Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 24.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема NE KUPUVAYTE I OT MOST !!!нови  
Автор Izvergil ()
Публикувано18.11.99 15:56



Za boga bratya, ne kupuvayte (beshe kazal ...) Pobelya mi glavata ot tezi nekadurnici, turi mu pepel !!!

Тема NE KUPUVAYTE I OT MOST !!!нови [re: Izvergil]  
Автор @ ()
Публикувано18.11.99 22:33



Не мога да кажа нищо лошо за МОСТ. Купилсъм от тях няколко системи и за сега мога да кажа само хубави неща за служителите им. Имах проблем с едно дъно и то беше заменено за веднага след като го рекламирах.

Тема SLOJI SI RUKA NA SARCETOнови [re: @]  
Автор Izvergil ()
Публикувано19.11.99 13:17



Az puk edna konfiguracia (podbrana ot Misho Mihaylov ot MOST) ya nosya veche tri puti - e ne stava i ne stava, edno CD - nosya go na remont, dva chasa vklyuchen komputara i pak nishto(veche mi e izlyazlo>>100$ za 24X TEAC!!!) Monitora izbombardira, uj go opraviha, na drugata sedmica izbombardira pak, E, kvo poveche da govorya, v nachaloto byaha korektni, sega e edin golyam ujas, napravo se zamislyam dali da ne se zanimava komisiata po zashtita na konkurenciata i sdrujenieto za zashtita na potrebitelite

Тема NE KUPUVAYTE I OT MOST !!! [re: @]  
Автор Pinkas ()
Публикувано19.11.99 23:49



I az ne mojeh nishto losho da kaja za tiah ama do minalata sedmica. Imah rabota i pratih liubimata da mi kupi dve cvetni kaseti za printera s ideiata, che niama nachin da se sgreshi kato poiskash "Dve cvetni kaseti za Epson stylus", daje napisah na edin list za kakav model tochno. Rezultata e slednia: kato videli niakoi s izrajenie na balak /tia liubimata se e takava po otnoshenie na PC-ta/ i probutali 2 broia koreiski surogata, pri tova s po 4.50 lv po skapi ot originalnite. Ne iskam da ti kazvam kakvi cvetove, kakvo neshto. Ama haide zdrave da e, sledvashtia pat shte si kupia ot drugade.

Тема NE KUPUVAYTE I OT MOST !!!нови [re: @]  
Автор LV ()
Публикувано22.11.99 01:12



И аз ги мислех за голяма и свестна фирма, обаче, преди 2 год. си купих цветен 14" монитор KFC, за който се оказа, че има конструктивен дефект - един мощен транзистор, който отговаря за превключването между различните честоти, не се охлажда правилно и не е изчислен правилно, и гори, ако бързо сменяте видео режими с различна вертикална и хоризонтална синхронизация. Веднъж изгоря в гаранция и го поправиха. След 1 год. изгоря извън гаранция и трябваше да се оправям сам. За съжаление срещу продаването на дефектна стока в случая не може да се направи много. Просто търгашески манталитет - никаква лоялност към клиентите.

Тема Abe za kuv film DUNAV MOST se govori !!!нови [re: LV]  
Автор Anarhist ()
Публикувано23.11.99 07:07



LV ne se bezpokoi i az si Kupih 14" KFC vaobshte ne stavat sega ot tam si kupuvam samo parjeni pileta "Kentucky Fried Chicken" a si kupih ViewSonik 21 inchov i po nego ima tri svetni pileta samo che narisuvani na gornia liav ugul inache kachestvoto e super 0.25 dot pich vadi i Tubata e na Sony Trinitron e ako me pitash kvo platih izlezna mi soleno platih pochti 400 $ zeleni no mi obeshtaha che za 10 godini garancia francia mi davat i ako ne dai si boje neshto mu stane obeshtaha da go zameniat s chisto nov... No ne svarshva tuk.. moga da si odalja garancita oshte 5 godini za 10 $ no ne mislia da jiveia do sto godini ia ne znam dali ne postapih prostashki ... no neka ako raboti i sled 10 godini evalata shte mu kajem i shte piem po edno ostro ...

Тема SLOJI SI RUKA NA SARCETOнови [re: Izvergil]  
Автор Ben ()
Публикувано23.11.99 17:36



Ne gledaite Bowfinger, neveroyatno tap e!

Тема NE KUPUVAYTE I OT MOST !!!нови [re: LV]  
Автор Svetnat ()
Публикувано25.11.99 01:09



Ами то при нормалния бизнес част от продажбите (3-10%) отива във фонд за работа с такива проблеми, ама тези юнаци отдавна са наместили всички печалби :(

Тема ide mi da gi izbiya veche !нови [re: Svetnat]  
Автор Izvergil ()
Публикувано17.12.99 15:50



sega se setiha(sled 5-ta reklamacia!!!) che stava vapros veroyatno za nesavmestimost na s3 SAVAGE 3d s dunoto ! Ima li nyakoy na kogoto sa domileli ili da gi iztrebvam veche ?

Тема VSICHKI STE GROZNI PEDERASTI !!!нови [re: Izvergil]  
Автор Mike ()
Публикувано18.12.99 08:52



Vsichki ste grozni pederasti - hem iskate da e bez pari, hem iskate da ne plashtate DDS i posle se pravite na otvoreni... Na vseki moje da se sluchi - i na men za 3 godini rabota s MOST mi se e sluchvalo da se schupi neshto - no problem s garanciata ne e imalo... Viarno e che se sluchva da povisi 5-10 dni v serviza, no sa korektni... Shto ne probvate da vyrnete neshto v ART ili v RESET ili v ARGUS?!? Pyk i kato ste tolkova otvoreni - pazaruvaite ot EXPRES CONSULT ili ot NATURELA ili ot PROSOFT - markova tehnika na pone dvoina cena... A dokolko e markova e drug vypros - sluchvalo mi se e v MOST da zaseka hora ot NATURELA da kupuvat po 20 monitora!!! A spomniate li si reklamata na NATURELA - "istinskite limoni sa jylti, istinskite kompiutri sa markovi..." - a i te pazaruvat ot MOST ot nai jyltata tehnika... i posle ia predlagat na dvoini ceni kato markova... Tva e... Mike


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.