Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 01.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Гopд Ceлянин]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано29.07.06 09:55



Ако някой ме мрази само защото съм се родил или живея някъде, то този индивид определено не е особено интелигентен. Обикновено на такива хора им го казвам, та да си знаят.



Мразя да проверявам за правописни грешки, защото и аз правя такива. Тази тема едвали има граматическа насоченост. На мене ми е по-забавно да слушам как говорят в различните краища на България, но само се забавлявам и не правя проблем от това.



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Гopд Ceлянин]  
АвторKaka... (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 15:58



А ти ако прегледаш тази тема, ще разбереш, колко дълбоко ни вълнува, дали ни мразят някъде из България, или не


Нали на мен разчиташ, да мина през селото ти като турист и да оставя 5 лв. в смесения магазин, за да ви се раздвижи местната икономика...



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
АвторSofiqnka_ (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 12:52



OOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHHH LLEEEEEEEEEELLLEEEEEEEEEE
radvam se,4e o6tenqkoi zabelqza!!!!!!!mamka mu, tova ne e sofiq,a zbur6tina na prosta6tina.
Tolkova sa mi protivni tezi selqci,4e edna di6tam ve4e!!!!!
Voizq se v avtobusa i ot zadnite sedalki se 4uva gramoglasno miekane i ciganska muzika.
I kakto ti kaza, kazvat, 4e Sofia bila ujasna, a nabivat koreni vse pove4e!!!!!!!!!!!!Pobivat me trupki!!!!!!!!!!!!!!!!

6te poludeq!!!!!!
A na vsi4koto otgore selqnkite se 4udat koi sofiqnec da dokopat i da jiveqt pri nego, za da ne pla6tat naem.............i selqnite deeeeee.
Otkakto zapo4na tozi napliv, Sofia prili4a na ciganska mahala - selqni i selqnki, oblekli se ot Ilinci i ot bitaka i ve4e sme veliki poneje sme v Sofia!!!!Ne iskam da obijdam horata,koito nqmat dostatu4no pari isi pazaruvat ot tam!!!!!

Hora napravo otka4am, pone bulgarski da se nau4at..........ama nali znaete,4e sofiqnci ne govorim pravilno................vsi4ki ostanali da!!!!!!haahahhahahahahaha
Imam mn priqteli ot Bulgaria, durja na tqh, mn si gi obi4am, no ot kilometri im li4i, 4e ne sa ot Sofia!!!!!!!!

UMIRA ZA TOZI GRAD I NQMA DA GO OSTAVQ NA SELQNITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
АвторSofiqnka_ (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 12:52



OOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHHH LLEEEEEEEEEELLLEEEEEEEEEE
radvam se,4e o6tenqkoi zabelqza!!!!!!!mamka mu, tova ne e sofiq,a zbur6tina na prosta6tina.
Tolkova sa mi protivni tezi selqci,4e edna di6tam ve4e!!!!!
Voizq se v avtobusa i ot zadnite sedalki se 4uva gramoglasno miekane i ciganska muzika.
I kakto ti kaza, kazvat, 4e Sofia bila ujasna, a nabivat koreni vse pove4e!!!!!!!!!!!!Pobivat me trupki!!!!!!!!!!!!!!!!

6te poludeq!!!!!!
A na vsi4koto otgore selqnkite se 4udat koi sofiqnec da dokopat i da jiveqt pri nego, za da ne pla6tat naem.............i selqnite deeeeee.
Otkakto zapo4na tozi napliv, Sofia prili4a na ciganska mahala - selqni i selqnki, oblekli se ot Ilinci i ot bitaka i ve4e sme veliki poneje sme v Sofia!!!!Ne iskam da obijdam horata,koito nqmat dostatu4no pari isi pazaruvat ot tam!!!!!

