Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 16.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Да ни е честито третото хилядолетие  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано30.10.99 20:36



Вече от няколко източника получавам информация, че след нова година всички аналогови тел. линии минават на тарифата на цифровите: 1 имп. на 3 мин. Това автоматично означава, че интернета в България се връща с 5 години назад - ще се ограничаваме единствено с ел. поща и бързото преглеждане на някой web-форум. Въпросът ми е: има ли изход? Може ли да се създаде паралелна на БТК система за пренос на данни? Не може ли да се използват вече изградените такива системи (кабелните телевизии)? Абе накратко - к'о ше пра'им ние, маниаците?:(

Тема Да ни е честито третото хилядолетиенови [re: Григорий Нанев]  
Автор NIKITA ()
Публикувано30.10.99 21:14



И аз съм много възмутена и си задавам същия въпрос като тебе! Колко импулса правят седем часа в интернет? (аз обикновено по толкова си седя) N.

Тема >>> NIKITAнови [re: NIKITA]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано30.10.99 22:50



ами смятай... 7 ч. х 60 мин. = 420 мин. 420 / 3 = 140 имп. 140 * 5 ст. = 7 лв. :(( излиза левче на час...

Тема Да ни е честито третото хилядолетиенови [re: Григорий Нанев]  
Автор x-f ()
Публикувано30.10.99 23:10



Незнам какво ще правим, но наистина е гадно... Но то май с всичко става така.... Е изход май има...в радио-модемите хмммм, но пък е скъпичко....

Тема Да ни е честито третото хилядолетиенови [re: NIKITA]  
Автор x-f ()
Публикувано30.10.99 23:11



:-) По-добре не смятай....

Тема >>> NIKITAнови [re: Григорий Нанев]  
Автор NIKITA ()
Публикувано31.10.99 14:02



Малеее....май майка ми редовно ще си получава инфаркти.... N.

Тема >>> NIKITAнови [re: NIKITA]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано31.10.99 22:02



а пък ти - редовно ще ядеш пердах :)

Тема За X-Fнови [re: x-f]  
Автор Mikk ()
Публикувано02.11.99 02:53



Ако знаеш нешо повече по темата не бъди скомен,а сподели знанията си с нас Mikk

Тема >>> NIKITAнови [re: Григорий Нанев]  
Автор NIKITA ()
Публикувано02.11.99 14:34



Да знаеш колко си прааaв.... Яко ми дупе! :)) N.

Тема За X-Fнови [re: Mikk]  
Автор Злобар ()
Публикувано03.11.99 02:59



Влезте в www.cyberarmy.com и влачете, но внимателно. Що се отнася до БТК, тя стана само ТК, защото не е българска. Тъй че можем да ги фрийкваме както си искаме. Не ща да печелят на наш гъз. И тъй като съм сигурен, че цензура няма, но редовно ни четат, реших да ги улесня.Why don't you go and @!#$ yourselves you cunt-leaking @!#$-brained stinking wankers? Няма да го превеждам, първо, защото е за тях и, второ, доста мръсно е, а между нас има дами. Страшни маниери имам, а?

Тема За X-Fнови [re: Злобар]  
Автор Злобар ()
Публикувано03.11.99 03:35



Не очаквах!!! Някой цензурира "фак" и "шит". Твова е тъпо - оставиха най-мръсното. Подобрете цензуриращата програма dear fagots!

Тема Относно третото хилядолетиенови [re: Григорий Нанев]  
Автор Slavik ()
Публикувано03.11.99 23:33



Според елементарната логика третото хилядолетие започва на връх 2001 гоина. Каква е тази еуфория относно 2000-та - не разбирам! :)

Тема >>> Slavikнови [re: Slavik]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано03.11.99 23:40



Напълно си прав. То е за тежко звучене :)

Тема >>> Г. Н.нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Slavik ()
Публикувано03.11.99 23:53



В случая - разбирам, обаче тази заблуда е плъзнала навсякъде. "Да посрещнем 21 век!". Чакайте малко, има още 366 дни. Apropos, 2000 е по-интересна с това че е първата високосна година кратна на 100 от 400г. насам :-)

Тема Относно третото хилядолетиенови [re: Slavik]  
Автор Злобар ()
Публикувано03.11.99 23:54



За друго става дума-след 01.01.2000г. Б/Бакърджиев/ТК се готви да копулира народа анално. От една година са си монтирали броячите, които отчитат импулсите на аналоговите телефони на всеки три минути, но още не са решили кога да ни поискат парите. Тъй като "сделката БТК" е финализирана, очаква се, че след 01 януари догодина че се плащаме за импулс на всеки три минути, а ще си останем с допотопните аналогови връзки, дуплекси и т. н. , защото чуждите педали нямат никакво намерение да инвестират, а да грабят. От нас, защото си мълчим. Милата ни скапана демокрация - колко народ я чакаше пък то какво излезе.Та за това става дума - ще останем без Интернет и без информация, което за някои хора е много удобно. Също както и "структурната реформа".

Тема Да ни е честито третото хилядолетиенови [re: Григорий Нанев]  
Автор Spas ()
Публикувано04.11.99 15:16



Ако това е вярно, значи тия дето им направиха телефоните цифрови /без да ги питат естествено/ и плачат, че са им скъпи разговорите, сега са на далавера. Ще плащат колкото нас, но ще са с по-добро качество на връзките, без дуплекс и т.н.

Тема Да ни е честито третото хилядолетиенови [re: Григорий Нанев]  
Автор CID ()
Публикувано05.11.99 00:31



Ами аз май отдавна съм на този принцип. Щото съм абонат на Инфотел (БТК) и набирам тел . 0134100. Просто те са единствения доставчик в моя малък град и нямам избор. Ако някой знае телефо, който да ми дава връзка с тях и да не е натоварен с импулси допълнително, нека ми каже, моля. :)))

Тема ЗА ВСИЧКИнови [re: Злобар]  
Автор Будала ()
Публикувано08.11.99 02:22



Достъпа до www.cyberarmy.com е блокиран през инфотел

Тема Да ни е честито третото хилядолетиенови [re: Григорий Нанев]  
Автор ОТЕЛО ()
Публикувано23.12.99 18:48



ТОВА ЗА ТВОЕ СЪЖАЛЕНИЕ ПРЕДСТОИ ТОЧНО СЛЕД ЕДНА ГОДИНА!!!!!!!

Тема Да ни е честито третото хилядолетиенови [re: Григорий Нанев]  
Автор Anta ()
Публикувано24.12.99 14:00



Dokolkoto az znam, na kabelnite televizii im zabraniha da puskat internet dostap po kabelnata mreja. Spored mene izhoda e edinstveno da se registrira nova telefonna compania, kato se izpolzva radiovrazka, ta da izleze po-evtino. Osven tova, chuh che nemtzite veche shte puskat internet po el.mreja. I tova moje bi e nai-dobria izhod. Kak da otkriem proizvejdat li se veche takiva ustroistva?

Тема Да ни е честито третото хилядолетиенови [re: Anta]  
Автор ebacha ()
Публикувано30.12.99 00:10



хитро по ел.мрежата а? тц тц .. ебаси и чудесиите.. не мога да си го представя и какво се оплаквате не мога да разбера, доколкото ми е известно повечето аналогови линии са дуплексни, а на дуплексите е ЗАБРАНЕНО да ползват интернет!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.