Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 09.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема КОГА ДА ПОСРЕЩНЕМ ХХ- ВЕК???нови  
Автор BREV LUS ()
Публикувано11.07.99 17:02



SOS, SOS , ДО ВСИЧКИ, ДО ВСИЧКИ -журналисти -шоумени -медийни ръководители -почетни раководители на фондации -министър председателя, президента, техните съпруги и съветници -председателя на народното събрание и всички депутати ДО ВСИЧКИ КОИТО СА ПРОСПАЛИ ПЪРВИТЕ ДВЕ ГОДИНИ ОТ ОБУЧЕНИЕТО СИ ПО СМЯТАНЕ ГОСПОДА, омръзна ми да гледам, слушам и учудвам на Вашата простота и невежество. Това което е простено за бай Иван и леля Пена от Ботунец не е простено за Вашите университетски образования и могото титли с които се кичите пред имената си. Разберете и запомнете: 2000-та година е кръгла годишнина от раждането на Христос, но не е първата година от ХХІ век. 2000-та година е последната година от 20 век /"0" е последната, а не първата цифра от бройната редица до 100, която започва с "1"/ И ТАКА ВСИЧКИ ДА СЕ ГОТВЯТ, ПОСРЕЩАМЕ ХХІ ВЕК НА 01.01.2001 ГОДИНА. BREV LUS

Тема bravo!!!!!!!!!!!нови [re: BREV LUS]  
Автор Eka ()
Публикувано11.07.99 18:24



Е тябваше да се намери някой да им го каже.

Тема Отг: bravo!!!!!!!!!!!нови [re: BREV LUS]  
Автор Toni ()
Публикувано11.07.99 22:37



Брато, не си прав. При стотичната система (нали говорим за векове) има 100 цифри - първата е 0, а последната е да кажем Х=99. При Х+1 идва следващият порядък. Така че, числото 10 по стотичната система е равно на 100 по десетичната. Аз поне смятам, че първото число от века е 0, а последното е 99, защото след това се сменя порядъкът (разбирай века). Малко съм позабравил терминологията, че отдавна завърших, но мисля, че схващаш идеята. Поздрави.

Тема Отг: КОГА ДА ПОСРЕЩНЕМ ХХ- ВЕК???нови [re: BREV LUS]  
Автор VADER ()
Публикувано12.07.99 12:51



V deistvitelnost naposledak mnogo hora(mejfu koito i jurnasliti) demonstrirat nevejestvo po vaprosa! ce 21vek zapocva 2001 godina nema spor(stoto navremeto sa nemali komputri, i ne sa mogli da si predstaviat kak taak moje da se broi ot 0!) :-) o tdruga strana, i 2000 godina sasto si e povod za praznik! vse pak cisloto 2000 e otnositelno kraglo( e, ako bese 2048 stese da s esavsem :-)))).

Тема Дупл: Отг: bravo!!!!!!!!!!!нови [re: BREV LUS]  
Автор Yassen ()
Публикувано13.07.99 08:29



Цялата работа е че когато се е родил Христос, хората са взели тази година за първа.Малка схемичка: -100 -2 -1 1 2 100 200 t--------------------------------------------> | | Христос посл. г. на 1 век Tака че просто няма начин на 12.12.2000 да почва 21-ви век. Независимо от порядъци, X+10^2 -i12,... Хората са го карали така от 20 века и заради един Y2K bug не си заслужава да променяме всичко - bug-а ще ни смаже на 1.1.2000 а 21-ви век ще си дойде на 1.1.2001.

Тема Отг: Дупл: Отг: bravo!!!!!!!!!!!нови [re: BREV LUS]  
Автор Jiro ()
Публикувано13.07.99 15:55



Horata sa vzeli tazi godina za parva otnovoto letobroene no dali cifrovoto i izrazhenie e bilo 0 ili 1? Stoto ako e bilo 0 t. e . nuleva godina 21 vek pochva tochno na 1.1.2000.

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: bravo!!!!!!!!!!!нови [re: BREV LUS]  
Автор г-н Никой ()
Публикувано13.07.99 21:47



Абе майсторе, що се биеш на два фронта? Тази дискусия се води по-убедително в другия форум.

