Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 24.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ХЕРОИН  
Автор Deny ()
Публикувано24.08.99 19:32



Наистина моля за помощ!!! Ако някой, който е успял да се откаже или някой, който има такъв приятел и прочете това, моля, нека се свърже с мен на e-maila ми: julllyy@hotmail.com Проблемът наистина е много личен и не мога да говоря за това пред всички.

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Никотин ()
Публикувано25.08.99 09:59



Бори се,моли се и БОГ ще ти помогне. Всичко добро ти желая.

Тема ХЕРОИНнови [re: Никотин]  
Автор Deny ()
Публикувано25.08.99 19:19



Благодаря!!! И МОТИВАЦИЯТА е голям проблем!

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Hate ()
Публикувано25.08.99 23:44



K'vo shte kajesh za slednia motiv: "Iska mi se da ostana jiv" Iskreni pojelania za uspeh.

Тема ХЕРОИНнови [re: Hate]  
Автор Грета ()
Публикувано26.08.99 00:19



А следната мотивация:"ТРЯБВА"?Без да си задаваш въпроси.Трябва.Успех и воля.

Тема ХЕРОИНнови [re: Грета]  
Автор ::::: ()
Публикувано26.08.99 18:22



просто спри,но изведнъж. за абстиненцията взимай хапчета.имай силна воля и ще се оправиш . УСПЕХ!!!

Тема ХЕРОИНнови [re: Hate]  
Автор Deny ()
Публикувано26.08.99 19:26



Hate, a kogato jvota ti tolkova se e skapal, che predpochitash da se otarvesh ot nego????

Тема ХЕРОИНнови [re: :::::]  
Автор Deny ()
Публикувано26.08.99 23:18



Niama volia - v edin moment neshtata ne zavisiat ot teb - niamash sili, volia, velanie....

Тема ХЕРОИН Denyнови [re: Deny]  
Автор Hate ()
Публикувано27.08.99 04:12



Niama takova polojenie Draj se be, heroto ti go e skapal. Toi jivota inache e nepriaten ama triabva da go izjivvem, mamka mu, pada ni se. Vij sega, malko po seriozno. Vijdal sam heroinova abstinencia na jivo, ha dano ia izkarash. Panti ne uspia i sega govoria v minalo vreme. Vadi si izvodite.

Тема Za Denyнови [re: Hate]  
Автор birdy ()
Публикувано27.08.99 09:47



Mili Deny, ne sym imala problemi s narkotici, no sym imala problemi s tegloto, koeto , povjarvai mi e uzasno, makar da izglejda malovajno. Predstavi si jelanieto si za droga kato jelanie da jadesh. Ne mojesh da se spravish sam - potyrsi pomosht , njakoi koito da te kontrolira. Celuvam te i ti jelaia uspeh!

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор MOTE ()
Публикувано27.08.99 20:19



Hate ti dava motiva, a birdy- nachina. Shibanoto e, che motivite varviat SAMO kogato chovek misli. A chovek v takova sastoianie e mnogo dalech ot tova. V takiva momenti neshtata bukvalno sa si ebali maikata i ti vaobshte ne znaesh kakvo stava. Edinstvenia shans togava e niakoi da te zatvori niakade, tochno kato v "Trainspotting", samo che onova tam beshe nejno !!! Ne izpuskai choveka !!! Dano ima kasmet !

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Deny]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано27.08.99 23:54



Оттърви човечеството от безсмисленото си и вредно съществувание.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор birdy ()
Публикувано28.08.99 12:03



Ne bydi protiven, Grigorii

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Borislav ()
Публикувано28.08.99 21:08



Ako imash vazmoznost da otidesh njakade na selo, pri rodnini ili blizki, kadeto ne mozesh da namerish heroin. Ako izdarzish njakolko meseca shte se opravish.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор карлов ()
Публикувано29.08.99 00:06



Абе Нанев отиди на доктор и му кажи, че говориш без да мислиш.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Никотин ()
Публикувано30.08.99 10:55



Григориий, така не се говори и на шега. Всеки сам си носи кръста и да те пази Бог от подобна участ.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Deny ()
Публикувано30.08.99 14:23



Това е отговорът на "Отърви себе си от безмисленото си съществуване"!!! Това е много лесно - свръх-дозичката и ..... Но не става дума за това!!!! А за обратното!!! И когато нещо се случвар значи има причини за това!!!

