Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 18.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Тема Близуууунови  
Автор перко ()
Публикувано18.08.14 12:07



Непрекъснато изчезват интернет и цифрова телевизия и то не за часове , а дни?!?!
Като имам договор, не мога да се откача- плащам, а не получавам услуга!!!



Тема Re: Близуууунови [re: перко]  
Автор Blagun (Explorer)
Публикувано23.08.14 14:41



А пробва ли да се обадиш в колцентъра им или очакваш някой форумист да има екстрасенски способности, за да възстанови нета ти?

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Близуууунови [re: перко]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано09.09.14 21:38



... ето поради същата причина ги накарах да анулират договора ми с тях. 5 - пъти идваха техници и така и не можаха да ми пуснат сносен интернет поради което им вдигнах грандиозен скандал и прекратихме договора.... Добре, че паралелно не си бях спрял интернета, който ползвах от ПаурНет... та им показвах непрестанно на идиотите от съпорта им, че с друг оператор нет-а е чудесен....
След като прекратих с тях минах на НеТ-1 че ми е по-изгоден пакета с телевизията и си реших проблема... Та тегли им една майна на тези тъпаци и си намери някой читав доставчик... Спокойно можеш да прескочиш услугите на всички мобилни оператори... и те не стават...
Успех :)

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Близуууунови [re: перко]  
Автор ffrape (тъжна)
Публикувано30.01.15 13:10



Те са доказани идиоти, едва се откачих от тях, но сега ме тормозят за няколко лева ИЗРАВНИТЕЛНА сметка?? Що за идиотщина, плащах фиксирана такса за неограничен достъп, какво има да изравняват??



Тема Re: Близуууунови [re: ffrape]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано01.02.15 16:57



.... ще спрат да те тормозят, когато им теглиш една майна и ги заплашиш...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Близуууу [re: Arhangela]  
Автор KBD (участник)
Публикувано02.02.15 17:04



Ако сте се отказали от техните услуги гледайте всичко да е оформено в писмен вид и да имате писмено подвърждение, че нищо ни им дължите.
Иначе дори за 5 лева ви пускат на някаква фирма за събиране на дългове и се започва телефонен тормоз и разправии.
Същата дивотия правят и от Вивател - при това без никакъв опит за контакт преди това.



Няма невъзможни неща, но каква е цената ???

Тема Re: Близуууунови [re: KBD]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано02.02.15 22:03



... само да ти кажа....
Имах договор с Евротур и тях ги купи Близу... след което подписа договор с мен и понеже не можа да ми предостави услугата, която така рекламираше (скоростния им интернет се оказа никакъв интернет...) скъсахме договора... след което почнаха да ми звънят разни гейове че трябвало да им дам предизвестие... и след като им теглих една майна и поисках да ми покажат къде имам договор с тях сключен се оказа, че дори не пазят старите договори от Евротур... та трябваше да ми се извиняват да не ги пусна по разните комисии за това че звънят...
Ебал съм ги у педерастите мазни.... Няма такава долнопробна фирма с толкова некомпетентни служители и толкова подвеждащи реклами....



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Близуууунови [re: Arhangela]  
Автор KBD (участник)
Публикувано03.02.15 00:38



Така де , същата работа. Нас ни подгониха за някаква кирлива месечна такса за не знам си кой си месец преди ли за последен месец ли преди прекратяването на договора. И въпреки, че договора беше прекратен по всички правила и си имахме документ, на техните счетоводители явно това не им е било известно и си пускат такси и изведнъж ни в клин ни в ръкав ми звъни някяква досадница от някяква фирма да ме заплашва със съдилиша и подобни. Платих им долнопробно смешната сума и им теглих една дълга, но ме беше яд, че ме пускат на такива заради кирливите 5 - 10 лева и ме разкарват да се разправям с някяква си тяхна служителка от един от офисите, която хал хабер си нямаше за какво става дума, но добре, че поне беше учтива та скандала се размина.



Няма невъзможни неща, но каква е цената ???


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.