Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 26.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ХЕРОИНнови  
Автор Deny ()
Публикувано24.08.99 19:32



Наистина моля за помощ!!! Ако някой, който е успял да се откаже или някой, който има такъв приятел и прочете това, моля, нека се свърже с мен на e-maila ми: julllyy@hotmail.com Проблемът наистина е много личен и не мога да говоря за това пред всички.

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Никотин ()
Публикувано25.08.99 09:59



Бори се,моли се и БОГ ще ти помогне. Всичко добро ти желая.

Тема ХЕРОИНнови [re: Никотин]  
Автор Deny ()
Публикувано25.08.99 19:19



Благодаря!!! И МОТИВАЦИЯТА е голям проблем!

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Hate ()
Публикувано25.08.99 23:44



K'vo shte kajesh za slednia motiv: "Iska mi se da ostana jiv" Iskreni pojelania za uspeh.

Тема ХЕРОИНнови [re: Hate]  
Автор Грета ()
Публикувано26.08.99 00:19



А следната мотивация:"ТРЯБВА"?Без да си задаваш въпроси.Трябва.Успех и воля.

Тема ХЕРОИНнови [re: Грета]  
Автор ::::: ()
Публикувано26.08.99 18:22



просто спри,но изведнъж. за абстиненцията взимай хапчета.имай силна воля и ще се оправиш . УСПЕХ!!!

Тема ХЕРОИНнови [re: Hate]  
Автор Deny ()
Публикувано26.08.99 19:26



Hate, a kogato jvota ti tolkova se e skapal, che predpochitash da se otarvesh ot nego????

Тема ХЕРОИНнови [re: :::::]  
Автор Deny ()
Публикувано26.08.99 23:18



Niama volia - v edin moment neshtata ne zavisiat ot teb - niamash sili, volia, velanie....

Тема ХЕРОИН Denyнови [re: Deny]  
Автор Hate ()
Публикувано27.08.99 04:12



Niama takova polojenie Draj se be, heroto ti go e skapal. Toi jivota inache e nepriaten ama triabva da go izjivvem, mamka mu, pada ni se. Vij sega, malko po seriozno. Vijdal sam heroinova abstinencia na jivo, ha dano ia izkarash. Panti ne uspia i sega govoria v minalo vreme. Vadi si izvodite.

Тема Za Denyнови [re: Hate]  
Автор birdy ()
Публикувано27.08.99 09:47



Mili Deny, ne sym imala problemi s narkotici, no sym imala problemi s tegloto, koeto , povjarvai mi e uzasno, makar da izglejda malovajno. Predstavi si jelanieto si za droga kato jelanie da jadesh. Ne mojesh da se spravish sam - potyrsi pomosht , njakoi koito da te kontrolira. Celuvam te i ti jelaia uspeh!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.