Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 24.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Андрей]  
Автор koko ()
Публикувано12.09.99 03:53



нАНЕВ - да го Духаш!

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор lina ()
Публикувано12.09.99 15:54



Na teb moje i da ne se slu4i ama ja si predstawi 4e se slu4i na deteto ti???? Taka 4e po-wnimatelno s kategori4nite izkazwania. Ne znam koe e po-loshoto da se slu4i na teb ili na deteto ti. Maj wtoroto a?

Тема Нанев, Опитай с 9 мм оловонови [re: koko]  
Автор За Нанев ()
Публикувано20.09.99 00:20



По-добре ти опитай с оловото!!!! Право в сърцето, ако изобщо имаш такова. От задници като тебе ми се повдига. На никой няма да му е мъчно ако се гръмнеш!

Тема хероинЪТнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Риха ()
Публикувано23.09.99 20:40



Дани, имаш две възможности или ти ще победиш хероина или хероина теб! Избирай живота ти е в твои ръце.Войните се създават за да се печелят.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Любо ()
Публикувано26.09.99 19:26



Това не те ли притеснява? Да не знаеш на колко си години - иди дойди. Но да си мислиш, че си на 13; 23; 123........ малко е притеснително. Майка ти знае ли?

Тема Обади се!нови [re: Любо]  
Автор Любо ()
Публикувано26.09.99 22:09



Знам много добър вариант.

Тема ХЕРОИНнови [re: Dobrev]  
Автор SUHATA REKA/PODUENE ()
Публикувано02.10.99 05:56



HEY CHOVECHE KVO DA TI KAJA. TRUDNO E DA NO IMA IZHOD I TOI NE E KAKTO DOBREV KAZA>> DA SE PREJALISH.SREDATA TVA E NAI-VAJNOTO.TREA DA SE MAHNESH OT SHIBANIA SI KVARTAL .VZEMI SI KODEIN I GUTETAMID >> TVA E ZA ABSTILENCIATA.ZEMI SI I NEKOLKO TUBI S KALE>>LEPILO.NEKOI MOJE DA SE SMEE OBACHE TREA DA POBEDISH ABSTILENCIATA.AZ LICHNO NIAMAM OPITATA NO ZNAM ZA KVO STAA VAPROS,MNOGO HORA OT MOIA KVARTAL SE PROVALIHA>> EDIN SE ISHCHISTI NAPALNO NE MOJESH DA SI PREDSTAVISH KOLKO ZLE BESHE.NIAKOI HORA OT KVARTALA GO BEHA OTPISALI .PARVO OTIDE V NEKVA SKAPANA KLINIKA >SUHINDOL MAI BESHE.DA AMA OT TAM GO IZGONIHA SHOT GO FVANALI DA SE POMPA V KENEFA . SLED TOVA NEMA KADE I>>> V PSIHIATRIATA V KURILO(NOVI ISKAR) PRESTAI SI KVO MU E BILO. SLED TVA SI OTIDE ZA 3 MESECA NA SELOTO I SE OPRAI NAPALNO . OBACHE SREDATA>> KOGATO SE VARNA V CVARTALA > NA VTORATA SEDMICA SE POCHNA PAK. VOLIA >> ZA VOLIA MOJE DA SE GOVORI TOGAVA KOGATO SE OPRAVISH >> SLED TOVA TREA NAISTINA DA IMASH VOLIA.TREA DA POVIARVASH CHE MOJESH POBEDIGO

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Askeer ()
Публикувано15.10.99 06:41



I slava bogu, che ne zavisi ot teb. Te i edni drugi takiva kato teb iskaha da zavisi ot tyah i za maaaaaalko da uspeyat. (Pazi Boje) A ti se zapitai (ako iskash de) dali nyam da si sred purvite unishtojeni, ako chovechestvoto, ne dai Boje, dostigne takova "nivo". A, priyatelyu? Moje bi f graphata - "ogranicheno mislene"?

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Prezidenta na Republicata ()
Публикувано18.11.99 16:10



Mladi choveche, Vazhiten sam ot vashata smelost, i se radvam che sashtestvuvat takiva balgari. Tova ukrepva vyarata mi che shte uspeem ! Nay otgovorno se angajiram sus sadeystvie za razreshavaneto na tozi problem, koyto znam, e tejuk za golyama chast ot mladite. (Tray konyo za zelena trava)

Тема nmhjhtuojнови [re: Любо]  
Автор kali ()
Публикувано25.11.99 10:26



kato ce ima predbid kolko cme mnogo,ste e trudno


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.