Тема ХЕРОИНнови [re: Borislav]  
Автор Deny ()
Публикувано30.08.99 14:26



Иска ми се след 2 месеца да ви кажа, че всичко все още върви добре. Иска ми се след 6 месеца да ви кажа, че всичко е наред! Иска ми се след 1 година да ви кажа, че нещата са се оправили! Иска ми се след 3 години да ви кажа, че всичко е само отдавна минал кошмар!!!!!

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор сийка ()
Публикувано30.08.99 17:02



иска ми се да го чуя. но нека бъдем реалисти - най-вероятно е винаги да бъдеш изкушен. това ще е борба завинаги. сигурно по някое време ще се почувстваш даже удобно в тази вечна битка. би трябвало нещо по-свежо да ти кажа, но нека аз да изгаднея и те предупредя - изобщо не е лесно. и няма да са нито месец, 2,3 6 или година. все пак, щом имаш тази смелост да обявиш такъв проблем пред себе си и света - началото е добро. искрено се надявам, че ще успееш. поинтересувай се за колонията в родопите.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Никотин]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано30.08.99 21:51



Бъди спокоен, със сигурност няма да ми се случи. Престанете да говорите за наркоманията като за болест. Тя е следствие на слаба воля, глупост, страх и лигавщина едновременно. Преживял съм изключително тежки периоди в живота си и смея да твърдя, че животът ми далеч не е от лесните. Бил съм ужасно сам, притиснат отвсякъде, предаден от хора, които съм считал за близки. Винаги съм се справял със ситуацията - къде със сила, къде с хитрост, обикновено с комбинация от двете. Житейският ми опит е показал, че и в най-задръстената и мрачна безизходица има пътечка към светлината, но за да я намериш, трябва да мислиш трезво и да не се плашиш от нищо. За това мисля, че хора, клякащи пред най-малкия проблем и смятащи, че решението винаги трябва да е лесно и приятно, просто нямат място в човешкото общество и трябва да се унищожават навреме, за да се избегне тяхното размножаване. За да се избегнат излишни нападки: не пуша и пия само бира.

Тема ХЕРОИНнови [re: сийка]  
Автор animal ()
Публикувано31.08.99 05:13



Makar che svetut e zul v nego ima i mnogo dobri neshta.Ne se predavai na niakakuv si tup prah, koito suzdava iluzii a si gi suzdai realni.Uspeh

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Андрей ()
Публикувано31.08.99 15:06



Браво на тебе!! Не човек а желязо! Замислял ли си се за мемоари, явно животът ти е бил доста поучителен. Може пък горките наркомани, когато ги прочетат, да намерят сили да зарежат дрогата. Колкото до ползата за обществото - не си ти този който я определя и слава богу. Мога само да кажа, че ако на света останат само такива скучни и самовлюбени ............... като тебе ще стане страшно. Недей да забравяш че навсякъде в цивилизования свят тези хора се третират като БОЛНИ. Всичко останало е фашизъм и мрак.

Тема ХЕРОИНнови [re: сийка]  
Автор Deny ()
Публикувано31.08.99 16:01



За първи път чувам за "колонията в Родопите"!!! Какво е това??? Нещо като комуна? Значи все пак някой е направил подобно нещо в България??? Кажи ми нещо повече, ако знаеш!!! Благодаря!!!!

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Deny ()
Публикувано31.08.99 16:15



Питах се дали изобщо има смисъл да ти отговарям, Григорий Нанев. Ти гледаш на всичко /по мои впечатления от мнението ти, изразено и в другите клубове/ гледаш на всичко едностранчиво, не приемаш чуждо мнение - е, разбира се, това си е твое право! Не си ли си помислял някога обаче, че за всяко нещо винаги има повече от една истина - ако погледнеш нещата от различни гледни точки. И не ти ли е хрумвало, че никой не е застрахован срещу нищо - няма богоизбрани! Ти също си човек като всички останали - като всички нас! Не търся конфликт с теб - просто ти казвам мнението си.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Deny]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано31.08.99 21:22



Говориш ми за различни гледни точки? Не забелязваш ли, че моето мнение е ЕДИНСТВЕНОТО, което се различава от всички тук?

