Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 14.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Внимавайте с фирма "Reset"  
Автор Ico ()
Публикувано14.12.99 00:21



Предупреждавам всички, които са решили да пазаруват от магазина на Reset (на Раковски) да внимават много - големи мошеници са и продават пълни боклуци. А гаранцията, която върви към стоката, все едно, че я няма - при доказани недостатъци, те ми казаха че няма нищо, а после дори ме посъветваха да се обърна към фирмата производител (Microsoft - става въпрос за Microsoft Intellimouse). Само дето тази мишка според мен е долнопробен фалшификат и няма нищо общо с Micorosoft!

Тема Внимавайте с фирма "Reset"нови [re: Ico]  
Автор Стефан ()
Публикувано22.12.99 01:51



Да бе, на едни продават с ДДС, а за свои хора -- без ДДС. Големи мошеници са.

Тема Внимавайте с фирма "Reset"нови [re: Ico]  
Автор Mashki ()
Публикувано31.12.99 02:37



скоро си купих от тях саундбластер ,първият изгоря ,смениха го изгоря и вторият това стана в продължение на 1-месец- и бях принуден да си купя от друг магазин.Сега нямам проблеми :-) Егати дърветата...а ?

Тема Zashto?нови [re: Ico]  
Автор chikita ()
Публикувано08.01.00 23:37



Abe i az sum kum taia firma ,puk vsichko mi e ok!No tia ne ne se namira na Rakovski a niakade drugade beshe.Neshto mai za razlichni raboti govorim,a?

Тема Внимавайте с фирма "Reset"нови [re: Mashki]  
Автор Dr_Joint ()
Публикувано09.01.00 03:48



na mene mi probutaha nqkvo kabel4e za 10lv a posle kato si vurnah razvalenata mi6ka mi kazaha 4e ne sum q 4istil i za tova vinata si bila moq !!! A mi6kata be6e suvsem 4ista na 1 sedmica!!! gadove

Тема be da gi ......нови [re: Ico]  
Автор mrRavkata ()
Публикувано21.01.00 22:37



i na mene se opitaha da mi pogodqt podoben nomer no kato otidoh da si vyrna printera o4evidno onzi pro4ete v o4ite mi tejka telesna povreda i nemah seriozni problemi - daje mi vyrnaha parite ot pyrviq pyt:)


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.