапръскат и аз ги изгоня. Сега културно му казвам да не ми пипа стъклото, той се прави на луд, измива го, аз нищо не му давам и до сега нищо лошо не са успяив да ми направят, освен че май спряха да ми досаждат. Говоря точно за удърната група на Сточна Гара, но и на другите места не съм имал проблеми.
Въпреки всичко си ме дразнят тия роми



I'm down here for your soul....

Тема Re: Рекет на циганите по кръстовищатанови [re: Мелла]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 01:51



От доста време търся решение (не лично за мене, а като цяло) на този проблем
Даже стигнах до там да разработвам устройство (подобно на пръскачката за вода), което да пръска някаквя ГАДОСТ по циганите - отрова горяло масло от двигателя и каво ли не още. Друга идея - да пусна виско напрежение - като това към свещите -10 000 волта,като се допре до колата "мръсния хигиенист" -хем да го пръскам с зловонни флуиди - хем ток да го удари.... Но не съм осъществил тези планове, защото така не се решава основния проблем.
Сега прочитайки написаното по темата предлагам на всички, на които им хареса идеята да направят следното :

Пишете всеки ден e-mail-и до президента, общината, полицията и където се сетите, протестни писма по въпроса. Не им знам email адресите, но като направя пощенския списък ще го публикувам тук.
Аз започвам от сега. Сама птичка пролет не прави!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.