Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 02.07.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Анти блондинки  
Автор Цуки ()
Публикувано21.01.00 22:07



Здравейте, Аз съм едно ..г. момиче и мразя блондинките от дъното на душата си Толкова гнусни номера са ми правели, че само като си помисля ми се драйфа! Ще отговоря на всички които ми пишат(предполагам че не съм единствена която ги мрази толкова много)! ПИШЕТЕ!!!!!!!!!!

Тема Добренови [re: Цуки]  
Автор Опрощаващ ()
Публикувано22.01.00 12:39



Ето, пиша ти! Аз не съм момиче, а момче, но също не обичам блондинките! Нали знаеш какво се получава когато се наредят няколко блондинки една до друга: въздушен коридор!

Тема Така енови [re: Цуки]  
Автор Scull ()
Публикувано23.01.00 01:12



А знаеш ли, как могат 4 блондинки да седнат на 1 стол? - Като го обърнеш с краката на горе! На 1 блондинка започнали да и праят моэъчна операция, отвориха мозъка и, но вътре няааше нищо, освен един опънат конец, одрязаха го и паднаха ушите и. Друга блондинка отиде със синчето си на баня, малкия се подхлъзна за сапуна и се цапна на земята, опитвайки да се хване за майка си, а оная му каза: - видя ли глупчо, ако беше дошъл с баща си, щеше да се хванеш за кура му!

Тема Така енови [re: Цуки]  
Автор Scull ()
Публикувано23.01.00 01:12



А знаеш ли, как могат 4 блондинки да седнат на 1 стол? - Като го обърнеш с краката на горе! На 1 блондинка започнали да и праят моэъчна операция, отвориха мозъка и, но вътре няааше нищо, освен един опънат конец, одрязаха го и паднаха ушите и. Друга блондинка отиде със синчето си на баня, малкия се подхлъзна за сапуна и се цапна на земята, опитвайки да се хване за майка си, а оная му каза: - видя ли глупчо, ако беше дошъл с баща си, щеше да се хванеш за кура му!

Тема Анти блондинкинови [re: Цуки]  
Автор Lame ()
Публикувано23.01.00 14:29



знарш ли защо правят триъгълни ковчези за блондинките? защото като легнат автоматично си разтварят краката :) нищо лично такъв е вица :)

Тема Just a questionнови [re: Цуки]  
Автор Дарт Вейдър(f) ()
Публикувано23.01.00 21:06



Full agreement!!! :-) Блондинките са адски тъпо племе!Като им светнеш в ухото им светват очите (въпрос към всички)-Защо?

Тема Анти блондинки??? Е вие се оляхте!нови [re: Цуки]  
Автор NIKITA ()
Публикувано24.01.00 14:40



Добре сега...аз блондинка ли съм или не? Защото съм изрусена, а не естествена. Освен това не съм тъпа, а и мои приятелки, които са естествени блондинки също не са тъпи. Цуки, на мене са ми правили номера и тъмнокоси, това си е съвсем нормално. Разбира се щом искате осланяйте се на вицовете, от където идва и общоприетото мнение, че русите са тъпи.... В крайна сметка е много глупаво да оценяваш някого по цвета на косата... N.

Тема Анти блондинкинови [re: Цуки]  
Автор Rumen ()
Публикувано24.01.00 22:15



добре. ама не чак толкова.

Тема Отговор за Nikitaнови [re: NIKITA]  
Автор Sezzida ()
Публикувано24.01.00 23:17



Скъпа ми изрусена блондинке! Това ти писание толкова ме израдва, както и ника ти! При положение, че се връзваш на такъв клуб и вицове значи си доста зле и доста неуверена. Освен това ние пишем за определен тип жени, които просто се обозначават с названието "блондинки".Е, повечето от тях са руси, наистина, но ти наистина доказа, че блондинките са тъпи. P.S. Един съвет от мен --- мисли, преди да говориш(пишеш), въпреки, че мисленето явно трудно ти се отдава и не е от силните ти страни. "Практиката води до съвършенство.

