Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 10.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Не купувайте принтери от "Стемо"нови  
Автор FIRE ()
Публикувано08.04.99 10:28



Преди две седмици си купих принтер HP DeskJet 420 от същата фирма и за следващите два дена го носих два пъти на ремонт при тях. А най-интересен беше отговора им: "ами не зависи от нас, такава е партидата". Хайде това го преживях, ама като започнаха да се държат нагло, един вид все едно че аз съм виновен, направо побеснях, ама все тая, нито го смениха, нито пък ми върнаха парите......... Моя съвет: "НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ Ф"СТЕМО"!!!

Тема Отг: Не купувайте принтери от "Стемо"нови [re: FIRE]  
Автор emilski ()
Публикувано08.04.99 19:38



Всичките български компютърни фирми са кокошкари. Основната и единсвената им цел е да ни вземат парите! Това е.

Тема Дупл: Отг: Не купувайте принтери от "Стемо&quнови [re: FIRE]  
Автор DreamGirl ()
Публикувано08.04.99 20:06



Ами какво да ти кажа Fire...грешката ти е, че не си си го купил от Microinvest! Друг път от там да купуваш. Хем не е скъпо, хем са супер учтиви...а и ако знаеш колко са хубави всички, които работят там...:))))))

Тема Отг: Дупл: Отг: Не купувайте принтери от "Стенови [re: FIRE]  
Автор emilski ()
Публикувано09.04.99 08:00



Хей DreamGirl, ние принтери ли ще купуваме или тия дето работят в твоята фирма. Много мразя такова несериозно отношение, особено, когато става дума за пари!

Тема Отг: Не купувайте принтери от "Стемо"нови [re: FIRE]  
Автор Виктор Попов ()
Публикувано13.04.99 18:57



Сервизното обслужване на СТЕМО ООД не се различава от това на другите оторизирани сервизи на HP в България (Microinvest не е от тях), и като такова отговаря напълно на изискванията на HEWLETT PACKARD за оторизиран сервиз. Не знам какъв ви е проблема, мислите ли,че ако си го бяхте закупили от друга фирма щеше да има принципна разлика- все пак се касае за DeskJet420, който е предназначен за най-"бедния" клас потребители за домашни нужди и не блести с параметри , а с ниска цена. И като всеки малък принтер се характеризира с някои малки недостатъци- все пак е "олекотен" от към механика и електроника. За сериозни бизнес приложения се препоръчва принтер от по- висок клас например HP DeskJet710/720/880/895/2000 и др. Може би сте изпаднали в ситуация "с трабанче да правите дълбока оран" и е нормално да не успеете, в случая ви трябва "трактор" с по- голяма мощност. Лично моето мнение е, че може да се примирите с дребните недостатъци на Deskjet420 или да си закупите модел от по- висок клас. PS. Може да си го закупите и от Microinvest(те откъде мислите, че си го доставят) - в България има три фирми оторизирани дилъри на HP и въпросният инвест не е от тях каквото и да твърдят.

Тема Нагло!!!нови [re: FIRE]  
Автор emilski ()
Публикувано14.04.99 08:06



Може да е за бедни този принтер, но струва истински пари!!! Освен това е нагло да наричаш клиентите си "бедняци". По същата логика компютърните фирми могат да се нарекат "дребни селски хитреци", защото гледат да измъкнат и последната стотинка от джоба на "бедняка"!!!

Тема Отг: Нагло!!!нови [re: FIRE]  
Автор FIRE ()
Публикувано14.04.99 18:26



Абе до къде сме стигнали, всеки се опитва да те прави на глупак...... Ама в крайна сметка майната му на всичките "продавачи на компютри"

Тема Дупл: Отг: Нагло!!!нови [re: FIRE]  
Автор Виктор Попов ()
Публикувано14.04.99 22:54



Правилно Fire , майната им !!! Виждам, че си по радикалните решения. Защо не подходиш по въпроса радикално, проблема явно се корени в самото съществуване на компютърната и периферна техника.Както е казал г-н Мърфи :"Хората са ненадеждни, но за да се оплескат нещата напълно ти е необходим и коппютър" #;-). Що не вземеш да си изхвърлиш компютъра от 8-ия етаж, че и принтера и телевизора там и стерео уредбата и к'вото имате още електронно у вас, стегни си раницата и се изнеси на палатка малко по Рила да си отдъхнеш, че и ние да спрем да се караме за глупости !!!!!

Тема Отг: Нагло!!!нови [re: FIRE]  
Автор Виктор Попов ()
Публикувано14.04.99 23:13



Грешиш по няколко параграфа, Емилски. Ако вместо "бедни" в кавички, защото и аз съм в тази категория, кажа "нисък клас потребители" по- добре ли ще звучи? Не наричам никого бедняк, аз лично бих си събирал пари за по- добър модел. Не знам някой да измъква пари от джобовете на хората(освен джепчиите разбира се), те просто сами си ги дават и получават нещо в замяна (обикновено някаква стока), според парите и стоката и обратно. Търсенето и предлагането, знаеш определят и цената. Общия принцип в случая (опитно установен от мен)е, че по- скъпия продукт в 90% от случаите е и по- качаствен и с по- добри параметри. А по въпроса за "Дребните селски хитреци" същото може да се каже и за правителството, че и май за цялата нация (все на дребно го играем и все на дебело завършва)- ха ха (малко черен хумор).

Тема Дупл: Отг: Нагло!!!нови [re: FIRE]  
Автор FIRE ()
Публикувано15.04.99 13:40



Ама не мога да разбера, ти точно коя позиция заемаш? Вземи да се уточниш..


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.