Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 19.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема zdravo Makedonci i Bugari  
Автор Laci ()
Публикувано24.01.00 06:34



pozdrav od PNG.

Тема zdravo Makedonci i Bugariнови [re: Laci]  
Автор tihon ()
Публикувано24.01.00 14:07



towa pyk kakwo e?

Тема zdravo Makedonci i Bugariнови [re: Laci]  
Автор Vatman ()
Публикувано26.01.00 14:58



Papua New Guinea ?

Тема zdravo Makedonci i Bugariнови [re: Vatman]  
Автор Laci ()
Публикувано27.01.00 09:22



da. vatman = Value added tax man. da ne sobirash danoci? ili da ne vrakjash VAT?

Тема zdravo Makedonci i Bugariнови [re: Laci]  
Автор Ajde pa ti ()
Публикувано27.01.00 17:22



Abe Laci, da gi ne brojsh okupiranite makedonci vo Bulgaria? A? А бе Лаки, да не броиш окупираните македонци в България? А? You Laci, Aren't you trying to count the occupied macedonians in Bulgaria? Eh?

Тема zdravo Makedonci i Bugariнови [re: Ajde pa ti]  
Автор Laci ()
Публикувано28.01.00 08:01



znam jas kolku Makedonci ima vo Bugarija. neznam kolku ima vistinski Bugari, ako voopshto ima takiva. rozumiesz katalavenis

Тема Da ti kazhamнови [re: Laci]  
Автор MTM ()
Публикувано28.01.00 14:12



Nema ne "vistinski" makedonci, ne "vistinski" Bulgari, ne vo RoM, ne vo Bulgaria. Nie sme ist narod pa mozhe i da ne sme "visyinski". Zdrav i zhiv

Тема zdravo Makedonci i Bugariнови [re: Laci]  
Автор Боби ()
Публикувано28.01.00 17:35



Всички хора от двете страни на границата са българи. Само управляващите се делят на македонци, българи и американци.

Тема Da ti kazhamнови [re: MTM]  
Автор Laci ()
Публикувано29.01.00 08:19



vistinski Bugari se praBugarite. mislam takvi nemate.

Тема zdravo Makedonci i Bugariнови [re: Боби]  
Автор Laci ()
Публикувано29.01.00 08:20



toa ti taka si nauchil. shto da ti pravam?

Тема Laci Laci srubsko mekere prokletoнови [re: Laci]  
Автор Zlobar ()
Публикувано30.01.00 17:03



Laci ti srubski shpionin li si bre? Ako ne si podlo srubsko kuche kwo tursish tuka? Odi se placikai na Ohridskoto Ezero ili vrutni edin minet na nqkoi shipter. Nikoi ne iska da vi narushawa neutraliteta (ot bulgarska strana). Ako se chuwstwash makedonec budi si makedonec nikoi ne te kara da stawash bulgarin. Obache da se muchish da nakarash bulgarina da si prodade vqrata e smeshno. TE turcite za 500 godini ne uspqha ta ti li? Godinite na srubska wlast i TITO sa Vi promenili mozucite mnogo qko. Pogledni se otstrani da vidish che si jertwa na edna mnogo gramadna manipulaciq ( za sujalenie edwa li shte go osuznaesh kato gledam umstweniq ti fanatiziran kapacitet )

Тема of leleнови [re: Zlobar]  
Автор Laci ()
Публикувано31.01.00 02:03



(da. as sum naguljamijat surpski shpion sichkite Bulgari shte ve pravim Surbi ako ne se pogodite dobri Surbe shte vi pravim Makedonci oti vie neznaite kakvi ste ) mnogu ste mismeshni. tie kako tebe. shotm neznaete shto da kazhete vednash so srpsko mekere. jas be bate so Srbi nemam vrska. za mene Srbite i Bugarite se ista rabota. a nekoi od niv se isti gomna kako tebe. toa e tvojot stil neli?

Тема of leleнови [re: Laci]  
Автор Zlobar ()
Публикувано31.01.00 12:11



I kolko e godishna Makedonskata istoriq be Laci?

Тема DA Papua Nova Gwineq e !!!нови [re: Vatman]  
Автор Zlobar ()
Публикувано31.01.00 12:20



IP -to na mail server-a mu e 202.58.128.66 sus startiran qmail i e samo na 3 hop-a ot Australia estestweno ako moje da se vqrwa na mail-a na Laci

Тема zavisi od perspektivataнови [re: Zlobar]  
Автор Laci ()
Публикувано01.02.00 00:34



a shto e toa tolku vazhno? nekoj kje reche 4000 godini a nekoj kje reche 55 godini. eve neka e i samo 55 za da ti bide po kjeif. posle 500 godini kje bide 555. za se neshto ima pochetok. a kolku beshe stara bugarskata vo VII vek? toa ne e vazhno. toa se detski raboti. od istorija i heroi ne se zhivee. dzabe shto dedovcite bile ebachishta ako nie sme impotentni.

