Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 24.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ХЕРОИНнови [re: сийка]  
Автор animal ()
Публикувано31.08.99 05:13



Makar che svetut e zul v nego ima i mnogo dobri neshta.Ne se predavai na niakakuv si tup prah, koito suzdava iluzii a si gi suzdai realni.Uspeh

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Андрей ()
Публикувано31.08.99 15:06



Браво на тебе!! Не човек а желязо! Замислял ли си се за мемоари, явно животът ти е бил доста поучителен. Може пък горките наркомани, когато ги прочетат, да намерят сили да зарежат дрогата. Колкото до ползата за обществото - не си ти този който я определя и слава богу. Мога само да кажа, че ако на света останат само такива скучни и самовлюбени ............... като тебе ще стане страшно. Недей да забравяш че навсякъде в цивилизования свят тези хора се третират като БОЛНИ. Всичко останало е фашизъм и мрак.

Тема ХЕРОИНнови [re: сийка]  
Автор Deny ()
Публикувано31.08.99 16:01



За първи път чувам за "колонията в Родопите"!!! Какво е това??? Нещо като комуна? Значи все пак някой е направил подобно нещо в България??? Кажи ми нещо повече, ако знаеш!!! Благодаря!!!!

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Deny ()
Публикувано31.08.99 16:15



Питах се дали изобщо има смисъл да ти отговарям, Григорий Нанев. Ти гледаш на всичко /по мои впечатления от мнението ти, изразено и в другите клубове/ гледаш на всичко едностранчиво, не приемаш чуждо мнение - е, разбира се, това си е твое право! Не си ли си помислял някога обаче, че за всяко нещо винаги има повече от една истина - ако погледнеш нещата от различни гледни точки. И не ти ли е хрумвало, че никой не е застрахован срещу нищо - няма богоизбрани! Ти също си човек като всички останали - като всички нас! Не търся конфликт с теб - просто ти казвам мнението си.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Deny]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано31.08.99 21:22



Говориш ми за различни гледни точки? Не забелязваш ли, че моето мнение е ЕДИНСТВЕНОТО, което се различава от всички тук?

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Андрей]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано31.08.99 21:34



Критериите ни за цивилизованост са генерално противоположни. Не ми е в природата да съжелявам глупавите, слабите и некадърните. И ако развитието на вида зависеше от такива като мен, сега човечеството щеше да е достигнало ниво в което унищожава слаби и некадърни извънземни цивилизации.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Андрей ()
Публикувано31.08.99 22:45



Браво бе Зигмунд!! А да ти е минавало през акъла, че самият ти имаш нужда от квалифицирана помощ? Когато някой като тебе почне да ми се изживява като свръхчовек, направо ми се повръща. И на какво, моля, се дължи грамадното ти самочувствие? Научни степени, принос за развитието на човешката цивилизация или пък някой свръх комплекс от който упорито не можеш да се отървеш?? Осветли ме по въпроса, моля те. Не че не си ми ясен но трябва да знаеш, че много си приличате с наркоманите - само дето те халюцинират от наркотиците а ти се правиш на господ и си вярваш. М/у впрочем на колко годинки си малкия?

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор NeONeL ()
Публикувано31.08.99 23:26



ama che chovek si ti... ne se li chudish ponqkoga kak??? si oshte jiv, kato si tolkova.... abe, zareji... s otvrashtenie... prochee - a ti zabelqzal li si, che tvoeto mnenie se razlichava edinstveno?

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Андрей]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано01.09.99 00:44



1. "някой като тебе почне да ми се изживява като свръхчовек" Цитирай къде се изживявам. 2. "грамадното ти самочувствие" Посочи къде е написано. 3. "Не че не си ми ясен" И най-близките ми хора не знаят всичко за мен. Та какво остава за някакъв анонимен келеш от някъде си? 4. "на колко годинки си малкия" Част от мен е на 13, част е на 23 и част на 123

Тема ХЕРОИН/за денинови [re: Deny]  
Автор сийка ()
Публикувано01.09.99 09:17



провери си пощата


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.