Тема Анти блондинкинови [re: Цуки]  
Автор fafla ()
Публикувано25.01.00 12:50



tochno taka! osven tova iskam da dobavja, che negrite sa maimuni, arabite - mqrzelivi, evreite - lqzhci, pleshivite - svrqhpotentni, horata s bemki na nosa - shtastlivci, tija sqs zeleni ochi sa zli i podli, a kolko gadosti sqm vidjala ot hora, chiito imena zapochvat s bukvata "Ц".... be napravo mi se draifa, kato se setja... :))))

Тема Анти блондинкинови [re: Цуки]  
Автор 3агорка ()
Публикувано25.01.00 16:18



ми аз като съм блондинка пенлива???? хихиххихи

Тема Отговор за Nikitaнови [re: Sezzida]  
Автор NIKITA ()
Публикувано25.01.00 18:04



Хаха...Само един въпрос, става ли?! :)) male/female, А? ..... btw може би трябва да попиташ авторкатар, darling, какво е имала в предвид. :)) N.

Тема За Загорканови [re: 3агорка]  
Автор Опрощаващ ()
Публикувано25.01.00 22:48



Да, ама си в зелена рокля :))))))))

Тема Отговор за Nikitaнови [re: NIKITA]  
Автор Дарт Вейдър ()
Публикувано26.01.00 22:25



Е, Никита първо да ти кажа, че аз съм male, защото това явно има голямо значение за теб. И второ --- след като проследих с голям интерес диалога ви с Sezzida установих, че очевидно ти си блондинка, а тя е брюнетка. Доказателство за това е, че тя е абсолютно права и освен това още по-очевидно е, че е по-умна(не го приемай на лична основа, просто приеми фактите). :)))

Тема Отговор за Дарт Вейдърнови [re: Дарт Вейдър]  
Автор Sezzida ()
Публикувано26.01.00 22:51



Мерси, Дарт Вейдър!

Тема Отговор за Дарт Вейдърнови [re: Sezzida]  
Автор NIKITA ()
Публикувано27.01.00 03:33



А-а значи на него отговаряш, а на мене не? :)) N.

Тема Отговор за Nikitaнови [re: Дарт Вейдър]  
Автор NIKITA ()
Публикувано27.01.00 03:35



Фен на Междузвездни войни?? Ха ха, от теб не мога да се засегна наистина. Или си някое дЯте или си някой дАртак ;)) Освен това хората, които са писали след мене споделят мнението ми. :)) Айде със здраве ;) N.

Тема Анти блондинкинови [re: Цуки]  
Автор MechoPuh ()
Публикувано27.01.00 11:30



Abe vie ste jako typi,ko sa vi napravili blondinkite?! Da nesi mislite che ima genna zavisimost rusa kosa - malko mozyk?! Znaete li kolko e got da silegnete s njakoja blondinka,a? Javno ne znaete! I osobeno ako e advokatka (moje i izrusena),stoto e po dobre vie da imgo nachukvate,otkolkoto te na vas!

Тема Анти блондинкинови [re: MechoPuh]  
Автор JOKO ()
Публикувано27.01.00 11:40



Мecho puh napalno sam saglasen teb ,tova sa neshta na koito ne triabva da se darzi mnogo

Тема Анти блондинкинови [re: JOKO]  
Автор doktor ()
Публикувано28.01.00 08:08



Медицината доказа, че на жените мозъкът е по-малко, но за компенсация е по-некачествен. При блондинките това само е изразено по-силно, около два до три пъти..

Тема Анти блондинкинови [re: doktor]  
Автор Дарвин ()
Публикувано28.01.00 13:51



doktor написа: ------------------------------- Медицината доказа, че на жените мозъкът е по-малко, но за компенсация е по-некачествен. При блондинките това само е изразено по-силно, около два до три пъти.. Аре бе . . . ?! Направо ще се пукна от смях . . . ХА-ХА-ХА-ХА

Тема За опрощаващнови [re: Опрощаващ]  
Автор 3агорка ()
Публикувано28.01.00 15:45



с капачка ама пенливка хихихихиххи

Тема Отговор за Nikitaнови [re: NIKITA]  
Автор Sezzida ()
Публикувано28.01.00 19:50



А бе тъпо, Т" ва е ДарТ а не ДарК

Тема Анти блондинкинови [re: Дарвин]  
Автор NUT ()
Публикувано28.01.00 21:00



Jalko, che Darvin niama sobstveno mnenie...