Тема vlado@tiare.net.pgнови [re: Zlobar]  
Автор Laci ()
Публикувано01.02.00 00:35



tokmu taka.

Тема Nenormalnikнови [re: Laci]  
Автор Гого ()
Публикувано01.02.00 17:12



Vyrvi po-skoro na psihiatyr, che moje da stane kysno!

Тема ti od tamu li se vrati?нови [re: Гого]  
Автор Laci ()
Публикувано02.02.00 01:33



dzabe si bil. ushte si lud. a mnogu li ste takiva na tozi forum?

Тема LACIнови [re: Laci]  
Автор FlopY ()
Публикувано02.02.00 09:57



LACI, eeeh, prvo iztreznjiavai,.... pxk posle..... Megutoa, ti, eto tamo gore si napisam nekakvo mislam Grchko ime!!!! Neshto od roda na Kazappakis.... neshto takova.. Veke snam tochno kakav si. Viz sega: 1) prcoto i naivaznoto: srbski spionin , more da e od makedonski proizhod, no e opredeleno, deka srbist 2) diversant od Nova Gvinieja: srbite sa go pratile tamo za da destva vroz makedoncite v Australia, barem da ne zemat da si spomnat deka sa Bugari. 3) izglezda ti so dobrovolec. mislish deka nije imame kompleks(ili nekakav strav) od srbite. more da e VERNO - ovo e narodot, deka nai-mnogu e navredil na bugarsjtinata prez XXvek!!!!!!!!!!! 4) opituvash da soberesh vnimanieto okolu sebe si, pa da mogesh da dokazehs deka si i isto taka komunist! 5) neshto taka i ne te razbiram -> podobre pishi v forum "Votzove" ("moabeti") -- tam ti e mestoto. ---------------Laci, az znam deka ovo ne mi e prisoshto da go pisha, ama kato sme trgnali da se draznieme - davai da prodlzavame!!!!!!!!!!!--------------- mnogo pozdravi od Brabant, Leuven ( i az da napisha neshto chudato,... vprochem az znaeh kakvo e PNG oshte predi Zlobar da go napisua)

Тема LACIнови [re: FlopY]  
Автор Laci ()
Публикувано03.02.00 02:22



vidi vaka jas koga prvpat vlegov vo forumov sakav da gi pozdravam uchesnicite. zatoa ovde pishav 'zdravo..'. Laci e od Vlado i nema vrska so Grcite. tochno deka sum shpion no so Srbi nemam vrska a komunizmot mi e mnogu dobro poznat i blizok. vo PNG imam dojdeno preku Indonezija i Indija. znaesh Aleksandar Makedonski dojde do Indija no nekoi vojnici prodolzhia. eta taka sum jas tuka. Celta mi da gi makedoniziram Avstraliskite Bugari. Kaj mene ima i Pirinski Makedonci i Bugari.

Тема LACIнови [re: Laci]  
Автор JOKO ()
Публикувано03.02.00 09:41



Laci pizdi ti mater tebe ke te asimilirat tam o PNG i odi se gledai na likar ,doktor ,zashto kato gledam tvoia mozak e veke budzav...

Тема LACIнови [re: Laci]  
Автор doktor oh boli ()
Публикувано03.02.00 20:05



hodi da piesh edno be laci i ne ni zanimawai s gluposti, hich ne me interesuwa kuw si ima laina nawsqkude i tuk i tam, a Makedonia skoro shte e pulna samo s albanci taka che wsichkoto ti perchene e za nishto.

Тема LACIнови [re: JOKO]  
Автор Laci ()
Публикувано04.02.00 06:00



shto be neznaesh li da pcuesh po Bugarski?

Тема LACIнови [re: doktor oh boli]  
Автор Laci ()
Публикувано04.02.00 06:06



fala ti za pienjeto. samo so vas teshko kje se pie. vie vo se gledate politika. vidi kako pochna postot pogore. ste se nadule tolku kako nekoi pauni pa da ne mozhe chovek ni zdravo da vi reche. pa posle se chudite shto mislat za vas Makedoncite. jas ne mislev taka ama gledam drugite bile vo pravo.

