Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 21.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Laci Laci srubsko mekere prokletoнови [re: Laci]  
Автор Zlobar ()
Публикувано30.01.00 17:03



Laci ti srubski shpionin li si bre? Ako ne si podlo srubsko kuche kwo tursish tuka? Odi se placikai na Ohridskoto Ezero ili vrutni edin minet na nqkoi shipter. Nikoi ne iska da vi narushawa neutraliteta (ot bulgarska strana). Ako se chuwstwash makedonec budi si makedonec nikoi ne te kara da stawash bulgarin. Obache da se muchish da nakarash bulgarina da si prodade vqrata e smeshno. TE turcite za 500 godini ne uspqha ta ti li? Godinite na srubska wlast i TITO sa Vi promenili mozucite mnogo qko. Pogledni se otstrani da vidish che si jertwa na edna mnogo gramadna manipulaciq ( za sujalenie edwa li shte go osuznaesh kato gledam umstweniq ti fanatiziran kapacitet )

Тема of leleнови [re: Zlobar]  
Автор Laci ()
Публикувано31.01.00 02:03



(da. as sum naguljamijat surpski shpion sichkite Bulgari shte ve pravim Surbi ako ne se pogodite dobri Surbe shte vi pravim Makedonci oti vie neznaite kakvi ste ) mnogu ste mismeshni. tie kako tebe. shotm neznaete shto da kazhete vednash so srpsko mekere. jas be bate so Srbi nemam vrska. za mene Srbite i Bugarite se ista rabota. a nekoi od niv se isti gomna kako tebe. toa e tvojot stil neli?

Тема of leleнови [re: Laci]  
Автор Zlobar ()
Публикувано31.01.00 12:11



I kolko e godishna Makedonskata istoriq be Laci?

Тема DA Papua Nova Gwineq e !!!нови [re: Vatman]  
Автор Zlobar ()
Публикувано31.01.00 12:20



IP -to na mail server-a mu e 202.58.128.66 sus startiran qmail i e samo na 3 hop-a ot Australia estestweno ako moje da se vqrwa na mail-a na Laci

Тема zavisi od perspektivataнови [re: Zlobar]  
Автор Laci ()
Публикувано01.02.00 00:34



a shto e toa tolku vazhno? nekoj kje reche 4000 godini a nekoj kje reche 55 godini. eve neka e i samo 55 za da ti bide po kjeif. posle 500 godini kje bide 555. za se neshto ima pochetok. a kolku beshe stara bugarskata vo VII vek? toa ne e vazhno. toa se detski raboti. od istorija i heroi ne se zhivee. dzabe shto dedovcite bile ebachishta ako nie sme impotentni.

Тема vlado@tiare.net.pgнови [re: Zlobar]  
Автор Laci ()
Публикувано01.02.00 00:35



tokmu taka.

Тема Nenormalnikнови [re: Laci]  
Автор Гого ()
Публикувано01.02.00 17:12



Vyrvi po-skoro na psihiatyr, che moje da stane kysno!

Тема ti od tamu li se vrati?нови [re: Гого]  
Автор Laci ()
Публикувано02.02.00 01:33



dzabe si bil. ushte si lud. a mnogu li ste takiva na tozi forum?

Тема LACIнови [re: Laci]  
Автор FlopY ()
Публикувано02.02.00 09:57



LACI, eeeh, prvo iztreznjiavai,.... pxk posle..... Megutoa, ti, eto tamo gore si napisam nekakvo mislam Grchko ime!!!! Neshto od roda na Kazappakis.... neshto takova.. Veke snam tochno kakav si. Viz sega: 1) prcoto i naivaznoto: srbski spionin , more da e od makedonski proizhod, no e opredeleno, deka srbist 2) diversant od Nova Gvinieja: srbite sa go pratile tamo za da destva vroz makedoncite v Australia, barem da ne zemat da si spomnat deka sa Bugari. 3) izglezda ti so dobrovolec. mislish deka nije imame kompleks(ili nekakav strav) od srbite. more da e VERNO - ovo e narodot, deka nai-mnogu e navredil na bugarsjtinata prez XXvek!!!!!!!!!!! 4) opituvash da soberesh vnimanieto okolu sebe si, pa da mogesh da dokazehs deka si i isto taka komunist! 5) neshto taka i ne te razbiram -> podobre pishi v forum "Votzove" ("moabeti") -- tam ti e mestoto. ---------------Laci, az znam deka ovo ne mi e prisoshto da go pisha, ama kato sme trgnali da se draznieme - davai da prodlzavame!!!!!!!!!!!--------------- mnogo pozdravi od Brabant, Leuven ( i az da napisha neshto chudato,... vprochem az znaeh kakvo e PNG oshte predi Zlobar da go napisua)

Тема LACIнови [re: FlopY]  
Автор Laci ()
Публикувано03.02.00 02:22



vidi vaka jas koga prvpat vlegov vo forumov sakav da gi pozdravam uchesnicite. zatoa ovde pishav 'zdravo..'. Laci e od Vlado i nema vrska so Grcite. tochno deka sum shpion no so Srbi nemam vrska a komunizmot mi e mnogu dobro poznat i blizok. vo PNG imam dojdeno preku Indonezija i Indija. znaesh Aleksandar Makedonski dojde do Indija no nekoi vojnici prodolzhia. eta taka sum jas tuka. Celta mi da gi makedoniziram Avstraliskite Bugari. Kaj mene ima i Pirinski Makedonci i Bugari.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.