Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 09.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: coфиянeц]  
Автор*-* (Нерегистриран)
Публикувано24.06.06 21:07



Това обяснява защо българите са бедни. Защото не знаят как да печелят от земята си. Защото не познават модерни и ефективни начини да оползвотворяват земята си и да планират бизнес планове чрез дългосрочни инвестиции в земя. Ето, най-пресният пример е със собствениците на земя в Иракли, които вече се опитват да продадат и изпият за жълти стотинки чрез брокерски фирми (виждам обяви по 10-12 евро/кв.м) земите си на перачи мутри вместо да развиват примерно исторически и селски туризъм, от който ще печелят по-малко, но затова пък ще има и за поколенията след тях наследници не само печалби, а и природа.



Тема ама кучко кво изрови тая тема от миналия век ма!?нови [re: coфиянeц]  
АвторЛйнapkaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.06 14:21



Къде си ровила не знам ама си типична кокошка, ровеща в курешки, д ами качиш тема от 1999 година насам!



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: coфиянeц]  
Автор elian2OOO (непознат)
Публикувано27.06.06 20:03



На мен лично ми говори че си тъп ти и всички остани "богоизбрани" софиянци.В природата празно няма-щом всеки който дойде в София успява и се реализира, значи местните не могат да използват напълно потенциала, който им е предложен.Между другото какво означава "софиянец"?Ако живея тук 30 години ще бъда ли признат от вас ВЕЛИКИТЕ за равен?А детето ми ако живее в София цял живот ще бъде ли "софиянец"?Ако не, то тогава колко остават "софиянците"?Изобщо цялата тема е абсолютно тъпа.Всеки познава и има приятели навсякъде /поне по-голямата част/ и е тъпо да определя че хората еди-къде-си са еди-какви-си защото включва и приятелите си.В крайна сметка мисля че "софиянците" и всички останали живеещи в София трябва да се притесняват по - вече от увеличаващите се гета.Ето това е истински и сериозен проблем за всички НАС.



Тема До ЛАйнарката....нови [re: Лйнapkaтa]  
Автор scorpia (®)
Публикувано29.06.06 13:02



опаааааааа.... тук понамирисва на село и на чесън....... да не е от теб Лайнарке...





Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано29.06.06 13:47



прозаично, тъпо и несъстоятелно - точно такова ти е изказването шъ знайш, г-н "еволюционно недуразомение", явно след Чернобил си станал "революционна непоправима деформация"
а ако и правописа си оправиш съвсем ще заприличаш на софиянец



Пази Боже сляпо да прогледне!



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.06.06 18:05



Точно така.Стойте си там и не мърдайте от София,че от вас тук на морето аман.Нахални,без капка възпитание

Аз в София не ходя,щото за мен всичко,което не е море е провинция,така е било и така ще си остане.Стойте си в Лудницата София и се правете на голямото нещо






Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: elian2OOO]  
АвторЧyk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 12:30



Добра тема и явно неразбрана. Очевидно става дума за ония овчари, които са слезли от куповете гюбре за да дойдат "на София" или друг голям град. Такива няма да прочетат мненията, оти са неграмотни. А останалите да не реагират първосигнално на думата "софиянец" . Разделение има между културните хора и простаците. А факта, че в някое задънено село ще си останеш прост, не може да го промени никой! Най-малко самите простаци...изобщо призхода - като населено място, като генно наследство, среда, образование - има колосално значение! Има ли несъгласни?



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Чyk]  
Автор elian2OOO (непознат)
Публикувано01.07.06 12:31



какво имаш впредвид с "генно носледство"?



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Чyk]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.07.06 21:48



Темата наистина стана весела.

София и генно наследство...

Замисли се за малкото градче Котел - много далеч от София. Защо си мисля, че там хората могат да претендират много повече за генно наследство от Софиянци.

Сега там си остават прости, така ли?

За информация - от София съм. Знам колко е било населението на София преди 120 години и съм виждам карти на града от това време. Освен това всеки ден ям мляко. Затова уважавам овчарите, па било и когато те се изразяват просто. То май и това е темата - когато се отнасяш с хората като с хора, а не като с простаци, то те наистина се оказват хора.

И обратно - когато гледаш на хората като на простаци, току виж те станали такива и взели че те напердашили.





Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
Авторpopo (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 12:13



bravo!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.