Тема LACIнови [re: Laci]  
Автор JOKO ()
Публикувано04.02.00 13:13



Laco ti si srabsko mekere i shpionin sedi si u klub makedonia i ne izlizai ot tam Znaesh li koga nashte futbolisti igraha u MAKEDONIA ti i tvoite hora kak im dumahte pa togava mi dumai koi kakav e pa posle se chudite zashto taka vi dumame.

Тема До българите туканови [re: Гого]  
Автор съветник ()
Публикувано05.02.00 14:46



Абе що не оставите човека на мира?! Кво значение има колко била дълга историята на Македония и други глупости... Нашта като викат, че е 13 века, някой от вас сеща ли се, че 7 от тях са били под чуждо робство :)))) Ама и това няма никакво значение! Не виждате, че сме потънали до гуша в бедност и лайна.... На мен ми е все едно как се наричат хората в Македония или в България - важното са добрите отношения и заедно да се опитаме да измъкнем скапания си регион от лайната... Другото са глупости!

Тема До българите туканови [re: съветник]  
Автор Efi ()
Публикувано06.02.00 15:58



Mai si prav doniakade. Mnogo me drazni fakta che na praga na novia milenium oshte se delime i se zybim edin na drug. Az ne iskam ot nikoi da si "priznava" che e Bylgarin , obache sym vizdal obrazovan makedonec (uchitel) s piana na usta da udria po masata i da kreshti che bil naslednik na A.Makedonski i che te nikoga ne sa bili kym nashata dyrzava i koeto e nai-loshoto toi beshe na gosti na rodnini tuk i blyskashe po tiahnata masa tuk v BG !!! Ne iskam da me zanimavat s takiva sporove , ot koito nishto pozitivno ne izliza. Daite prosto da se uvazavame i razbirame , samo taka shte im go turim na kopeletata , koito pecheliat ot "razdeliai i vladei". Nacionalizma vinagi e bil lesen za nasazdane sred harodite - viz kvo stava v Avstria. Umnite hora otdavna spodeliat kosmopolitichnite idei , no masovkata e protiv i se dyrzi za "naciata" si. I v zakliuchenie : smiatam che nie sme dosta tolerantni kato nacia , moze tova da prozvuchi v smisyl che sme dupedavci i si traem , no mislia che ne e taka - prosto sme tyrpelivi kym etnosite i chuzdencite - dobrodetel , koiato otsystva v pochti cqla Evropa .

Тема taka eнови [re: Efi]  
Автор Laci ()
Публикувано08.02.00 01:42



i dvajcata ste vo pravo. site sme vo lajna do gusha. treba zaedno da isplivame a ne da se butkame i toneme podlaboko od koe samo poedinci imaat fajde.

Тема ti od tamu li se vrati?нови [re: Laci]  
Автор ВИ ()
Публикувано11.02.00 00:31



Ами като сме такива, ти що се обаждаш, бе Лаци? Какво искаш от нас? Живей си живота и това е. Ние сме българи! И знаем какви сме. Не се заяждай с нас!

Тема ti od tamu li se vrati?нови [re: ВИ]  
Автор Laci ()
Публикувано27.02.00 07:44



ami jas ne vikam deka ste takiva. jas samo prashuvam kolku ve ima takiva. a vi se obazhdam so najdobri nameri. jas znam deka ste si Bugari i nishto ne sakam od vas. gledash deka samo sakav da ve pozdravam zaedno so moite zemjaci kaj vas. neli sme komshii?

Тема Njama smisyl da se draznimeнови [re: Laci]  
Автор Hinky ()
Публикувано28.02.00 14:51



Abe ne e jasno koj e po-lud ... nie, bylgarite, ili tija, deto narichat sebe si "makedonci". I kvo, kato se razbere koj kakyv e ... na njakoj shte mu stane li po-dobre? Shte mu se napylni li kyshtata i djoba? Nie, bulgarite, sme veche svobodni hora (pone de jure), neka i drugite si imat svojata svoboda da bydat takiva, kakvito iskat. A to e jasno, che edna zabluda moje da trae dylgo, no nikoga vechno ... i che zlatnata jabylka vse njakoj den shte razbere, che e izrastnala na dyrvoto zaedno s drugite zlatni jabylki, a ne pri tikvite ... Ot men tolkova.

Тема taka eнови [re: Hinky]  
Автор Laci ()
Публикувано06.03.00 00:23



rabotite prirodno kje si dojdat na svoite mesta. nie ako gi forsirame mozheme samo da gi zabavime.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.