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Андрей]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано31.08.99 21:34



Критериите ни за цивилизованост са генерално противоположни. Не ми е в природата да съжелявам глупавите, слабите и некадърните. И ако развитието на вида зависеше от такива като мен, сега човечеството щеше да е достигнало ниво в което унищожава слаби и некадърни извънземни цивилизации.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Андрей ()
Публикувано31.08.99 22:45



Браво бе Зигмунд!! А да ти е минавало през акъла, че самият ти имаш нужда от квалифицирана помощ? Когато някой като тебе почне да ми се изживява като свръхчовек, направо ми се повръща. И на какво, моля, се дължи грамадното ти самочувствие? Научни степени, принос за развитието на човешката цивилизация или пък някой свръх комплекс от който упорито не можеш да се отървеш?? Осветли ме по въпроса, моля те. Не че не си ми ясен но трябва да знаеш, че много си приличате с наркоманите - само дето те халюцинират от наркотиците а ти се правиш на господ и си вярваш. М/у впрочем на колко годинки си малкия?

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор NeONeL ()
Публикувано31.08.99 23:26



ama che chovek si ti... ne se li chudish ponqkoga kak??? si oshte jiv, kato si tolkova.... abe, zareji... s otvrashtenie... prochee - a ti zabelqzal li si, che tvoeto mnenie se razlichava edinstveno?

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Андрей]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано01.09.99 00:44



1. "някой като тебе почне да ми се изживява като свръхчовек" Цитирай къде се изживявам. 2. "грамадното ти самочувствие" Посочи къде е написано. 3. "Не че не си ми ясен" И най-близките ми хора не знаят всичко за мен. Та какво остава за някакъв анонимен келеш от някъде си? 4. "на колко годинки си малкия" Част от мен е на 13, част е на 23 и част на 123

Тема ХЕРОИН/за денинови [re: Deny]  
Автор сийка ()
Публикувано01.09.99 09:17



провери си пощата

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Андрей ()
Публикувано01.09.99 09:45



Не искам да те цитирам тъй като трябва да чета отново нещата ти, а не ми е особено приятно. Ти си по цитатите - Сталин, Хитлер и.т.н. Но по добре цитирай някой авторитет некласиран като болен мозък. Добре де, не се изживяваш като господ. Сега трябва само да повярваш в това със същата маниакална категоричност и ще станеш почти нормален.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Андрей]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано01.09.99 20:19



Интересно, кой класира мозъците като болни? Ти ли?

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Андрей ()
Публикувано01.09.99 22:55



Не аз. Историята.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Андрей]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано02.09.99 22:51



Историята, погледната от различни ъгли е твърде противоречива. Историята, като силно относително понятие не може да бъде база за аксиоматични твърдения.

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Vice-T ()
Публикувано03.09.99 02:03



kaji mi purvo dali si muj ili jena moje da ti pomogna neznam pove4eto priqteli na maikami sa takiva ste pitam tqx ako trqq no koito ve4e ispitva nujda da se drusa ne mu se otkazva NQMA SMISAL

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Андрей ()
Публикувано03.09.99 11:30



Не знам ти как мислиш, но един човек, който избива хора само защото не принадлежат към неговата раса или идеология, или пък защото просто са различни от него, не може да бъде друго освен болен мозък. А по отношение на такива историята е категорична, въпреки, че човешките отношения трудно се побират в твърди критерии. Все пак има и морал - сравнително устойчив компонент. Но май изместихме дискусията. ЧОвека просто помоли за помощ. Високомерието е неуместно. Може би ти никога няма да имаш проблем с наркотиците, и дано да нямаш, но нужда от помощ може да има всеки. Адски тъпо е да му препоръчаш да се застреля. Ами ако успее да преодолее зависимостта си, няма ли това да бъде едно доказателство за упоритост, силен характер и свръхмотивация т.е. качествата, които според теб правят човека пълноценен? Съжалявам ако съм те обидил с нещо, но би трябвало да преоцениш позицията си.

Тема ХЕРОИНнови [re: Vice-T]  
Автор Deny ()
Публикувано03.09.99 17:31



Плашиш ме!!! Плашиш ме!!! И без това ме е страх! Знам, че няма смисъл!!!!!!!! Но нали трябва да има??????????? Нека да помисля първо и ще ти пиша! Става ли???