Тема За загорканови [re: 3агорка]  
Автор Опрощаващ ()
Публикувано28.01.00 22:45



И не само с капачка, но и с етикетче. пенливко. хихихи

Тема Анти блондинкинови [re: Цуки]  
Автор Умното копеле ()
Публикувано29.01.00 16:52



Това важи само за тези с малките цици,виж тези с големите са друга работа...........ееееееех

Тема Анти блондинкинови [re: Цуки]  
Автор goa ()
Публикувано30.01.00 15:43



znaesh li kva e razlikata megdy tebe i blondinkite? otg:Che ne si tolkova rusa otkolkoto prosta.

Тема от Бл. ми става само като ги погледна!нови [re: Цуки]  
Автор Илич Рамирес ()
Публикувано04.02.00 02:09



разбирам те, но си имат и положителни черти (и гънки), не мислиш ли?

Тема ама блондинките не са "Услуга"!нови [re: Sezzida]  
Автор Илич Рамирес ()
Публикувано04.02.00 02:12



абе хора, блондинките не са "Услуга", която може да бъде сложена в черния списък, те са feature! :-)

Тема ама блондинките не са "Услуга"!нови [re: Цуки]  
Автор JW ()
Публикувано06.02.00 21:13



Загорке: И аз обичам шопската салата . . . и русо гадже покрай мен! А пък и последната брюнетка с която се разделих ми обеща да се омъжи за софиянец за да му отрови живота. Пазете се хора!

Тема ама блондинките не са "Услуга"!нови [re: Цуки]  
Автор Gen ()
Публикувано08.02.00 00:28



Една жена рибарка хванала златната рибка. - Казвай си 3-ти желания и ме пускай. - Ами, искам да стана 2 пъти по умна от колкото съм сега. - Готово, давай 2-то. - Ами искам още 2 пъти повече, от колкото статах. - Добре, давай 3-тото. - Ами, .... Абе още 2 -пъти повече от колкото станах. - Ама, ти си била много проста ма, защо не каза направо да те направия МЪЖ. Никаде не се споменава блондинка ли е била или брюнетка, била си е просто жена. Като гледам как се карате тука, това само жени могат да го направят. Един мъж би казал "Абе я си е.и майката" и ни би влезнал повече вав форума.

Тема ама блондинките не са "Услуга"!нови [re: Gen]  
Автор goa ()
Публикувано08.02.00 19:50



Abe,mnogo si prav,tova mnenie e konkretno tochno i ednoznachno.Imashe i neshto drugo: Edna gena,sreshnala druga zmij.

Тема За опрощаващнови [re: Опрощаващ]  
Автор Zandalee ()
Публикувано11.02.00 00:49



женско съм бееееееееееее

Тема Отг: Анти блондинкинови [re: Цуки]  
Авторedna ot tjah_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.12.00 20:07



??????????? ne e za vjarvane........
Jenite ni mrazjat, zashtoto ni zavijdat, a mujete - zashtoto sme po-trudni za svaljane.
Neka njakoj kaje che ne e vjarno!



Тема Отг: Анти блондинкинови [re: Цуки]  
Авторkalikanzar._anon (Нерегистриран)
Публикувано24.12.00 19:00



Abe da ti kaja mai si prava wsi`kite mi gadorii ot Jeni sa ot blondinki .....kato se zamislia
a niako ot tiah biaha neweroiatno krasivi momicheta
........bassi



Тема Отг: Тъпо, миличка....нови [re: Цуки]  
АвторСнежанка_anon (Нерегистриран)
Публикувано26.12.00 23:40



Леле, чак ме е срам да кажа, че съм жена като те слушам кви ги дрънкаш.....
Те верно, че жените по подразбиране са си глупави създания ,ама поне да не си го признават така явноооо!!!!
Трай си бе, моме!
Ако си беше мълчала, никой нямаше да те разбере колко малко ти е акъла....
Мразела блондинки....
Нямам думи...



Тема Отг: Прав си, пич!нови [re: Gen]  
АвторСнежанка_anon (Нерегистриран)
Публикувано26.12.00 23:46



Дори не подозираш, колко си прав!
Тия клявки тука направо са се поувлекли....
Не че и аз не съм жена, ама те тия тука само излагат женското име!
баси темата на разговор.... Тва наистина само една жена може да го измисли...
Щото то просто други теми не й се въртят в главата и това - да умъртвим блондинката - изглежда като нещото от първостепенна важност в живота й!!!
Тъпи овце!!!!




