Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 25.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Узаконяваненови  
Автор Rumen ()
Публикувано24.01.00 22:14



Преди 3 месеца съм предал документи за узаконяване на помещение за услуги и все още чакам Новия кмет на Плевен да формира комисия. По-голяма бюрокрация и корупция за узаконяване на търговска дейност няма. Вместо да намалят данъците СДС-Костов и Мравката увеличиха патентите. На следващите избори не ги виждам, ама не виждам НИКОЙ. Сами да си гласуват и сами да се управляват. Аз напускам тази скапана д.....

Тема Узаконяване [re: Rumen]  
Автор Sezzida ()
Публикувано24.01.00 23:29



Съчувствам ти, приятел

Тема Узаконяване....нови [re: Rumen]  
Автор Askeer ()
Публикувано26.01.00 01:34



Byagai...ako mojesh...byagai....ne che shte ti e po-lesno, ama suvseeeeeeeeeem drugi problemi shte imash - netolkova tupi, glupavi i nai-veche ne tolkova idiotski nepreodolimi....

Тема Узаконяваненови [re: Rumen]  
Автор BenStar ()
Публикувано28.01.00 00:39



Rumen :)) towa e malkia problem ... Kogato stignesh do nujdata ot akt 16 ili kazano s drugi dumi "razreshenie za polzwane" togawa ste widish ... kogato ne mene mi se naloji da wadia tezi dokumenti za kompiuternia mi klub, neskrito obwinih jenata kojato naj-u4tiwo mi iziska pone oste 1 papka s dokumenti 4e iska da me otkaje ... takiwa mi raboti ....

Тема Узаконяваненови [re: Rumen]  
Автор Laci ()
Публикувано28.01.00 08:10



znachi posle 10 godini demokratija ni kaj vas nema golem napredok kon kapitalizam i pravna drzhava.

Тема Узаконяваненови [re: Rumen]  
Автор Велчева ()
Публикувано08.02.00 08:26



Внимавай,от 01.11.99. има нови изисквания преди акт 16.Да не те полеят свряла вода.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.