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Dobrev ()
Публикувано04.09.99 07:54



Hmm... Pak se pochna s glupostite. Umiram si ot kef, kogato kuco i sakato se jurka da si dawa mnenieto za neshto, koeto ne e i synuwal na praktika. Pogrebete si polowinata priqteli /w prqk i prenosen smisyl/, drusajte kakwoto wi popadne - pyk pak shte si goworim... Shto se otnasq do otkazwane... zabrawete. Edinstweniqt nachin edin narkoman da spre stafa e prosto da zapylni dwata metra. Psihicheskata zawisimost mu e majkata, a tuka "i gospod ne move da ti pomogne". Zakachish li se wednyv - po-dobre se otpishi i tolkowa. Winagi shte trqbwa da viweesh s misylta "da, az sym droga" i winagi shte znaesh che shte se wyrnesh kym pompata prosto zashtoto towa e "izhod"! Hajde da go narechem bqgstwo... wse taq. Stafa e iliuziq ot nachaloto do kraq - kato se pochne ot "Moga da sprq kogato si povelaq", mine se prez "Az ne sym narkoman" i se stigne do "Spiram"... Wyw wsichki sluchai - ne si struwa usiliqta chowek da se zanimawa s takiwa hora.Neka izmirat tam, pyk koj ql - ql. Wsichko piswa w edin moment. A towa da bydesh izpolzwan zaradi nechie samosyvalenie... e ne... Hajde majnata wi

Тема ХЕРОИНнови [re: Vice-T]  
Автор Dobrev ()
Публикувано04.09.99 07:59



Vice-T... maloumnik... Kak si go predstawqsh towa bre... Ako si tyrsish neshto za chukane - sbyrkal si discusion-a. Pyk priqtelite na majka ti gi ebi w gz naj-dobre. Ili si viwql w cqlata tazi gadost ili ne si. Samo ako si bil na dynoto movesh da znaesh za kakwo stawa duma wsyshtnost. Taka che... hajde plz si zatwarqj ustata i nedej mnogo da znaesh

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Dobrev ()
Публикувано04.09.99 08:02



Abe q ne se wryzwaj na gluposti... Po-dobre se swyrvi s Bozidar ot fondaciq DAR... Toj pone s towa se zanimawa, ako ne mu e pisnalo i na nego de:) Ne e lesno da si psiholog na valki podobiq na hora, koito sa prodali i gz si zaradi chetwyrt kantar

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Андрей]  
Автор koko ()
Публикувано12.09.99 03:53



нАНЕВ - да го Духаш!

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор lina ()
Публикувано12.09.99 15:54



Na teb moje i da ne se slu4i ama ja si predstawi 4e se slu4i na deteto ti???? Taka 4e po-wnimatelno s kategori4nite izkazwania. Ne znam koe e po-loshoto da se slu4i na teb ili na deteto ti. Maj wtoroto a?

Тема Нанев, Опитай с 9 мм оловонови [re: koko]  
Автор За Нанев ()
Публикувано20.09.99 00:20



По-добре ти опитай с оловото!!!! Право в сърцето, ако изобщо имаш такова. От задници като тебе ми се повдига. На никой няма да му е мъчно ако се гръмнеш!

Тема хероинЪТнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Риха ()
Публикувано23.09.99 20:40



Дани, имаш две възможности или ти ще победиш хероина или хероина теб! Избирай живота ти е в твои ръце.Войните се създават за да се печелят.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Любо ()
Публикувано26.09.99 19:26



Това не те ли притеснява? Да не знаеш на колко си години - иди дойди. Но да си мислиш, че си на 13; 23; 123........ малко е притеснително. Майка ти знае ли?

Тема Обади се!нови [re: Любо]  
Автор Любо ()
Публикувано26.09.99 22:09



Знам много добър вариант.

Тема ХЕРОИНнови [re: Dobrev]  
Автор SUHATA REKA/PODUENE ()
Публикувано02.10.99 05:56



