Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 26.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Андрей ()
Публикувано01.09.99 09:45



Не искам да те цитирам тъй като трябва да чета отново нещата ти, а не ми е особено приятно. Ти си по цитатите - Сталин, Хитлер и.т.н. Но по добре цитирай някой авторитет некласиран като болен мозък. Добре де, не се изживяваш като господ. Сега трябва само да повярваш в това със същата маниакална категоричност и ще станеш почти нормален.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Андрей]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано01.09.99 20:19



Интересно, кой класира мозъците като болни? Ти ли?

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Андрей ()
Публикувано01.09.99 22:55



Не аз. Историята.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Андрей]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано02.09.99 22:51



Историята, погледната от различни ъгли е твърде противоречива. Историята, като силно относително понятие не може да бъде база за аксиоматични твърдения.

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Vice-T ()
Публикувано03.09.99 02:03



kaji mi purvo dali si muj ili jena moje da ti pomogna neznam pove4eto priqteli na maikami sa takiva ste pitam tqx ako trqq no koito ve4e ispitva nujda da se drusa ne mu se otkazva NQMA SMISAL

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Андрей ()
Публикувано03.09.99 11:30



Не знам ти как мислиш, но един човек, който избива хора само защото не принадлежат към неговата раса или идеология, или пък защото просто са различни от него, не може да бъде друго освен болен мозък. А по отношение на такива историята е категорична, въпреки, че човешките отношения трудно се побират в твърди критерии. Все пак има и морал - сравнително устойчив компонент. Но май изместихме дискусията. ЧОвека просто помоли за помощ. Високомерието е неуместно. Може би ти никога няма да имаш проблем с наркотиците, и дано да нямаш, но нужда от помощ може да има всеки. Адски тъпо е да му препоръчаш да се застреля. Ами ако успее да преодолее зависимостта си, няма ли това да бъде едно доказателство за упоритост, силен характер и свръхмотивация т.е. качествата, които според теб правят човека пълноценен? Съжалявам ако съм те обидил с нещо, но би трябвало да преоцениш позицията си.

Тема ХЕРОИНнови [re: Vice-T]  
Автор Deny ()
Публикувано03.09.99 17:31



Плашиш ме!!! Плашиш ме!!! И без това ме е страх! Знам, че няма смисъл!!!!!!!! Но нали трябва да има??????????? Нека да помисля първо и ще ти пиша! Става ли???

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Dobrev ()
Публикувано04.09.99 07:54



Hmm... Pak se pochna s glupostite. Umiram si ot kef, kogato kuco i sakato se jurka da si dawa mnenieto za neshto, koeto ne e i synuwal na praktika. Pogrebete si polowinata priqteli /w prqk i prenosen smisyl/, drusajte kakwoto wi popadne - pyk pak shte si goworim... Shto se otnasq do otkazwane... zabrawete. Edinstweniqt nachin edin narkoman da spre stafa e prosto da zapylni dwata metra. Psihicheskata zawisimost mu e majkata, a tuka "i gospod ne move da ti pomogne". Zakachish li se wednyv - po-dobre se otpishi i tolkowa. Winagi shte trqbwa da viweesh s misylta "da, az sym droga" i winagi shte znaesh che shte se wyrnesh kym pompata prosto zashtoto towa e "izhod"! Hajde da go narechem bqgstwo... wse taq. Stafa e iliuziq ot nachaloto do kraq - kato se pochne ot "Moga da sprq kogato si povelaq", mine se prez "Az ne sym narkoman" i se stigne do "Spiram"... Wyw wsichki sluchai - ne si struwa usiliqta chowek da se zanimawa s takiwa hora.Neka izmirat tam, pyk koj ql - ql. Wsichko piswa w edin moment. A towa da bydesh izpolzwan zaradi nechie samosyvalenie... e ne... Hajde majnata wi

Тема ХЕРОИНнови [re: Vice-T]  
Автор Dobrev ()
Публикувано04.09.99 07:59



Vice-T... maloumnik... Kak si go predstawqsh towa bre... Ako si tyrsish neshto za chukane - sbyrkal si discusion-a. Pyk priqtelite na majka ti gi ebi w gz naj-dobre. Ili si viwql w cqlata tazi gadost ili ne si. Samo ako si bil na dynoto movesh da znaesh za kakwo stawa duma wsyshtnost. Taka che... hajde plz si zatwarqj ustata i nedej mnogo da znaesh

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Dobrev ()
Публикувано04.09.99 08:02



Abe q ne se wryzwaj na gluposti... Po-dobre se swyrvi s Bozidar ot fondaciq DAR... Toj pone s towa se zanimawa, ako ne mu e pisnalo i na nego de:) Ne e lesno da si psiholog na valki podobiq na hora, koito sa prodali i gz si zaradi chetwyrt kantar


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.