Тема Za g-n Nikojнови [re: BREV LUS]  
Автор Yassen ()
Публикувано14.07.99 13:30



Sorry, Az sam novichak tuka i ne se orientirah - prashtam si az skromnoto mnenie. Posle gledam za otgovori - nyama mi go :-o ! Vikam , nestho se e sgazilo i pisha pak... Ta posle razbrah che sam stanal dvu-frontovec ;-}

Тема Za Jiro [re: BREV LUS]  
Автор Yassen ()
Публикувано14.07.99 14:06



Zdrasti Jiro ( Jiro-Konstuiro? i men me kefi ;-) ) Znachi kak si gi predstavyam az tiya sabitiya po razdaneto na Isus: Razda se Isus. Horata oshte ne se kefyat, shtoto e malak i ne sa go i chuvali daze. NO, majka mu si go kutka i mu se radva... I taka minavat 365(366) dena. I zenata si vika "Male, mi to se mina EDNA godina!!! Znachi shte chestvame EDNA NAVARSHENA godina ot rozdenieto na Isus!!! (...kakvo chuvam... da mu chestvam NULA godini!!!... a, ne na mene tiya... sled 2000 godini oniya s dvoichnata sistema da mu mislyat!...)" Ta taka i do dnes, chovek kato se rodi, sled 365 (366) dni mu chestvat EDNA NAVARSHENA godina, posle DVE, i daj boze STO, ta i poveche... Na me mi se srtuva che da se chestva NAVARSHENA (nablayagam na NAVARSHENA) NULEVA godina ot rozdenieto na njakogo, she tryabva da se pravi kupon i da se garmi shampansko 0.000000....0001 sec PREDI toj da se rodi. Koeto si chista bezmislica. Oshte poveche che tazi NULEVA gidina shte tryabva da se smyata za zapochnala oshte predi zachatieto. Ne e li tova napalno umozabalbukvashto? Spored men e. Taka yavno sa si misleli horata predi, i za tova zostavili ideyata za chestvane na NAVARSHENA NULEVA godina. E pone dopredi nyakolko godini... M/y drugoto... Ako mi kazesh - "ama tam, to neporochnoto zachatie..., ne e yasno koga e stanalo..., ne bogohulstvay..." - to shte e tema na drug spor. Az vednaga moga da preporacham edna kniga - ne e zadalzitelno da se saglasyavash s neya - kazva se : SVETIYA GRAAL I SVESHTENNATA KRAV (ili obratnoto - ... KRAV I ...GRAAL). Mnogo iteresna kniga - izlagat se edni mnogo lubopitni teorii za tova koi e Isus, dali vaobshte e umryal na krasta, koi kak e cenzuriral bibliyata, tajnite obshestva prez vekovete, .... Debela e, no si zasluzava - ako ne te ubedi, to pone moze da pokaze che ima hora s INZVANREDNO razlichno mnenie po vaprosite na hristyanstvoto. PLUS dokazatelstwa - az ne sam gi vizdal i ne sam siguren che sa validni, no pone zvuchat ubeditelno! Ako se chuvstvash neshto razdraznen, che se povtaryam mnogo, ne go priemaj lichno - ne te poznavam, a vse pak tova e forum, koito i drugi shte chetat. A na tyah moze da im tryabva poveche obyaseniya. Az opitah i s diagramka, ama neshto ne stana.) A, stigna li do tuka? Shoto az uspyah. Dano ne sam ti dotegnal, kakto na samiya men! S naj dobri chuvstva! Yassen P.S. Knigata trjabva da ya ima na Slaveijkov - cherna, s cherveni bukvi, stranici 500+.

Тема Отг: КОГА ДА ПОСРЕЩНЕМ ХХ- ВЕК???нови [re: BREV LUS]  
Автор стефан ()
Публикувано21.07.99 00:52



А, бе за това вече много говориха и едва ли има някой който да не знае кога започва 21 век. Сетил си се кога да го раздухваш.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.