Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 01.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема не ходете в софия ако не ви се налаганови  
Автор радомислав ()
Публикувано15.03.99 02:03



често ходя в софия по работа. Иначе съм си от русе. тук е гадно но като дойда в софия имам чувството че идвам от един чист едва ли не европейски град на някакво бунище. не че русе е стока

Тема Отг: не ходете в софия ако не ви се налаганови [re: радомислав]  
Автор Vartigov ()
Публикувано16.03.99 12:32



A be tchovek ia si stoi na selo.

Тема Дупл: Отг: не ходете в софия ако не ви се ннови [re: радомислав]  
Автор nataly ()
Публикувано17.03.99 00:57



Ei,Vartigore ti pochvash da mi haresvash!

Тема Отг: Дупл: Отг: не ходете в софия ако не винови [re: радомислав]  
Автор Ептен Прост ()
Публикувано18.03.99 14:04



Vartigov Abe ti golem grazhdanin be bratche. Za tebe sigurno chalgata e fenomen, a kupishtata bokluci ezhednewie. Eh ne gi razbiram az tezi stolichnite dushi

Тема Отг: не ходете в софия ако не ви се налаганови [re: радомислав]  
Автор GoodMan ()
Публикувано18.03.99 18:14



Аз съм също русенец, но живея в София и наистина е толкова мръсно, защото хората /софиянците де/ са много "културни хора" ха-ха. Голяма работа са, ей! Тия, които са ти отговорили преди мен са ГОЛЕ-Е-МИ СОФИЯНЦИ, ДА ЗНАЕШ??? Някои факти: 1. Русе съществува от 1900 години. 2. Русе е бил център в България на европейската култура(преди Освобождението). 3. По време на комунизма нарочно принизяваха Русе, като град на интелектуалци и мислещи хора (напр. т.нар. Разградска област), с цел Русе да запада. 4. Когато в Русе е имало културен живот софиянци са си чоплели носовете!

Тема Дупл: Отг: не ходете в софия ако не ви се ннови [re: радомислав]  
Автор alisha ()
Публикувано18.03.99 22:02



Izviniavaite mnogo , ama pliuete po sofia a sedite tuk nali? shtom kato ne vi haresva .... znam che sofia ne e chista i t.n. no za tova sme si vinovni nie , a i vie ! puk i ruse e grad s dosta mrusen vuzduh dokolkoto znam, a? :)

Тема Отг: Дупл: Отг: не ходете в софия ако не винови [re: радомислав]  
Автор nataly ()
Публикувано20.03.99 01:19



sofia se napxlni s bokluk i laina zastoto doidoha vsichki selyani.a Ruse moze da e bil kulturen sentxr na Bulgaria ama sega ne e,pxk e znam nyakolko rusensi i te opredeleno sa super sxrvuli!!!

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: не ходете в софия ако ннови [re: радомислав]  
Автор Egati ()
Публикувано21.03.99 16:22



Vsicki jiveem vyv edno golqmo mrysno selo, zatova nqma zashto da se karate ::))

Тема Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: не ходете в софия анови [re: радомислав]  
Автор Ептен Прост ()
Публикувано22.03.99 12:23



Shapka ti swaliam Egati!!! Absoliutno prawilno mnenie!!!!

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: не ходете в сонови [re: радомислав]  
Автор Mitaka ()
Публикувано24.03.99 14:01



Sluchalli li ste pesenta "Selianii selianiii".Ako ne ste Epten Prost chte vi ia izpee. Toi e polutchil zlatnata motika za mlad talant na sabora v selo Govedare. A, m/u drugoto prodaljavaite da zagivate ot tapota v Ruse ili i kadeto i da bilo drugade izvan Sofia. A tezi gluposti za mrasotiata i transporta sa super zachtitata na provintziata. To vinagi e bilo taka . A sega kajete kolko kina , teatri ,baseini, parkove , sportni saarajenia ima vav vachite si gradtcheta i pichete pak gluposti a!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.