HEY CHOVECHE KVO DA TI KAJA. TRUDNO E DA NO IMA IZHOD I TOI NE E KAKTO DOBREV KAZA>> DA SE PREJALISH.SREDATA TVA E NAI-VAJNOTO.TREA DA SE MAHNESH OT SHIBANIA SI KVARTAL .VZEMI SI KODEIN I GUTETAMID >> TVA E ZA ABSTILENCIATA.ZEMI SI I NEKOLKO TUBI S KALE>>LEPILO.NEKOI MOJE DA SE SMEE OBACHE TREA DA POBEDISH ABSTILENCIATA.AZ LICHNO NIAMAM OPITATA NO ZNAM ZA KVO STAA VAPROS,MNOGO HORA OT MOIA KVARTAL SE PROVALIHA>> EDIN SE ISHCHISTI NAPALNO NE MOJESH DA SI PREDSTAVISH KOLKO ZLE BESHE.NIAKOI HORA OT KVARTALA GO BEHA OTPISALI .PARVO OTIDE V NEKVA SKAPANA KLINIKA >SUHINDOL MAI BESHE.DA AMA OT TAM GO IZGONIHA SHOT GO FVANALI DA SE POMPA V KENEFA . SLED TOVA NEMA KADE I>>> V PSIHIATRIATA V KURILO(NOVI ISKAR) PRESTAI SI KVO MU E BILO. SLED TVA SI OTIDE ZA 3 MESECA NA SELOTO I SE OPRAI NAPALNO . OBACHE SREDATA>> KOGATO SE VARNA V CVARTALA > NA VTORATA SEDMICA SE POCHNA PAK. VOLIA >> ZA VOLIA MOJE DA SE GOVORI TOGAVA KOGATO SE OPRAVISH >> SLED TOVA TREA NAISTINA DA IMASH VOLIA.TREA DA POVIARVASH CHE MOJESH POBEDIGO

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Askeer ()
Публикувано15.10.99 06:41



I slava bogu, che ne zavisi ot teb. Te i edni drugi takiva kato teb iskaha da zavisi ot tyah i za maaaaaalko da uspeyat. (Pazi Boje) A ti se zapitai (ako iskash de) dali nyam da si sred purvite unishtojeni, ako chovechestvoto, ne dai Boje, dostigne takova "nivo". A, priyatelyu? Moje bi f graphata - "ogranicheno mislene"?

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Prezidenta na Republicata ()
Публикувано18.11.99 16:10



Mladi choveche, Vazhiten sam ot vashata smelost, i se radvam che sashtestvuvat takiva balgari. Tova ukrepva vyarata mi che shte uspeem ! Nay otgovorno se angajiram sus sadeystvie za razreshavaneto na tozi problem, koyto znam, e tejuk za golyama chast ot mladite. (Tray konyo za zelena trava)

Тема nmhjhtuojнови [re: Любо]  
Автор kali ()
Публикувано25.11.99 10:26



kato ce ima predbid kolko cme mnogo,ste e trudno

Тема Отг: Опитай с 9 мм оловонови [re: Askeer]  
АвторGANGSTA_MuKK_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.12.00 02:47



Писна ми от тея наркомани.Те не вредят само на себе си, но и на хората около тях.
Малко ли пъти са идвали наркомани да ме джобят на улицата.Малко ли пъти съм ги пребивал или те са ме пребивали(когато са повече).Те са една измет!!!! Много се радвам че се опитваш да спреш, но мисля че ще е много трудно. Преди 1 месец лежах в Инфекциозна болница за хепатит и там беше пълно с наркомани. След време един от тях искаше да ме джоби и аз реших да се разбера културно с него(без бой).
Много се изненадах че е успял да доживее толкова време.Плюс тва в болницата наркоманите всеки ден си се боцкаха, вместо да ги изолират някаде.



Тема Jiv/a za Denyнови [re: Deny]  
АвторMiB_anon (Нерегистриран)
Публикувано20.01.01 02:52



Bratle dnes he mnooogo gaden den. Ednibstvenata dobtra novina shte e ako sled 2 godini pak se poqvish v toq forum i kajesh che si oshte jiv/a .



Тема Отг: Опитай с 9 мм олово, ти Григорий !нови [re: Deny]  
Автор Pyмянa (минаващ)
Публикувано20.01.01 19:14



Не слушай този идиот! А ако си негово дете, а?
Но сам ще е трудно да се справиш. Трябва и лекарски контрол и надзор на близки. И пълно откъсване от средата ти! Не чакай утре! Започвай от днес. Не знаеш с какъв боклук е натъпкана поредната доза и какъв вирус е скрит във иглата.




Тема Отг: Опитай с 9 мм оловонови [re: Андрей]  
АвторLeo_anon (Нерегистриран)
Публикувано26.01.01 14:50



Abe Grigorii a swirki prawish li mejdu dwe biri ili predpochitash samo da te kowat




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.