Тема Отг: Моме, ти се поувлече май....нови [re: edna ot tjah_anon]  
АвторСнежанка_anon (Нерегистриран)
Публикувано26.12.00 23:53



Май пак се изложи.....
Въобще,нямам думи..
Сама по себе си темата е невероятно абсурдна и спор по този въпрос надали е възможно да се завърже...
Ама явно може!
щото жените се оказахо по-тъпи, отколкото им се иска.
По-трудни били за сваляне...
Цвета на женската коса е изключително преходно и непостоянно нещо, миличка... Нима докато си руса ще си трудна за сваляне, а когато ти изникнат черните косми ще започнеш да си вириш краката навсякъде?!
Всичко зависи не от косата , а от онова, което е под нея, колкото и банално да звучи това.....
Дано си успяла да ме разбереш.. Опитах се да говоря максимално бавно и отчетливо :)))



Тема Отг: Добро утро ;)нови [re: Цуки]  
Автор Heo (член)
Публикувано27.12.00 06:55



Знаете ли защо вицовете за блондинки са къси?
Ми, за да ги разбират брюнетките...
:))))))))))
Що за идиотска тема намерих в 6:50ч?
Цялата тема става за клуб вицове
ЧНГ на 'сички
:)))

--------------
There is no spoon...


Тема Отг: Анти блондинкинови [re: fafla]  
АвторAntiFaFla_anon (Нерегистриран)
Публикувано10.01.01 01:16



Faflo, kade ti e uma? Eho?



Тема За всички глупцинови [re: Цуки]  
АвторHuman_anon (Нерегистриран)
Публикувано10.01.01 01:29



За тези, които се оплакаха от блондинките - щом сте се оставили да бъдете преметнати от така наречените празноглави блондинки до какъв извод може да се стигне? И що за хора са тези, които си мислят, че на света има само черно и бяло?
Хаиде, да бягам от тук, че може да ме засмуче вакуумът от главите ви...



Тема Отг: Анти блондинки??? Е вие се оляхте!нови [re: NIKITA]  
АвторVisio_anon (Нерегистриран)
Публикувано13.01.01 19:52



Znaesh li NIKITA, spomniam si kak tochno ti na vremeto karashe horata ot klub "Himia" da ti reshavat domashnite... kato gledam kakvo te e zatrudniavalo tolkova mnogo nisto chudno, che si se izrusila :)))



Тема Отг: Анти блондинкинови [re: Цуки]  
Авторrip_2300_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.01.01 20:23



Hi az pyk strashno mnogo si padam po tjah.Nadjavam se da ne prozvucha obidno:-)))



Тема Re: Отг: Анти блондинкинови [re: rip_2300_anon_anon]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано02.02.01 19:03




BRAVO rip_2300!! Blondinkite sa si OK ! A vsichki koito pishat protiv tiah-neshtasnici i chekigii! Sled kato sa vi premetnali niakakvi tupi kurvi kakvo da govorim za vasheto intelektualno nivo????



Тема Re: Който мрази го копат бързо...нови [re: Цуки]  
АвторМуле (Нерегистриран)
Публикувано03.02.01 17:00



"Бърза помощ" ще идва за 10 минути, събщават от Общината.Предвижда се , линейките да се движат по права линия,и се проектират линейни маршрути.
Разглежда се възможността, линейката да пристига по маршрута на куршума който ви е застрелял"

"50 училища във Варна,са затворени заради грипа,съобщава вестик "Труп". ПРичината била в масовата заболеваемост.Гробищата вав Варна,обаче, работят на пълен капацитет.В урни , се полагат гласоподаватели,
предпочели сини и червени избирателни урни."

"Русенски педофил моли:СКОПЕТЕ МЕ!-съобщева в-к "24 скопени.Педофила беше спипан в двора ва училището, докато опипвал "ученички".
"Не може щепа хора да и тормозят!"-споделя и политика Асен Агов в интервю.
Агов нямал пред вид политиците и поповете, които от хиляди години са тормозили гласувалите за тях.
Кога в историята на човечеството, политиците не са излъгали избирателите си? "






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.