Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 03.07.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сериал: Зубърска сага в даскалото  
Автор Lame ()
Публикувано19.01.00 11:00



аз съм една недоволна ученичка от нашето даскало ВЧЕРА УСТАНОВИХ че за да ти пишат 3 по литература трябва да предадеш тема поне 4 листа голям формат! Кво е тва бе за една 3ка...? освен тва тапата ни курвенска даскалка мери сичко на кило и не го чете!!! Освен това нормално ли е от клас с 26 човека (говеда за мене) само 1 ДА НЕ остане на матура??? и то представете си дъщерята на една учителка в същото даскало хехеххехе....нами имате грешка уважаеми учители ТВА НЕ ВИ Е УНИВЕРСИТЕТА нито пък сме задължени да учиме само по литература!!! Профила ни е икономика а и освен това тия теми да не би нещо да ти помогнат като станеш общ работник или продавачка??? ИМА ли смисъл от напъването а?

Тема Сериал: Зубърска сага в даскалотонови [re: Lame]  
Автор za malko ()
Публикувано19.01.00 18:12



Ami ne se napyvaj be, skypa. To srednoto obrazovanie ne e zadylzitelno veche, maj... Hodi stani edna prodavachka i si zabravi grizite...

Тема Изглежда си доста тъпанови [re: Lame]  
Автор Васко ()
Публикувано19.01.00 21:56



Може ли да критикуваш някой и в същото време да ми допускаш правописни грешки и особено, когато става дума за Литература.

Тема Изглежда си доста тъпнови [re: Васко]  
Автор Lame ()
Публикувано20.01.00 21:34



Aide bez obidi ZUBARI takiwa shtot da ne pochwam az

Тема Сериал: Зубърска сага в даскалотонови [re: Lame]  
Автор Lame ()
Публикувано20.01.00 22:12



Здрасти Lame'рче ти си пак тук въпрос оти не знам ?

Тема Сериал: Зубърска сага в даскалотонови [re: Lame]  
Автор maria ()
Публикувано09.04.00 00:11



To da beshe samo literaturata zdrave mu kaji.Kato ia znam nashata "u4itelka"po matematika kva ti u4itelka tia gorkata ne moje da smiata.A znaete li jenata kak prepi4elva dopalnitelno kato pishe 2-ki i posle prati bednite u4enici pri niakoia svoia kolejka na bezbojno visoki tarifi.Az vikam da pogovorim malko za korumpiranite daskali,a????????To ako ne im butnesh neshto pod masata ne moje!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.