Hora napravo otka4am, pone bulgarski da se nau4at..........ama nali znaete,4e sofiqnci ne govorim pravilno................vsi4ki ostanali da!!!!!!haahahhahahahahaha
Imam mn priqteli ot Bulgaria, durja na tqh, mn si gi obi4am, no ot kilometri im li4i, 4e ne sa ot Sofia!!!!!!!!

UMIRA ZA TOZI GRAD I NQMA DA GO OSTAVQ NA SELQNITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 13:00



aaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuu
selqni ku6666666!!!!!!!!!!!
ama te mn se zasqgat kato ima kaje6 taka!!!!!!!!!!!!sega besneqt i se 4udqt kakvo da napi6at v otgovor, ama vse e tupo i pi6at gluposti tipi4no v selski tip!!!!!!!!!!!!!!ama da ima kaja ne6to NE STE NA SELO!!!!!!!!!! i v edinstvenata kru4ma,deto vsi4ki hodqt tam!!!!!!!!!!!!!!!aahhahahahahahaha

UMRETE OT QD!!!!!!!!!!!!

A DA VI NAPOMNQ,4E KOLKOT I VREME DA JIVEETE TUK, KAKVATO I RABOTA DA IMATE, KAKVITO I DA STE - VIE 6TE SI OSTANETE SELQNI CQL JIVOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vulkut kojata si meni - no nrava ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hahahahahaha



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: xaxaxa]  
АвторCeyянин (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 23:21



Аз моя ли да пупитъм Софиянката ино нящу: ако ми го налапа целия до корен, и са упита дъ кажи в същуту времи "чичковите червенотиквеничковчета", ко ли ши излези? А?

Дъли ши излези миеку или твърду? А?

А аку курът ми е намазан с лайна, дали няма да звучи по миеку?
А?



Тема специално за Сеуянинанови [re: Ceyянин]  
Автор scorpia (®)
Публикувано01.08.06 16:37



http://www.gineka-medical-center.com/Psihoterapewt.html



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Ceyянин]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано01.08.06 19:12



Ех лапе,лапе..........работи ти фантазията лапе

Ела тука на морето да те видим колко си смел,ше има да лапаш,че и за още да питаш










Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
Авторchernobil (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 11:15



nadskachash se dragi...,i go pravish na vsichkoto otgore,xm,kak da kaja...s ovcharski skokove...



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 20:12



освен селяни в софия се мотат и всякакви бежанци - чернички и диви със забрадки и ношници -не магат да разберат че тук не е анадола или африка -виновни са чиновниците от агенцията за бежанците -да не ги пускат така по улиците,а най добре да ги връщат, особено ме отвращават тия черни мутри дето се мотат с жиесемите си около джамията в центъра-приличат ми на сподвижници на бин ладен,според мен тва не са турци-турците са бели хора-направи ли са си и некаква отвратителна кабина от евтина алуминиева дограма до джамията-тва охрана ли е кво е не знам.
гнус ме е и от пълчищата миризливи цигани дето не си мият лицата,каруците им ,и от тъпанарите, които гнусно плюскат мазни баници и сладолед по улиците и в градския транспорт,има и хора които храчат,или като седят или са прави трябва да се допират до стените с мазните си ръце и да оставят отпечатъци и да мърлят.чак срам ме хвана, преди два дни- гледам 40 годишен мъж не знае как се седи в градски транспорт- качва си единия крак върху ръбът под прозореца-на нивото на седалката- чепи се. друг пък като сяда направо си качва крака върху седалката още малко ще седне по турски. пълна простотия е с тва ядене по кината ,ми тогава да сложат и тоалетни чинии вместо седалки и свинщината да е пълна. един приятел емигрира в швеция -там живеел в общежитие с разни цигани от африка които серели по стълбите-шведите им чистели и им раздавали листовки в които се обяснявало какво е тоалетна и как се ползва и така за всичко -за пералня ,миялна машина и т.н.за шопите от селата около софия- пускат си излишните кучета като идват в софия на централна гара.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.