Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 30.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Анти блондинкинови  
Автор Цуки ()
Публикувано21.01.00 22:07



Здравейте, Аз съм едно ..г. момиче и мразя блондинките от дъното на душата си Толкова гнусни номера са ми правели, че само като си помисля ми се драйфа! Ще отговоря на всички които ми пишат(предполагам че не съм единствена която ги мрази толкова много)! ПИШЕТЕ!!!!!!!!!!

Тема Добренови [re: Цуки]  
Автор Опрощаващ ()
Публикувано22.01.00 12:39



Ето, пиша ти! Аз не съм момиче, а момче, но също не обичам блондинките! Нали знаеш какво се получава когато се наредят няколко блондинки една до друга: въздушен коридор!

Тема Така енови [re: Цуки]  
Автор Scull ()
Публикувано23.01.00 01:12



А знаеш ли, как могат 4 блондинки да седнат на 1 стол? - Като го обърнеш с краката на горе! На 1 блондинка започнали да и праят моэъчна операция, отвориха мозъка и, но вътре няааше нищо, освен един опънат конец, одрязаха го и паднаха ушите и. Друга блондинка отиде със синчето си на баня, малкия се подхлъзна за сапуна и се цапна на земята, опитвайки да се хване за майка си, а оная му каза: - видя ли глупчо, ако беше дошъл с баща си, щеше да се хванеш за кура му!

Тема Така енови [re: Цуки]  
Автор Scull ()
Публикувано23.01.00 01:12



А знаеш ли, как могат 4 блондинки да седнат на 1 стол? - Като го обърнеш с краката на горе! На 1 блондинка започнали да и праят моэъчна операция, отвориха мозъка и, но вътре няааше нищо, освен един опънат конец, одрязаха го и паднаха ушите и. Друга блондинка отиде със синчето си на баня, малкия се подхлъзна за сапуна и се цапна на земята, опитвайки да се хване за майка си, а оная му каза: - видя ли глупчо, ако беше дошъл с баща си, щеше да се хванеш за кура му!

Тема Анти блондинки [re: Цуки]  
Автор Lame ()
Публикувано23.01.00 14:29



знарш ли защо правят триъгълни ковчези за блондинките? защото като легнат автоматично си разтварят краката :) нищо лично такъв е вица :)

Тема Just a questionнови [re: Цуки]  
Автор Дарт Вейдър(f) ()
Публикувано23.01.00 21:06



Full agreement!!! :-) Блондинките са адски тъпо племе!Като им светнеш в ухото им светват очите (въпрос към всички)-Защо?

Тема Анти блондинки??? Е вие се оляхте!нови [re: Цуки]  
Автор NIKITA ()
Публикувано24.01.00 14:40



Добре сега...аз блондинка ли съм или не? Защото съм изрусена, а не естествена. Освен това не съм тъпа, а и мои приятелки, които са естествени блондинки също не са тъпи. Цуки, на мене са ми правили номера и тъмнокоси, това си е съвсем нормално. Разбира се щом искате осланяйте се на вицовете, от където идва и общоприетото мнение, че русите са тъпи.... В крайна сметка е много глупаво да оценяваш някого по цвета на косата... N.

Тема Анти блондинкинови [re: Цуки]  
Автор Rumen ()
Публикувано24.01.00 22:15



добре. ама не чак толкова.

Тема Отговор за Nikitaнови [re: NIKITA]  
Автор Sezzida ()
Публикувано24.01.00 23:17



Скъпа ми изрусена блондинке! Това ти писание толкова ме израдва, както и ника ти! При положение, че се връзваш на такъв клуб и вицове значи си доста зле и доста неуверена. Освен това ние пишем за определен тип жени, които просто се обозначават с названието "блондинки".Е, повечето от тях са руси, наистина, но ти наистина доказа, че блондинките са тъпи. P.S. Един съвет от мен --- мисли, преди да говориш(пишеш), въпреки, че мисленето явно трудно ти се отдава и не е от силните ти страни. "Практиката води до съвършенство.

Тема Анти блондинкинови [re: Цуки]  
Автор fafla ()
Публикувано25.01.00 12:50



tochno taka! osven tova iskam da dobavja, che negrite sa maimuni, arabite - mqrzelivi, evreite - lqzhci, pleshivite - svrqhpotentni, horata s bemki na nosa - shtastlivci, tija sqs zeleni ochi sa zli i podli, a kolko gadosti sqm vidjala ot hora, chiito imena zapochvat s bukvata "Ц".... be napravo mi se draifa, kato se setja... :))))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.