Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 24.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Отг: Опитай с 9 мм оловонови [re: Askeer]  
АвторGANGSTA_MuKK_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.12.00 02:47



Писна ми от тея наркомани.Те не вредят само на себе си, но и на хората около тях.
Малко ли пъти са идвали наркомани да ме джобят на улицата.Малко ли пъти съм ги пребивал или те са ме пребивали(когато са повече).Те са една измет!!!! Много се радвам че се опитваш да спреш, но мисля че ще е много трудно. Преди 1 месец лежах в Инфекциозна болница за хепатит и там беше пълно с наркомани. След време един от тях искаше да ме джоби и аз реших да се разбера културно с него(без бой).
Много се изненадах че е успял да доживее толкова време.Плюс тва в болницата наркоманите всеки ден си се боцкаха, вместо да ги изолират някаде.



Тема Jiv/a za Denyнови [re: Deny]  
АвторMiB_anon (Нерегистриран)
Публикувано20.01.01 02:52



Bratle dnes he mnooogo gaden den. Ednibstvenata dobtra novina shte e ako sled 2 godini pak se poqvish v toq forum i kajesh che si oshte jiv/a .



Тема Отг: Опитай с 9 мм олово, ти Григорий !нови [re: Deny]  
Автор Pyмянa (минаващ)
Публикувано20.01.01 19:14



Не слушай този идиот! А ако си негово дете, а?
Но сам ще е трудно да се справиш. Трябва и лекарски контрол и надзор на близки. И пълно откъсване от средата ти! Не чакай утре! Започвай от днес. Не знаеш с какъв боклук е натъпкана поредната доза и какъв вирус е скрит във иглата.




Тема Отг: Опитай с 9 мм оловонови [re: Андрей]  
АвторLeo_anon (Нерегистриран)
Публикувано26.01.01 14:50



Abe Grigorii a swirki prawish li mejdu dwe biri ili predpochitash samo da te kowat




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.