Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 30.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Тема ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТЕЗИ МОШЕНИЦИ - НЕБЕЛ СЕРВИЗнови  
Автор nta3 (непознат )
Публикувано28.10.06 21:43



Здравейте,

решил съм да помогна на максимално много хора да се предпазят от мошениците в НЕБЕЛ т.нар. СЕРВИЗ и в частност инж. Иван Андреев

http://www.nebelservice.com/

Предлагат качество и коректност на приемливи цени - друг път, нещастници.

Извиках ги да ми погледнат пералнята, защото не искаше да центрофугира.... е, погледнаха я - решиха че е от мотора, защото не работил..... взеха го за тест - 15лв за посещение....

е, върнаха го с коментар - работи си, няма страшно, ще търсим проблема другаде ..... е, както и да е намериха проблема в 1 смотан прекъснат кабел - и освен, че още не мога да разбера как прекъснат кабел се бърка с изгорял мотор от специалист си платих още 35лв за свързването на кабела....

нещастната история на професионалиста Иван Андреев продължава - след като със задоволство заяви, че пералнята е готова, взе си парите и си тръгна, след първото пускане се оказа, че тя тече, а на третото пускане издаваше и странни чукащи звуци....намерих и един болт под нея.... след като извиках "инженера" да я погледне пак, ми каза, че теча не можел да има нищо общо с неговия ремонт - просто нямало как!!!!! а болта - изобщо нямало такива в пералнята - ок, казах си аз, нали е специалиста той - аз какво разбирам от перални....

на следващото пускане, пералнята вече изглеждаше като да се разпада при центрофуга - намерих и още един от тези болтове "дето няма начин да са от пералнята" - като я отворих да видя какво става, се оказа, че нещастника така е сложил мотора, че 2 от 3те болта на които се държи вече бяха паднали а 3тия беше на път.....

след като му се обадих изнервен да дойде да я сглоби, той така и не дойде в уговореното време, а след 1 час и 1/2 ми се обади, че идвал....още 1 час чакане и аз му казах никога и да не идва....сглобих си пералнята и сега си работи..... НЕБЕЛ СЕРВИЗ са нещастници



Тема Re: ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТЕЗИ МОШЕНИЦИ - НЕБЕЛ СЕРВИЗнови [re: nta3]  
Авторa_тaka (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 13:59



Да ти бях прочел мнението да не бях се друснал - ама аре.......

Дойдоха при мен.... един чичка отвори пералнята - каза че била много задръстена - раздуха един маркуч и ми взе 60 лева....... Повече ще ми видят опинците да ги търся :)



Тема Re: ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТЕЗИ МОШЕНИЦИ - НЕБЕЛ СЕРВИЗ [re: nta3]  
Автор smv_si@abv.bg (непознат )
Публикувано03.01.16 15:17



Привет!
Аз също попаднах на на този смешник (според мен е само един).
Биx искал дa нaпишa няколко дyми зa "peмoнтнaтa ycлyгa", която пoлyчиx oт тази фиpмa, зa дa мoгa дa пpeдпaзя и някой дpyг дa нe ce прецака като мeн.
Имaм пepaлня Аrіѕtоn Ноt Роіnt, която ce paзвaли- пpи пускане ce чyвaшe щракане oт заключването нa вpaтaтa, нo пepaлнятa нe тpъгвaшe. Oбaдиx ce нa Бyлcepвиз, нo зa cъжaлeниe нямaxa cвoбoдни дaти зa eднa ceдмицa нaпpeд. После звъняx и в EM Cepвиз- и тaм така. Накрая звъннax в Heбeл Cepвиз, тaм ми вдигнa cпopeд мeн eдинcтвeния cлжитeл в тaзи фимa- Ивaн Aндpeeв и ce yгoвopиxмe зa oглeд нa мяcтo cpeщy 20 лeвa. Дoйдe oщe cъщия дeн. Oщe c влизaнeтo зaпoчнa дa нepвничи. Oтидoxмe и мy показах пepaлнятa. Oтвopи капака. Глeдa, пyли ce, като пpeз цялoтo вpeмe, ce дъpжa толкова нaглo, чe накрая бяx нa косъм дa xвaнa и дa гo изгoня, което зa cъжaлeниe нe нaпpaвиx oбaчe. Дopи cинa ми мe питa: "Какво мy e нa тoя чичo?"


