Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 26.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор MOTE ()
Публикувано27.08.99 20:19



Hate ti dava motiva, a birdy- nachina. Shibanoto e, che motivite varviat SAMO kogato chovek misli. A chovek v takova sastoianie e mnogo dalech ot tova. V takiva momenti neshtata bukvalno sa si ebali maikata i ti vaobshte ne znaesh kakvo stava. Edinstvenia shans togava e niakoi da te zatvori niakade, tochno kato v "Trainspotting", samo che onova tam beshe nejno !!! Ne izpuskai choveka !!! Dano ima kasmet !

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Deny]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано27.08.99 23:54



Оттърви човечеството от безсмисленото си и вредно съществувание.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор birdy ()
Публикувано28.08.99 12:03



Ne bydi protiven, Grigorii

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор Borislav ()
Публикувано28.08.99 21:08



Ako imash vazmoznost da otidesh njakade na selo, pri rodnini ili blizki, kadeto ne mozesh da namerish heroin. Ako izdarzish njakolko meseca shte se opravish.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор карлов ()
Публикувано29.08.99 00:06



Абе Нанев отиди на доктор и му кажи, че говориш без да мислиш.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Никотин ()
Публикувано30.08.99 10:55



Григориий, така не се говори и на шега. Всеки сам си носи кръста и да те пази Бог от подобна участ.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Григорий Нанев]  
Автор Deny ()
Публикувано30.08.99 14:23



Това е отговорът на "Отърви себе си от безмисленото си съществуване"!!! Това е много лесно - свръх-дозичката и ..... Но не става дума за това!!!! А за обратното!!! И когато нещо се случвар значи има причини за това!!!

Тема ХЕРОИНнови [re: Borislav]  
Автор Deny ()
Публикувано30.08.99 14:26



Иска ми се след 2 месеца да ви кажа, че всичко все още върви добре. Иска ми се след 6 месеца да ви кажа, че всичко е наред! Иска ми се след 1 година да ви кажа, че нещата са се оправили! Иска ми се след 3 години да ви кажа, че всичко е само отдавна минал кошмар!!!!!

Тема ХЕРОИНнови [re: Deny]  
Автор сийка ()
Публикувано30.08.99 17:02



иска ми се да го чуя. но нека бъдем реалисти - най-вероятно е винаги да бъдеш изкушен. това ще е борба завинаги. сигурно по някое време ще се почувстваш даже удобно в тази вечна битка. би трябвало нещо по-свежо да ти кажа, но нека аз да изгаднея и те предупредя - изобщо не е лесно. и няма да са нито месец, 2,3 6 или година. все пак, щом имаш тази смелост да обявиш такъв проблем пред себе си и света - началото е добро. искрено се надявам, че ще успееш. поинтересувай се за колонията в родопите.

Тема Опитай с 9 мм оловонови [re: Никотин]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано30.08.99 21:51



Бъди спокоен, със сигурност няма да ми се случи. Престанете да говорите за наркоманията като за болест. Тя е следствие на слаба воля, глупост, страх и лигавщина едновременно. Преживял съм изключително тежки периоди в живота си и смея да твърдя, че животът ми далеч не е от лесните. Бил съм ужасно сам, притиснат отвсякъде, предаден от хора, които съм считал за близки. Винаги съм се справял със ситуацията - къде със сила, къде с хитрост, обикновено с комбинация от двете. Житейският ми опит е показал, че и в най-задръстената и мрачна безизходица има пътечка към светлината, но за да я намериш, трябва да мислиш трезво и да не се плашиш от нищо. За това мисля, че хора, клякащи пред най-малкия проблем и смятащи, че решението винаги трябва да е лесно и приятно, просто нямат място в човешкото общество и трябва да се унищожават навреме, за да се избегне тяхното размножаване. За да се избегнат излишни нападки: не пуша и пия само бира.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.