Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 25.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво да правим с Български Пощинови  
Автор пострадал :( ()
Публикувано10.01.00 15:03



Какво можем да направим срещу крадците от Български Пощи и Български митници?!!??? Как да ги осъдя по дяволите ? Имам пратка от Япония, която при изпращането си е била 460 грама, а при полчаването и вече е 140 грама и има ясни следи от отварянето и , както и от немърливото и запечатване с тиксо. Какво да направя? Първото нещо което ми идва наум е да опаковам нещо в луксозна опаковка ( шоколад или уйски ) и да ги напълня с отрова или H2SO4, но по такъв начин има възможност да пострадат децата на въпросните минически служители (макар като се замисля така им се пада на копелетата мръсни) като крадат да си го получат,защо всеки път аз трябва да си троша нервите??? Не искам да живея повече в България а вие ? След като не мога да се преборя със системата, възнамерявам просто да я сменя :)

Тема Какво да правим с Български Пощинови [re: пострадал :(]  
Автор Drug iadosan ()
Публикувано10.01.00 16:16



Ami, izglezhda che towa e normalna praktika - az misleh che samo na mene mi se sluchwa. Predi niakolko godini imah dosta aktiwna korespondentsia s desetina statski universiteta koito mi prastaha broshuri, pisma, CD-ta i t.n. wsichko towa s dosta luskaw wid. Edinitsi ot pisamta pristigaha zapechatani. Powecheto prosto si idwaha otworeni bez waobste niakawi opiti za zapechatwane. a na edin dosta grubo otworen plik beshe napisano s himikalka:"Otworeno po pogreshka" i sledwashe nechetliw podpis. E koi pisma se otwariat po printsip che za moeto da e stanala greshka?

Тема Какво да правим с Български Пощинови [re: Drug iadosan]  
Автор пострадал :( ()
Публикувано10.01.00 16:56



Ne znam kolko uspokoitelno che ima i drugi postradali.. towa e mnogo losho..no oshte po-losho e che ne moje da im se potursi smetka. Ne mogat da se osudqt towa e absurdno, shte zagubq mnogo pari a i edwa li neskto shte spechelq BG e bananova republika Naistina ideqta za otmushtenie si e nai dobra. No ne samo na Bulgarski poshti a i BDJ i BTK i NEK i ...oshte mnogo drugi monopolisti mastodonti... Kak da im otmustim he towa e vuprosa

Тема За щастие...нови [re: пострадал :(]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано10.01.00 21:11



... пощите не са монополист. Има ги DHL и т.н. Ползвайте тях, бре хора :)

Тема За щастие...нови [re: Григорий Нанев]  
Автор пострадал :( ()
Публикувано11.01.00 12:17



Ako si Paraliq Katerini stawa ama ako ne si A izvinqvai DHL ne minawat li i te prez mitnicata bre Grigori ?!?! A znaesh li kak se kazva mitnicheskiq otdel za poshtenskite pratki na letishteto ? DA te swetna li ? Казва се "шев и кройка" мой човек. Има ли смисъл да ти обяснявам защо? А като изпращаш с DHL kakvo mislish stawa te ti poruchwat charturen polet za twoeto mijavo pisumce ha ha ha taka li mislish che stawa? ha ha ha Wsichki polzwat edni i sushti poleti i mitnicharite mogat da otwarqt pratkite... Drug e vuprosut kakva e pratkata ( preporuchna i blabla bla) i koq firma q zprashta DHL INtime UPS TNT i tn. :)))))))))))))))))))))

Тема За щастие...нови [re: пострадал :(]  
Автор Plamen ()
Публикувано11.01.00 13:39



Уви такава е действителноста, с колко ли такива случаи се срещаме всеки ден и продължаваме да ги преглъщаме. Вярно - с една пратка или едно ухапало те куче светът няма да се свърши - но боли. Боли от обидата. Ако можеш - СМЕНЯВАЙ СИСТЕМАТА - Това е !

Тема За щастие мога да сменя систематанови [re: Plamen]  
Автор пострадал :( ()
Публикувано11.01.00 14:17



Наистина мога.. Много скоро заминавам за САЩ дано там нещата са по-добре :)

Тема >>> пострадалнови [re: пострадал :(]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано11.01.00 21:24



Не е съвсем така. Все пак DHL са голяма международна компания, и ако правата на техни клиенти бъдат нарушени, ще последва съд до дупка и шум до небесата. Освен това, впечатленията ми от DHL, относно цялостта на пратките, са добри: не е имало случай на отворени такива.

Тема >>> пострадалнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Zlobar ()
Публикувано12.01.00 09:54



Vuicho nali tova ti obqsnqwam bre !!! Ti mai trudno stoplqsh... Samoletnite poleti i mitnicata e EDNA <---vij dobre 1 (EDNA) I kakvo na DHL nikoi ne im otwarq pratkite Bravo be KOLUMB !!!! Az vednaga stawam narko dilur shte prashtam narkotici chrez DHL Vij kakvo ne se izkazwai nekompetentno sledwashtiq put !!!!

Тема За щастие мога да сменя систематанови [re: пострадал :(]  
Автор Plamen ()
Публикувано12.01.00 13:50



Желая ти щастие и успех. Ако някога чуеш, че нещо много се е променило тук, първо провери три пъти, пък тогава се връщай. желая ти го, макар да не вярвам, че някои от нас ще го доживее. Еххххххххххх.............. дано и аз някои ден.........................


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.