Накрая peши, чe или билa ключалката нa пepaлнятa или билa платката. Cвaли въпpocнaтa платка, каза чe щял дa я нocи някъде, където paзбиpли oт "тия paбoти", взe cи 20 лв зa пoceщeниeтo и cи тpъгнa. 10 дeнa гo чаках "инж. Ивaн Aндpeeв", както ce e нaпиcaл в caйтa cи / www.nebelservice.com /.Ha дeceтия дeн дoйдe с 3 часа закъснение, пocтaви платката и пepaлнятa тpъгнa. Bзe 95 лeвa и cи зaминa. По-късно ycтaнoвиxмe, чe cyшилнятa нe paбoти, като съм абсолютно сигурен, че до последно си работеше, защото я ползваме редовно. Жeнa ми мy звъннaлa и тoй й oбяcнил, чe сушилката или cи билa прецакана или пpocтo ceгa й билo дoшлo вpeмeтo! Ecтecтвeнo c нaглия, нepвния тoн...
Peшиx, чe щe пoтъpcя cъвeт oт някой нopмaлeн cepвиз. Звъннax в Бyлcepвиз и зaпиcaxмe чac зa cлeд ceдмицa. Дoйдe техника cлeд 7 дни. Oтвopи пepaлнятa и ce оказа cлeднoтo нeщo: въпpocния бacтyн, въpзaл гpeшнo кабелите, дaл нa късо нaгpeвaтeля и тoй изopял/което впоследствие разбрах, че не можело да се случи, т.е. и този втория нещо послъга..../!!! Бяx бeceн! Платихме eдни нoви 80 лв. и накрая peмoнтa ни ce въpзa екстра! Бяx peшил дa пycнa жaлбa дo Зaщитa нa пoтpeбитeля, тъй като такива нямат място в жилищaтa нa xopaтa, а и си пaзя документите oт peмoнтите, нo за съжаление жeнa ми мe paзyбeди... Peшиx вce пак, дa нe cъм пac и дa пycнa тeмa пo тoя въпpoc тук-тaм. И така. Имaйтe cи eднo нa yм за този НАГЪЛ и нищо неразбиращ пишман майстор!!!



Тема Re: ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТЕЗИ МОШЕНИЦИ - НЕБЕЛ СЕРВИЗнови [re: nta3]  
Автор JorangesSoMangeva (Голямо Лайно)
Публикувано29.06.16 16:07



нека ви разкажа,за небелсервиз отвътре.имах безизходицата,да работя там.иван андреев не е инженер,а обикновен педерас от левски и ако жена му не беше врачанка,нямаше да има деца.но,по важното е че,като всеки измислен и безнаказан фанта герой още диша,нищо че страда от задух.той е и криминално проявен ,за кражба на кола.докато тиквун е на власт,такива престъпници,които не са ходили на училище,ще ви грабят безнаказано.
а е единствения служител в тази тоалетна,защото не задържа работници и няма и с какво.
който не вярва,нека се свърже с мен и ще разкажа всичко.казвам се георги.за контакти,024086997,0898268510,skype joranges.



Тема Re: ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТЕЗИ МОШЕНИЦИ - НЕБЕЛ СЕРВИЗнови [re: smv_si@abv.bg]  
Автор JorangesSoMangeva (Голямо Лайно)
Публикувано29.06.16 16:18



по голяма глупост от това,дадоха накъсо и изгоря нагревателя може да каже само иван андреев,на него му е позволено,ама на клинт не!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.