Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 25.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Да ни е честито третото хилядолетиенови  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано30.10.99 20:36



Вече от няколко източника получавам информация, че след нова година всички аналогови тел. линии минават на тарифата на цифровите: 1 имп. на 3 мин. Това автоматично означава, че интернета в България се връща с 5 години назад - ще се ограничаваме единствено с ел. поща и бързото преглеждане на някой web-форум. Въпросът ми е: има ли изход? Може ли да се създаде паралелна на БТК система за пренос на данни? Не може ли да се използват вече изградените такива системи (кабелните телевизии)? Абе накратко - к'о ше пра'им ние, маниаците?:(

Тема Да ни е честито третото хилядолетиенови [re: Григорий Нанев]  
Автор NIKITA ()
Публикувано30.10.99 21:14



И аз съм много възмутена и си задавам същия въпрос като тебе! Колко импулса правят седем часа в интернет? (аз обикновено по толкова си седя) N.

Тема >>> NIKITAнови [re: NIKITA]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано30.10.99 22:50



ами смятай... 7 ч. х 60 мин. = 420 мин. 420 / 3 = 140 имп. 140 * 5 ст. = 7 лв. :(( излиза левче на час...

Тема Да ни е честито третото хилядолетиенови [re: Григорий Нанев]  
Автор x-f ()
Публикувано30.10.99 23:10



Незнам какво ще правим, но наистина е гадно... Но то май с всичко става така.... Е изход май има...в радио-модемите хмммм, но пък е скъпичко....

Тема Да ни е честито третото хилядолетиенови [re: NIKITA]  
Автор x-f ()
Публикувано30.10.99 23:11



:-) По-добре не смятай....

Тема >>> NIKITAнови [re: Григорий Нанев]  
Автор NIKITA ()
Публикувано31.10.99 14:02



Малеее....май майка ми редовно ще си получава инфаркти.... N.

Тема >>> NIKITAнови [re: NIKITA]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано31.10.99 22:02



а пък ти - редовно ще ядеш пердах :)

Тема За X-Fнови [re: x-f]  
Автор Mikk ()
Публикувано02.11.99 02:53



Ако знаеш нешо повече по темата не бъди скомен,а сподели знанията си с нас Mikk

Тема >>> NIKITAнови [re: Григорий Нанев]  
Автор NIKITA ()
Публикувано02.11.99 14:34



Да знаеш колко си прааaв.... Яко ми дупе! :)) N.

Тема За X-Fнови [re: Mikk]  
Автор Злобар ()
Публикувано03.11.99 02:59



Влезте в www.cyberarmy.com и влачете, но внимателно. Що се отнася до БТК, тя стана само ТК, защото не е българска. Тъй че можем да ги фрийкваме както си искаме. Не ща да печелят на наш гъз. И тъй като съм сигурен, че цензура няма, но редовно ни четат, реших да ги улесня.Why don't you go and @!#$ yourselves you cunt-leaking @!#$-brained stinking wankers? Няма да го превеждам, първо, защото е за тях и, второ, доста мръсно е, а между нас има дами. Страшни маниери имам, а?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.